Jump to content
Prosíme všetkých užívateľov, ktorý sa chcú opätovne pripojiť na discord aby znovu spárovali svoje účty kliknutím na "Discord" v navigácií a pripojili sa na server Read more... ×

vEnd

Hlavní moderátor
 • Příspěvků

  829
 • Registrován

 • Aktivní

 • Vítězných dnů

  76

vEnd last won the day on Březen 20

vEnd had the most liked content!

Reputace

301 Madd Dog

2 Followers

About vEnd

 • Moto
  Gold I - vysloužilý člen

Návštěvníci

3 245 profile views
 1. vEnd

  klan [E.Đ.O] >>EliteDrifters<<

  Jenom malý dotaz, nemá to být RACER? Teď to zní spíš jako hodnost pěstitele rýže někde v Koreji.
 2. vEnd

  návod Anti Rcon hack

  Na ten "RCON hack" bych byl zvědavý. Nedokážu si představit, že někdo přijde na server a pomocí "hacků" se dostane ke RCON heslu. Pokud samozřejmě nemluvíme o RZE, ale... je rok 2019, nebo se mýlím? Nicméně... Tohle není návod. K tomu, aby to byl návod, tomu chybí dvě věci: správná formální úprava a vysvětlení. Máme tu šablonu pro psaní návodů a budu k tobě upřímný, dokud návod nesplňuje náležitosti, které jsou tam uvedeny, neschválím ho. A teď k tomu vysvětlení – návod slouží k tomu, aby se člověk naučil něco nového. K tomu potřebuje vědět, jak ta nová věc funguje. Není špatně, když poskytneš fragmenty zdrojového kódu, ale pokud k němu chybí vysvětlení, rovnou to můžeš zveřejnit jako skript. Oceňuji, že ses rozhodl sepsat návod, a proto jsem ti výše napsal, jak dosáhnout toho, abych jej schválil a aby jej lidé ocenili i něčím jiným než sarkastickými reakcemi. Doufám, že si rady vezmeš k srdci. Když jo, tak super, když ne, tak ne, život jde dál.
 3. vEnd

  ukázka ochrana

  Dle videa to vypadá dobře. Jenom by mě zajímalo, zda zájemcům poskytuješ i zdrojový kód, nebo jen .amx soubor.
 4. vEnd

  script Někdo script ?

  Zkus tohle: https://pastebin.com/VZ8HccGQ
 5. vEnd

  script Cenzura

  Super práce, ale po těch letech, co už "pawnuješ", by ses mohl naučit přepisovat cizí skripty tak, abychom to nepoznali. Je zajímavé, že "tvůj" skript existuje už od roku 2010 a jeho autorem je jistý [HUN]Gamestar (zde). Vážně to stojí za ty potíže?
 6. vEnd

  ostatní Článek 13

  Ahoj, v posledních měsících je docela horkým tématem nová směrnice EU o ochraně autorských práv na internetu. Zejména pak článek 13, který se má dotknout velkých společností jako YouTube. Zajímal by mě váš názor na to, co nás čeká, až (zda) bude směrnice přijata. Je to konec internetu tak, jak ho dnes známe, nebo jsou tato prohlášení jen zveličována? Kdo by nevěděl, o co se jedná, zde, zde a zde je několik informačních článků. Ve zkratce lze říci, že článek 13 této směrnice udává povinnost internetovým platformám převzít odpovědnost za to, že obsah, jež na ně uživatelé nahrávají, neporušuje autorská práva jiných subjektů. V praxi by to tedy mohlo znamenat, že před nahráním videa na YouTube byste nejprve museli doložit, že video opravdu neobsahuje nic, co by bylo v rozporu s autorskými právy. Netýká se to samozřejmě jen YouTube, ale také např. uloz.to či podobných serverů.
 7. vEnd

  pomoc Chcem System Banka

  A o co tu podle tebe tedy žádá?
 8. Ahoj, přijde mi zajímavé, že jsi toto téma založil v sekci Návody (což je mimochodem špatně, mělo to být v sekci Pomoc) a nenašel žádné návody, i když je jich zde plno. Tady najdeš vše, co hledáš. Hodně štěstí.
 9. vEnd

  pomoc o System Admin

  Měj respekt k těm, kteří se ti snaží pomoct. Nazvat někoho volem jen proto, že to neumíš zprovoznit či stáhnout, je dětinské.
 10. vEnd

  tzv. Problém

  To jsi měl udělat rovnou, takhle můžeme akorát hádat, čím to tak může být. Chjo, však ty už jsi tu dlouho, mohl bys ten postup znát.
 11. Můžeš se laskavě podívat na datum založení tématu, než do něj budeš psát? Když je 3 roky staré a autor byl naposledy aktivní před dvěma lety, těžko ti na to odpoví.
 12. vEnd

  gamemode Tvúj život v San Fierro

  Je pěkné, že si vyvíjíš vlastní mód, nabereš tak aspoň zkušenosti do budoucna, tak to má být. Až dokončíš rozpracované věci, chtělo by se to zamyslet a položit si jednu otázku – čím je můj mód jedinečný oproti ostatním, volně dostupný módům? Resp. čím by mohl být? Neber si to špatně, ale zmíněné systémy najdeš ve většině jiných módů. Proč bych měl navštívit zrovna ten tvůj? Možná v módu už takové věci máš, případně je plánuješ udělat, v takovém případě by ale měly být uvedeny, ba i zdůrazněny v prezentaci. To by mělo být klíčovou částí každé prezentace, unikátní vlastnosti tvé práce. Doufám, že to nevzdáš a budeš to dále rozvíjet. Hodně štěstí.
 13. vEnd

  script [FS] Ultra Filterscript Official

  Bany za opakované vtipy klidně. Bez váhání. A čím víc cringe, tím delší ban.
 14. vEnd

  ostatní Story about my uncle

  Jsem jediný, kdo si myslel, že je to vyprávění o tvých zážitcích z dětství?
×