Jump to content

pyzo_

Uživatel
 • Příspěvků

  10
 • Registrován

 • Aktivní

Reputace

1 Jonny Sindacco

About pyzo_

 • Moto
  Bronze II - nováček
 • Narozeniny 19.4.2003

Návštěvníci

28 profile views
 1. pyzo_

  pomoc SMS platby

  Zdravím, chci se jen zeptat určitě někdo z vás má zkušenost s tím že měl herní mód " Paradise World ". Je tam V.I.P systém že když na nějaký herní portál u mě v případě: Fakaheda.eu Odešlete SMS a dáte příkaz: /reloadvip tak vám to automatický přičte V.I.P expirací. Nevím zda se to nastavuje nějak přes FAKAHEDU nebo přes mySQL ale kdyby někdo věděl tak prosím o odpovědi. " Z mysql nemám žadné zkušenosti. "
 2. pyzo_

  pomoc Problém

  Takže to mám udělat takhle: SendClientMessageToAll(GetPlayerColor(playerid), string); ???
 3. pyzo_

  pomoc Problém

  Vôbec netuším co by tam bolo najviac?
 4. Ahoj, měl by ses víc rozepsat. Nevím oč se jedna, jen vím že se někde budou nacházet srnky, ván. stromečky atp. Ale poté nevím jaká akce apod.
 5. pyzo_

  pomoc Problém

  Zdravím, byl bych srdečně rád o pomoc nějakých větších skills pawnerů. Udělal jsem si do ' OnPlayerText ' aby se v main chatu ukazovalo %s(%d): %s (jmeno(id): text) A je chyba v tom ze kdyz napisu zpravu ukaze se mi to tam dvakrat.(viz screen) A jeste nejakou radu kdyz dam GetPlayerColor(playerid) tak mi to hazi nejaky error
 6. Zdravím, byl bych rád za vaši skromnou menší pomoct. Chci si udělat do DIALOG_STYLE_MSGBOX statistky(info). Děkuji předem za veškeré informace.
×
×
 • Create New...