Jump to content

Woody

Uživatel
 • Příspěvků

  341
 • Registrován

 • Aktivní

 • Vítězných dnů

  19

Woody last won the day on January 17

Woody had the most liked content!

Reputace

98 The Truth

About Woody

 • Moto
  Beast
 • Narozeniny 6.4.1999

Kontaktní údaje

 • Skype
  hatatytalacz
 1. mapa [Red Country] Fire Station

  No nevim, mně to moc pěkný nepřijde.
 2. ostatní Polis a jeho "gamemody"

  Ja jsem narozdíl od jeho scriptů, ty své vždy dokončil a to bez bugů. Pointa? Ten člověk vytvoří mód a vzápětí s tím konci a nic z toho neni. Je tu pro smích.
 3. Ahoj, napadlo mě udělat topic o Polisovi a jeho (ne)úspěšné tvorbě. Tohle nemá být žádný hate, ale jen ukázka toho, že ten člověk má hubu keců, ale skutek utek. Samozřejmě, že tu takových pisálků, kteří rádi prezentují je více, ale zůstaňme přeci jen u Polise. První pokus: https://pawno.cz/topic/50934-san-fierro-life-10/?hl=polis - tady to ještě nějak vyšlo. Mod se jakžtakž dokončil s kopou bugů a server vydržel dokonce běžet více než týden. Druhý pokus: https://pawno.cz/topic/53549-life-in-state-prison-list/?hl=polis&do=findComment&comment=325840 - Pokus o vytvoření vlastního prison modu. Zde se poprvé projevuje Polisovovo nadání na originální featury (NPC dozorci, kteří budou chytat vězně). Prezentace vskutku zajímavá, ale to bychom ještě nemohli znát Polise. Testovací server se vytvořil, co na něm vůbec bylo, to se dnes už asi nedozvíme. Nadšení mu taky moc dlouho nevydrželo. Server se nedožil dalšího měsíce. Třetí pokus: https://pawno.cz/topic/53942-official-basic-team-deathmatch-engcz/?hl=polis&do=findComment&comment=328225 - Prezentace jakéhosi TDM modu. I zde se projevují prvky, které jsme dosud nezažili- souboje o reálné peníze. Čtvrtý pokus: https://pawno.cz/topic/53405-gm-dark-island/page-3?hl=polis&do=findComment&comment=331174- Tento mod byl celkem slibný a jeho spuštění představovalo velký hype. Spuštění se nekonalo, avšak jsme se dočkali zprávy, kde nám polis brečí, jak se mu rozbil PC a podobné kktiny. Slíbil nám jeho další spuštění. Nestalo se. Sliby chyby. Pátý hokus pokus a taky poslední (doufejme) https://pawno.cz/topic/54859-cm-rp-commerical-roleplaylos-angeles/?hl=polis&do=findComment&comment=335088- Tak tohle už snad nikdo nemohl brát vážně a také nebral. Název modu dobrý, ale pochybuji, že by ho sa-mp komunita vůbec dokázala správně vyslovit. Také se mod 2x přejmenoval a teď se jmenuje Los Angeles: Gang Wars - Open beta. Co z toho je open fakt nevim, když ten server je vypnutý a pod heslem. Polis opět nedodržel správné datum spuštění, ale server se nakonec spustil a chvíli běžel. Bugů tam bylo přehršel a pořád tam lezli nějací Rusáci a shazovali mu server. Výmluva, že oni Rusáci jsou od uživatele Bigw3b byla trapná a paranoidní. Téma je locknuté, takže lze polemizovat, co s modem zamýšlí. Sečteno a podtrženo: 3/5 - nedokončeno, vývoj ukončen? 2/5- "dokončeno" se zásadními bugy, vývoj ukončen
 4. server BRUT.me Portál

  Jo, proč ne. Ale ten web nic moc + ta doména ".me" - od portálu bych čekal nějakou jinou
 5. nabízím Pawn scriptov

  Dlouho jsem nic tak dobrého nečetl :D :D udelal jsem screenshot
 6. nabízím Pawn scriptov

  Ehm, reference?
 7. Ten, kdo se o TS3 servery alespoň trochu zajímá, tak ví, že se pro něho vyplatí NON-PROFIT LICENCE, která je zdarma, pokud máš web bez jakékoliv reklamy a poskytuje ti celých 512 slotů. Navíc v dnešní době více a více lidí používá spíše discord.
 8. video Tachometr

  Lepší by fakt byl ten rucickovy ukazatel. A jinak co to vidím Ewwe, chystáš nový mód? Nebo to je jen na test?
 9. hledám ParadiseWorld

  Je to na uložtu, ale nejmenuje se to Paradise World, hledej taky pod názvem Lost Dream City.
 10. gamemode [CM-RP] Commerical Roleplay:Los Angeles

  Taky nechápu, čeho se pořád bojíte. Prostě to zapněte .
 11. hledám Hľadám nejaké scripty

  Hledáš nejvíc common scripty, co jsou všude. Použij např. můj FS, kde mas spawn aut a skinchanger.
 12. gamemode [CM-RP] Commerical Roleplay:Los Angeles

  Budu upřímný. Polisi zabal to I když bych ti to přál, myslim si, ze se to neuchytí.
 13. gamemode [CM-RP] Commerical Roleplay:Los Angeles

  Tak jak šlape server? Trháte rekordy?
 14. návrh Pravidla fora - nebudme na smich

  Tohle je ale české, případně československé forum. Polák nebo kdokoliv cizí by tu správně neměl nic pohledávat. A i kdyby, měli by se řídit zákonem České republiky, jehož neznalost neomlouvá. Řada věcí tu je v pravidlech nesmyslných, ale nemá cenu se tím zabývat. Kdyby jsi podrobně četl ony zákony ČR, taky by jsi našel nesrovnalosti. Já třeba pravidla na fóru vůbec nečetl a stále tu jsem. Myslim si, ze tak je to i u ostatních. Proste vim, co tam zhruba je a to mi stačí.
 15. Přidávám se k Tangovi, chceme vánoční emotikony!!!!
×