Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

NuMeRe

Uživatel
 • Příspěvků

  12
 • Registrován

 • Aktivní

 • Vítězných dnů

  1

NuMeRe last won the day on Květen 6

NuMeRe had the most liked content!

Reputace

2 Jonny Sindacco

About NuMeRe

 • Moto
  Jonny Sindacco

Návštěvníci

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. A nebo to třeba ATomas byl ale fake ATomas je to také možné. Protože to vidím furt na CZ SK serverech spíže takových kido serverech že hraju hraju a najednou se připojil niCE nebo ATomas a teď celý server musí vědět že to není fake ale pravda je že fake je.
 2. No tak toto je záhul. Určitě máš čas a náladu manipulovat děcka určitě ti zas někdo závidí a chce tě ponížit. Nenech se.
 3. BTW: Jak sem zmiňoval, popisuji celou obrazovku co hráč uvidí pokud přijde na server. A co když registrace je spojená právě s daným obrázkem ? u nás v pawnu je to běžná věc že zapojujeme i panel na výběr postavy k registraci.
 4. Dal si mi dost dobrý nápad na další update Udělat to na PIN KOD by nebylo špatné.
 5. Děkuji za názor, Jak říkám Registrační systém se bude dál a dál aktualizovat. A jak sem již psal, rozhoduji se s tím zda zveřejnit zdrojový kód či ne. Ale jak tak přemýšlím tak ho zveřejním hned jak bude 2.0 verze. A mezitím začnu pracovat na VIP systemu který bych rád vyvíjel dál a dál. Jelikož sem chtěl vždy něco vyvíjet, tak registrační systém asi není dobrý nápad. Už z hlediska toho že hráč může mít jiné proměnné nebo jiné podmínky a defakto by se to hádalo s herním modem a server by byl totálně na odpis. Uvidíme ještě se rozhoduji.
 6. zdrojový kód, přemýšlím nad tím buď ho zveřejnit společně s další aktualizací a tím pádem se ukončí vývoj Registračního systému a nebo zdrojový kód prostě zanechat. Nevím pořád se rozhoduju.
 7. Dobrý Den, Chci se vám pochlubit s Registračním systémem, se kterým si na serveru vytvoříte herní účet. Týká se to pro servery, které nemají registrační pole, nebo se dá také říci že u některých herních modu se nacházejí registrace ktere se buď: - Nezobrazují správně. - Nefungují tak jak mají tudíž jsou zabugované - Nebo je tam registrace ale která se pro změnu neukáže vůbec. Takže sem vytvořil registrační systém který je přesně testován mnou a dalšími hráči SAMP mnohokrát a jejich odpověď byla " Super, Díky, Dobrý " Registrační Systém 1.0 Registrační Systém verze 1.0 proto, protože se jedná pouze o verzi která je po beta verzi. Tudíž pokud se najdou chyby, tak bych byl rád kdyby ste mi je sem pod tento příspěvek napsali a já je opravím. Je to primitivní Registrační Systém ale jak sem si četl téma jak jeden člověk dělá herní mod a že by potřeboval Registrační systém tak sem ho udělal. Můžete ho získat tím, že mi napíšete do soukromé zprávy že byste měli zájem o registrační systém a já vám ho pošlu. Samozřejmě pokud byste chtěli přepsat dialog s registrací tak mi také napište a já vám podle vašeho přání poupravím dialogy. Registrační Systém bych chtěl postupem času vyvíjet víc a víc až z toho třeba bude nový GameMode co já vím uvidíme v budoucnu co nám to přinese za pár měsíců. Také chci dopsat že nové verze budu aktualizovat po měsíci. To znamená že následující aktualizase Registračního Systému bude 3.6.2020 kde už bude něco více než registrační dialog s přihlášením. Pokud mi napíšete do soukromé zprávy o registrační systém, tak vám bude zaslán Soubor v scriptfiles poté samotný AMX soubor s registračním systémem a dále instrukce co a jak dělat. na závěr prezentace vám sem hodím obrázek který sem vytvářel dodatečně a chápu že si pomyslíte že je to zbytečné a tak dále ale tak proč ne si to vyzkoušet a zapojit to do presentace. Vytvořil sem ten obrázek z důvodu jelikož sem dělal takové obrázky ve kterém se nachází manuál jak se co používá a k čemu to je tak je to promitivní. Vytvářel sem to pro jednu aplikaci aby lidé věděli na co klikají a podobné věci. Vesměs je to zbytečnost ale proč ne.
 8. Dobrý večer, S radostí vám pomohu nastavit váš server. jen mi napiště datum a hlavně čas kdy by se vám to hodilo a naopak kdy by se to hodilo i mě. Jinak není problém. Rád pomohu s čímkoliv. Děkuji.
 9. Dobrý podvečer, Já bych měl zájem zkusit vám pomoci zda byste moji žádost přijal. Do soukromých zpráv zde na Pawno.cz mi napište více podrobností. PS: Neřiďte se podle mých nulových statusů a nulové reputace. Dnes sem si vytvořil nový účet. Děkuji.
 10. Dobrý podvečer, Mile rád bych vám poradil také se můžeme dohodnout. Jen mi popište jak ten systém chcete provést. Napište mi v krátkosti co chcete přidat do vašeho systemu a další podrobnosti a já Vám takový Filterscript podle vašich představ udělám. PS: Dnes sem si vytvořil nový účet, tak prosím nesuďte mě podle mých nulových statusů a nulovou reputací. Děkuji.
 11. Jako hosting na první pohled dobrý. Ale běží ti časomíra do kdy zase obletíš úřady
×
×
 • Create New...