Zdravím tých čo tu ešte vôbec chodia, 😁
Už dlhšie zvažujem kúpu nového routera od gl.inet flint 2,kvôli tailscalu a adguardu. A neskôr by som si chcel spraviť mini smart home doma s raspberry pi.
https://store-eu.gl-inet.com/products/flint-2-gl-mt6000-wi-fi-6-high-performance-home-router?variant=48534780838165
Otázka znie ma niekto tento router doma alebo nejaký iný? A aké máte s daným routerom skúsenosti? A aké nastavenia obľubujete Vy na vašom routery?