Jump to content

knq

Uživatel
 • Příspěvků

  40
 • Registrován

 • Aktivní

Reputace

0 Na nule

About knq

 • Moto
  Silver III - běžný uživatel
 1. Hraje se se všemi zbraněmi. Každý tým má jednoho snipera většinou. Každý hráč si může vybrat libovolnou kombinaci (např. deagle/shotgun, deagle/m4, m4/shotgun apod.). Hraje se 8 kol a po každém kole se střídají attack a defend (obrana a útok). Útočníci musí vzít checkpoint, který trvá 30s nebo musí všechny obránce zabít a to do 10min (délka jednoho kola). Po odehraných 8 kolách se hraje na konci aréna, ta je jednoduše na smrt. Z toho tedy vyplývá, že se klasicky hraje zápas 8+1 (8 base + 1arena), ale může se hrát i 6+1 nebo 10+1. Buď se hrají vybírané base (každý tým si může vybrat svoji base (na obranu) nebo se hrají jednoduše random (vybere automaticky systém). Jinak děkuji.
 2. Zdravím, chtěl bych Vám všem představit náš klan ve hře GTA SA-MP, který nese jméno Military Army, což znamená v překladu válečná armáda. Tento klan vznikl 25.10.2015 mnou a mým skvělým kamarádem, spoluhráčem se kterým již hraji tuto hru cca 3-4 roky a tím je xh. Mnozí nás oba možná poznáte podle nicků já (elko) a on (houmi). Nad jménem klanu i tagem jsme dlouze nepřemýšleli, oba máme rádi vše společné s válkou i armádou, a tak jsme to dali dohromady a vzniklo z toho Military Army. Poté jsme se rozmýšleli nad zkratkou a tu jsme chtěli nějakou originální, po menší debatě jsme dospěli ke zkratce MiRYA, což se nám oboum zalíbilo a neváhali jsme. Asi taková hlavní informace o nás bude ta, že hrajeme pouze styl AAD (Attack and defend), což někteří znají pod pojmem walk. Hrát sawnoff (run skill) už v dnešní době nemá cenu, protože se to hraje opravdu málo a většinou každou chvíli narazíte na cheatery. Určitě třeba na youtube najdete videa nebo na googlu nějaké informace o tomhle způsobu hraní, pokud nevíte. Já jakožto webmaster jsem nám zařídil webovou stránku, kterou jsem měl za chvíli hotovou, ale bohužel jsem měl samé free designy a nechtělo se mi do toho hned ze začátku rvát peníze, tak jsem poprosil mého starého kamaráda rEfa, většina ho tu znáte, zda-li nemá nějaký design. Po chvíli přemlouvání se odhodlal a poslal mi jeden dokonce zadarmo, který mi hned padnul do oka. Tím bych mu chtěl strašně poděkovat, protože nám moc pomohl. Včera (25.11.2015) jsme měli náš první měsíc existence na scéně a po této době můžu říct, že se nám daří velice dobře, jelikož máme dobré výsledky a pomalu se dostáváme výš a výš. V našem týmu momentálně působí 5 hráčů a to jsou: knq (CZ), xh (CZ), Matthew (PL), GM (PL), RampG (PL). V týmu máme tři poláky a můžu říct, že je to naprosto v pohodě. Jsou to skvělý lidi, s komunikací si rozumíme bez problému, jelikož je polština a čeština celkem podobná. Hrajeme spolu všichni hodně často, vlastně každý den a čím dál více si rozumíme a sehráváme se. Určitě se takto rychle zvedneme a budeme konkurence schopní i těm nejlepším. Naše zápasové statistiky jsou 98 odehraných / 79 výher / 19 proher, ale určitě se to bude rychle rozrůstat a snad rozdíl v počtu výher i proher se bude kladně zvyšovat. Myslím si, že je to úchvatné a to jsme tu teprve první měsíc! Máme i svůj server, kde trénujeme a hrajeme zápasy. Nejdříve jsme měli od hostingu inhost.cz, ale se serverem byli pořád jen nějaké problémy a tak jsme přešli na samphost.cz, který je pro nás vyhovující. Zde přikládám IP adresu: 149.202.115.145:8452. Vše se vlastně můžete dozvědět na naší stránce, ale když už jsem se tu rozepsal, tak jsem to tu vypsal skoro vše. Odkaz: www.mirya.clanweb.eu Budeme rádi za každou Vaši návštěvu a když už se na nás mrknete, tak se i zaregistrujte!
 3. Zdravím Vás lidi, chtěl bych Vás pozvat ke hraní československé hry, která vznikla již v roce 2006 a je stále lepší a lepší. Je to fotbalový manažer a tahle fotbalová hra je asi nejméně náročná na čas a velmi lehká na pochopení. Stačí se denně přihlásit třeba na 5 minutek a pouze si doplnit tzv. body schopností, které vám každou noc přibudou a občas něco sníst, protože si musíte hlídat sytost. Ve hře můžete pod někým hrát, později klidně mít vlastní tým, továrny a je tam prostě plno jiných možností, hra je celkem propracovaná a pořád se vylepšuje, majitel hry se snaží hráčům ve všem vyhovět a je denně aktivní, se vším Vám tam admini nebo již zkušení hráči poradí, pomohou.. stačí se zeptat ve vzkazech, diskuzi nebo v chatu, ale po registraci máte tutoriál (návod) pro nováčka na 3 dny, tam si musíte vše přečíst a hned budete vědět co a jak, vážně to není nic náročného. Hra je úplně zadarmo. Určitě to vyzkoušejte a uvidíte, že se Vám hra zalíbí. Dodávám, že každý člověk může mít pouze jeden účet! Děkuji moc. www.fotbalovymanazer.cz S pozdravem dejvig (sH4Me).
 4. knq

  Design.

  No, napsal jsem to krátce :-D . Php fusion myslím :-) .
 5. knq

  Design.

  Ahojte, chtěl bych někoho z vás strašně poprosit o nějaký lepší design na php. Máme rozjetý klan v gta, máme tam sice free design, trošičku upravený, ale prostě to není ono. Žádám někoho laskavého z vás jestli by mi nějaký nedal free. Díky moc.
 6. Už máš PM. Prosím, tak pojďte do toho někdo, moc by jste mi pomohli a hra nic nestojí, ani peníze a ani čas.
 7. Ahojte, hraji jednoho fotbalového manažera online a je to naprosto reálná, zábavná hra. Mám tam založený tým Zbrojovky Brno a chybí mi ještě 2-3 hráči do týmu. Chtěl bych vás tímto požádat, zda-li někdo nehraje či nemá aspoň rád fotbal a nepomohl by mi? Ta hra vám nijak nebere čas, stačí tam jednou za den nebo jednou za dva dny skočit a doplnit si tzv. body schopností a jednou za týden si doplnit sytost, toť vše. Tyhle dvě věci jsou maximálně na minutu času, takže hra není časově náročná. Kdo by měl zájem, tak poprosím aby mi dal kontakt a to skype nebo fejsbuk, tam se už dohodneme více. Díky moc. :-)
 8. Já umím dost polsky, hlavně základy, ale polština je hodně podobný jazyk jako čeština. Není v tom problém. :-)
 9. teď ano, ale začneme i cbug.. to jsem já elko, možná mě znáš
 10. Založili jsme ho dva češi, ale hrajeme hodně na polské scéně (tam se totiž hraje bez C-bugu).
 11. Ahoj, chtěl bych Vám všem představit novější klan na SA:MP scéně, který nese jméno Despite All Obstacles, tedy v překladu - Přes Všechny Překážky. Náš clantag je dA0, což je logicky zkratka uvozena z našeho jména, ale protože se nám s kamarádem a spoluzakladatelem líbí číslo v clantagu, tak jsme ho tam hodili místo O = 0, chtěli jsme něco originálního. Chtěl bych také podotknout, že klan jsem založil společně s mým super dlouholetým kamarádem a zároveň spoluhráčem Focusem. Určitě je to pro nás menší plus, že se už známe tak dlouho a odehráli jsme toho v SA:MP spolu opravdu dost, tudíž víme co a jak. Ještě bych chtěl říct, že klan hraje pouze AAD, což je zkratka pro Attack And Defend (v česku se tomu nadává walk), podívat se můžete třeba na YouTube. Klan se založil 29.12.2014 a za ty 3-4 dny jsme stihli odehrát už 20 zápasů a všechny jsme dokázali vyhrát, což je velmi úctihodná bilance. Řekl bych, že se můžeme snažit o rekord bez prohry, ale určitě to časem příjde, jen je otázka kdy. My budeme bojovat tak, aby se tomu nestalo. To hlavní jsem asi už popsal a všechno ostatní se dozvíte na naší stránce, která je taková jednodušší, ale pro začátek to určitě stačí. Časem bych chtěl koupit domenu s webhostingem a zároveň nějakým spešl designem. Díky. -> da0.mablog.eu
×
×
 • Create New...