Jump to content
  • 0

pomoc Než se na něco zeptáte.


chytrak

Dotaz

Linky musí být ohledně tématu, žádné reklamy nejsou povoleny.

Nadávání, ponižování, nadřazování se trestá podmínkou, případně banem.

Název příspěvku musí co nejvýstižneji popisovat váš problém.

Link to comment
Share on other sites

17 odpovědí na tuto otázku

Recommended Posts

  • 0
Guest HeAd_ShOt
xD :lol::lol::lol::lol::lol::lol: vyste tady na tomto foru teply jak vogoti :lol::lol: blbečci

 

běž do prdele ty zasratej kktoboxáku, co jste vy ?? ani neumíš dodržovat pravidla

LOL presne ... inak som ja Ado

Link to comment
Share on other sites

  • 0
xD :lol::lol::lol::lol::lol: vyste tady na tomto foru teply jak vogoti :lol::lol: blbečci

 

běž do prdele ty zasratej kktoboxáku, co jste vy ?? ani neumíš dodržovat pravidla

LOL presne ... inak som ja Ado

 

tak ty ado radši taky zalez :d

Link to comment
Share on other sites

  • 0
omg ma očuvaj :d v tedi ekd soms pamoval nevedel som čo je to tu zač :d no teraz idem na novo :d už nejsem spamer :d

 

Tak to jsem zvědavej, jak se teď budeš chovat :d, nebo spíš jak dlouho budeš slušnej ;)

Link to comment
Share on other sites

  • 0

:d:D nono budeš prekvapeni no ja som sa sem ale neprišiel hadat a ked ma niegdo dajaki problem nech dojde sem za mnou .. bho ja si problemi po nete moc neriešim .. a uš dajaky lamer či čo začal ani ma nepozna a pi... ak nečo chce nech sem dojde...

no ale inak ja som slušni :d

Link to comment
Share on other sites

  • 0
:d:D nono budeš prekvapeni no ja som sa sem ale neprišiel hadat a ked ma niegdo dajaki problem nech dojde sem za mnou .. bho ja si problemi po nete moc neriešim .. a uš dajaky lamer či čo začal ani ma nepozna a pi... ak nečo chce nech sem dojde...

no ale inak ja som slušni :d

 

:d 8 rcony chlapec ries i poreblmi s netom co ani serveri si enviem free urobit..... je to kkt

 

ku tomu logo z plaze-zone :d kuknite www.sa-mp-reallife.wgz.cz

Link to comment
Share on other sites

  • 0

omg že 8 ročnii :d:D:D xD more ja mam 13 ne jak ti 10 ak steš možem to vitiahnut z ICQ historie .. a inak maš problem ??? dojdi sem ... ja čakam no pod si ho riešit ..

Link to comment
Share on other sites

  • 0
omg že 8 ročnii :d:D:D xD more ja mam 13 ne jak ti 10 ak steš možem to vitiahnut z ICQ historie .. a inak maš problem ??? dojdi sem ... ja čakam no pod si ho riešit ..

ze vraj 10 :d mas osem a ja mam 13 ty kkt 8 orkov :lol:

Link to comment
Share on other sites

  • 0
omg že 8 ročnii :d:D:D xD more ja mam 13 ne jak ti 10 ak steš možem to vitiahnut z ICQ historie .. a inak maš problem ??? dojdi sem ... ja čakam no pod si ho riešit ..

ze vraj 10 :d mas osem a ja mam 13 ty kkt 8 orkov :lol:

 

omg no ok ak mam 8 rokov a ty 13 čo je uplni ojeb :d no ale ked misliš ze je to pravda no thaq pod sem .. ja čakammm :) a potom hovor do ma kolko rokow :d

OMG ale že ja 8 :d sa uvedom ty 10 ja 13 ale šak ked misliš :d

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...