Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

NuMeRe

Uživatel
 • Příspěvků

  108
 • Registrován

 • Aktivní

 • Vítězných dnů

  25
 • Bodů

  69 [ Donate ]

NuMeRe last won the day on Březen 10

NuMeRe had the most liked content!

Reputace

7 Jonny Sindacco

6 Followers

About NuMeRe

 • Moto
  Jethro

Kontaktní údaje

 • Jabber
  ddd

Návštěvníci

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Janíku radši už mlč a dej to pawno do koše a vysypej koš a vykašli se na to. Sice pawno neumíš ale pokud se chceš učit tak se uč ale nepřepisuj autory jiných scriptů a nevydávej za své popřípadně neprodávej za své. Až se něco naučíš pak něco napawni a nakládej si s tím
 2. Počkej :D to bych zvládl i já stáhnout přepsat a je to :D ty pawnit neumíš a ani se to neučíš stále přepisuješ cizí věci a vydáváš za své údajně včera si to znovu udělal ale dotyčný nebyl blbý jako já a údajně tě poslal do prdele Ty A s kým si zahrávám ? seš snad právník ? nebo nějaká úřední osoba či hacker ?
 3. Hele asi takhle mě si psal že si autor toho scriptu a sám ses tam i uvedl
 4. No nevrátil jsi vše :D místo 105 kč si mi vrátil 81 Kč Btw ty pawnit vůbec neumíš to máš pravdu snažil ses prodat i ostatním RZE by ocet za 40 € co říkali kluci do RZE ocet si přidal dražbu a textdraw webu like BTW zapomínáš na dohodu přečti si znovu náš chat a zamysli se sám si s tím souhlasil že pokud se mi nebude líbit bude reklamace a ten " tvůj " House System podle WTLS jak říkáš že si "TY" udělal :D ani dražbu nedokážeš udělat.
 5. Tenhle příspěvek je založen 3 dny po tom. :D Já na reklamaci šel k Janíkovi. Třeba víc číst a porozumět
 6. Ne Janík se nezmění nikdy snažil se mi prodat i jeho GM tedy poupravenou RZE od octa
 7. Uvěřil jsem mu s tím že se změnil. Tak jsem byl ale i tak na pochybách.
 8. Ano důkazy o vrácení peněz stále mám mohu doložit
 9. Pravda. Aspoň vím jaký je v reálu a už se ani nedivím proč tu je za debila.
 10. Další věc je ta, že pokud sis od něj něco koupil a pak si chtěl vrátit peníze, tak je jedno od koho to je nebo jaká je to sračka, ale kde bereš to právo to šířit dál? Na stránce kde ten House System je publikovaný v pwn i amx tak mám právo ho šířit dál s tím že ponechám autora Scriptu. BTW House System je dostupný i na uložro v .rar od autora. Je tu problém že sme měli dohodu s tím že pokud House System nebude podle mých představ tak mi vrátí peníze. 2. Pokud House System nebude jeho vrátí mi peníze Takže jelikož sme měli takovou dohodu tak jsem byl v právu na vrácení peněz. Takže jak si za to můžu sám ? Ty když si půjdeš koupit do krámu nějakou hru pro dívky :D doma zjistíš že je od výroby nefunkční tak půjdeš na reklamaci a hru reklamuješ. Ale rozhodně si nemůžeš za to sám že sis koupil rozbitou hru :D Logiku trošku zapoj.
 11. Reagoval jsem na něj jenže jsem uvěřil tomu že se změnil. Prý umí pawnit a chystá WTLS GM tak jsem zvědavý zda to tak bude na jeho serveru :D Jinak ouhlasím stebou že Janík by se měl bloknout. PS: Pak mě napadal že pokud uvidí ten House System u mě tak to bude řešit s pravníkem :D
 12. Zdravím Pawno.cz Byl jsem okraden uživatelem Janík opět se předvedl jako hloupé děcko. Snažil se mi prodat House System který údajně pawnil on sám [ BTW peníze mi vrátil ne úplně ještě dlužný 24 Kč ale ať se s nimi pomazlí a koupí si za to mlíčka ve školí kantýně ] Zpět k věci. Chtěl bych ukázat House System který udělal on sám používá se mysql. Já osobně si myslím že to stáhnul a opět podvodné akce jak známe. Link ke stažení : Nope PS: Mivčo tady máš tu sračku :D Chci slyšet vaše názory na toto. BTW na to mi psal Janík že nechce na pawno.cz Být za blbce. Měli bychom varovat před Janíkem aby nevznikali další podvody u jiných uživatelů. Prý nejsem jediný.
 13. Podle mě je asi nejlepší si vymyslet text a pak ho napsat v nějakém časovém limitu.
 14. Zkoušel jsem hledat i v includech ale nic jsem nenašel takže něco v GM musí být
×
×
 • Create New...