Jump to content
Prosíme všetkých užívateľov, ktorý sa chcú opätovne pripojiť na discord aby znovu spárovali svoje účty kliknutím na "Discord" v navigácií a pripojili sa na server Read more... ×

vEnd

Hlavní moderátor
 • Příspěvků

  806
 • Registrován

 • Aktivní

 • Vítězných dnů

  69

vEnd last won the day on Leden 10

vEnd had the most liked content!

Reputace

287 Madd Dog

2 Followers

About vEnd

Návštěvníci

2 953 profile views
 1. vEnd

  script [FS] Ultra Filterscript Official

  Bany za opakované vtipy klidně. Bez váhání. A čím víc cringe, tím delší ban.
 2. vEnd

  ostatní Story about my uncle

  Jsem jediný, kdo si myslel, že je to vyprávění o tvých zážitcích z dětství?
 3. Zkus napsat uživateli @rEf, pokud se nemýlím, ten se kdysi nabízel, že by někoho vyškolil (doufám, že jsem si ho nespletl s někým jiným).
 4. vEnd

  hledám Help

  Já bych potřeboval další RAMky, ať mám aspoň 16 GB.
 5. vEnd

  script Away From keyboard [ AFK ] System

  Ti lidé v helpech většinou shání automatický AFK systém, tedy když když stisknou Esc nebo se přepnou do Windowsu, systém to detekuje a učiní patřičné kroky. To, co nám tu prezentuješ, dokáže i pawner-začátečník sám.
 6. vEnd

  návod Jednoduché příkazy

  Jak už ti sdělili lidé přede mnou, návody na pawno.cz musí splňovat jisté náležitosti. Navíc jestli chceš, aby ten návod byl označen jako ověřený (v opačném případě upadne do zapomnění někde mezi ostatními neověřenými návody), tenhle postoj, který máš ke psaní návodů, budeš muset změnit. Návod slouží k tomu, aby si z něj čtenář odnesl nové znalosti, které bude moci příště uplatnit bez toho, aniž by se musel spoléhat na pomoc ostatních. To, co jsi napsal, není návod, ale skript s příkazem /balicek. Zkus napravit nedostatky, pokud nemáš zájem, napiš a já to zamknu a smažu.
 7. A všichni potencionální zájemci ti to budou věřit, protože ve světě se podvody nedějí a na internetu už vůbec ne. Každý potencionální zájemce tě zná tak dobře a tak dlouho, že ti to může věřit.
 8. vEnd

  hledám Notebook pro studenta

  Hledal jsem na toto téma pár témat (:D) a našel jsem přesně tu otázku, kterou pokládáš, zde. Pokud to opravdu budeš používat jen na studijní účely a nebudeš tam skladovat žádné objemné aplikace a multimediální soubory, tak je ten Amenadielův notebook vhodný ke zvážení.
 9. vEnd

  hledám Notebook pro studenta

  Aha, tak to je fakt málo. No, Woody, jestli chceš SSD a ještě nějaké místo aspoň pro dokumenty, tak by to možná chtělo přihodit pár tisíc.
 10. vEnd

  hledám Notebook pro studenta

  Jenom pro info, kolik měly kapacitu ty SSD?
 11. vEnd

  pomoc Orezanie zvuku

  Ale odpověděl ti přesně na tvou otázku. Btw, myslím, že na tohle by šlo použít Audacity.
 12. vEnd

  script WASTED V

  Dobrá, to stačí. Z odkazu od OcTa je jasné, že ten skript není tvůj. Dostáváš dva body varování a tím to uzavírám. Za sebe musím říct, že tohle: Je dost pokrytecké. Dále něco pro Fakerka. Přehlížím, když se lidé tolik nedrží tématu, ale jestli máš potřebu chovat se jako kretén, tak prosím jinde. Bod varování za nevhodné chování.
 13. vEnd

  script WASTED V

  Ahoj, Lukasz má pravdu, v pravidlech stojí, že musíš poskytnout i zdrojový kód. Soubor jsem ti smazal, nahraj .pwn verzi, bohužel se to bez toho neobejde.
×