Jump to content
Prosíme všetkých užívateľov, ktorý sa chcú opätovne pripojiť na discord aby znovu spárovali svoje účty kliknutím na "Discord" v navigácií a pripojili sa na server Read more... ×

Wrong Time Wrong Place

Uživatel
 • Příspěvků

  86
 • Registrován

 • Aktivní

 • Vítězných dnů

  5

Wrong Time Wrong Place last won the day on Červen 18

Wrong Time Wrong Place had the most liked content!

Reputace

22 Catalina

About Wrong Time Wrong Place

 • Moto
  Silver II - běžný uživatel

Portfolio

 • Github
  https://github.com/WTWP
 • Pastebin
  https://pastebin.com/u/WTWP

Návštěvníci

235 profile views
 1. Wrong Time Wrong Place

  video Názor na trailer k filmu Blacklist

  Ta borina na začátku má skvělej přízvuk. Jinak mě trailer nějak extra nezaujal, na druhou stranu bych se na to klidně i kouknul, kdybych měl cestu do Brna.
 2. Wrong Time Wrong Place

  ostatní SPAM YOU ASCII

  ░░░░░░▄▀▒▒▒▒░░░░▒▒▒▒▒▒▒▒▒▒▒▒▒█ ░░░░░█▒▒▒▒░░░░▒▒▒▒▒▒▒▒▒▒▒▒▒▒▒▒█ ░░░░█▒▒▄▀▀▀▀▀▄▄▒▒▒▒▒▒▒▒▒▄▄▀▀▀▀▀▀▄ ░░▄▀▒▒▒▄█████▄▒█▒▒▒▒▒▒▒█▒▄█████▄▒█ ░█▒▒▒▒▐██▄████▌▒█▒▒▒▒▒█▒▐██▄████▌▒█ ▀▒▒▒▒▒▒▀█████▀▒▒█▒░▄▒▄█▒▒▀█████▀▒▒▒█ ▒▒▐▒▒▒░░░░▒▒▒▒▒█▒░▒▒▀▒▒█▒▒▒▒▒▒▒▒▒▒▒▒█ ▒▌▒▒▒░░░▒▒▒▒▒▄▀▒░▒▄█▄█▄▒▀▄▒▒▒▒▒▒▒▒▒▒▒▌ ▒▌▒▒▒▒░▒▒▒▒▒▒▀▄▒▒█▌▌▌▌▌█▄▀▒▒▒▒▒▒▒▒▒▒▒▐ ▒▐▒▒▒▒▒▒▒▒▒▒▒▒▒▌▒▒▀███▀▒▌▒▒▒▒▒▒▒▒▒▒▒▒▌ ▀▀▄▒▒▒▒▒▒▒▒▒▒▒▌▒▒▒▒▒▒▒▒▒▐▒▒▒▒▒▒▒▒▒▒▒█ ▀▄▒▀▄▒▒▒▒▒▒▒▒▐▒▒▒▒▒▒▒▒▒▄▄▄▄▒▒▒▒▒▒▄▄▀ ▒▒▀▄▒▀▄▀▀▀▄▀▀▀▀▄▄▄▄▄▄▄▀░░░░▀▀▀▀▀▀ ▒▒▒▒▀▄▐▒▒▒▒▒▒▒▒▒▒▒▒▒▐
 3. Wrong Time Wrong Place

  pomoc Dialogy

  public OnPlayerPickUpPickup(playerid, pickupid){ if(pickupid == A3){ ShowPlayerDialog(playerid, DETROID_PRVNI, DIALOG_STYLE_MSGBOX, "Konec", "Chcete opravdu ukončit příběh?", "Pokračovat", "Dále"); //Pokračovat, Dále - to mi zní jako (vcelku) totéž, být tebou tak slovo 'dále' nahradím. } return 1; } public OnDialogResponse(playerid, dialogid, response, listitem, inputtext[]){ if(dialogid == DETROID_PRVNI){ if(response){ print("Pokračovat"); }else{ print("Dále"); } return 1; } return 0; }
 4. Wrong Time Wrong Place

  pomoc Pickupy

  Pár bodů k tomu musím napsat. e. Ten kód předělávat nebudu, měl jsem jen nutkání sem napsat, co se mi nelíbí. A jestli si to vyložíš jako pomlouvání (pro ty co neví, klik), tak je to tvoje smůla, já se ti snažím pomoct. e2. A ještě jedna věc, na kterou bych málem zapomněl. Je potřeba si uvědomit, že ty pickupy jsou vytvořeny pro všechny, ne pro jednoho hráče. Takže když sebere hráč A pickup 1, hráč B ho podle všeho nebude moct sebrat.
 5. Wrong Time Wrong Place

  hledám HLEDÁM NĚKOHO K RUCE

  Jestli to opravdu má být práce zdarma, tak nehledej nikoho pokročilého, takovým lidem se to nevyplatí. Ale takový projekt se vyplatí nováčkům, co se Pawn chtějí naučit, nebo mírně pokročilým, kteří ale dost věcí nechápou. A navzájem bystě byli v symbióze. On by pro tebe dělal zdarma a přitom se i učil praxí. To se mu mimořádně vyplatí.
 6. Wrong Time Wrong Place

  ostatní NOVÝ SERVER, MĚL BY ŠANCI USPĚT?

  Ono při takové otázce je důležité si uvědomit, že GTA SA je 15 let stará hra. Nových hráčů tedy logicky nepřibývá tolik, jako ubývá a SAMP prostě postupně „vymře“. Další věc je, co myslíš tím „uspět“? Pro někoho je úspěch, když jeho server má 10 lidí denně, pro někoho 10 lidí stále aktivních. Pro někoho zase, když jeho server má přes den 150 hráčů. Na druhou stranu je možné, že kdybys tomu fakt udělal dobrou reklamu, zaplatil si reklamu u nějakého youtubera, nebo na nějakých navštěvovaných webech, možné je vše. Ale osobně do toho už investovat nehodlám.
 7. Wrong Time Wrong Place

  pomoc Virtuální světy

  Pokud ti to VW i int změnilo na správný (0), pak nemám tušení, kde je problém a možná ti někdo pomůže lépe.
 8. Wrong Time Wrong Place

  pomoc Virtuální světy

  Ještě před čtením kódu mě napadá, ověřil sis, že se vykoná správný kód, který potřebuješ? (printf)
 9. Wrong Time Wrong Place

  pomoc Virtuální světy

  To jsi toho moc nepřiložil.
 10. Wrong Time Wrong Place

  pomoc Virtuální světy

  Přiložení kódu by bylo vhodné.
 11. Wrong Time Wrong Place

  návod Oprávnění (Admin/Vip) 2019 - Systémy #3

  Ha! Našel jsem chybu! (playerid místo id )
 12. Wrong Time Wrong Place

  script Warp System

  Chlapče neobnovuj stará témata.
 13. Wrong Time Wrong Place

  pomoc Gang

  Přesně pro toto by sis měl dát srozumitelný název funkcí, proměnných,... Aby ses v tom orientoval později ty a když chceš pomoct, aby se v tom orientovali ostatní.
 14. Wrong Time Wrong Place

  pomoc Pomoc

  Záleží jaký máš hosting. Obvykle je tam tlačítko s docela neočekávaným textem "Vytvořit server".
 15. Wrong Time Wrong Place

  server [Reálny Server - free IZS nejen ]Re-Games

  Čas máš opožděný o dvě hodiny. /e. Sorry, nový příspěvek.
×