Jump to content
Prosíme všetkých užívateľov, ktorý sa chcú opätovne pripojiť na discord aby znovu spárovali svoje účty kliknutím na "Discord" v navigácií a pripojili sa na server Read more... ×

FLC

Uživatel
 • Příspěvků

  5
 • Registrován

 • Aktivní

 • Vítězných dnů

  1

FLC last won the day on Prosinec 12 2018

FLC had the most liked content!

Reputace

1 Jonny Sindacco

1 Follower

About FLC

 • Moto
  Bronze II - nováček

Návštěvníci

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Takhle, já jsem čestný člověk a nemám potřebu někoho okrádat nebo tak, takže dostane tu částku na který se dohodneme až to udělá. Nicméně se nechci nechat ojebat,což se tu už asi několikrát stalo.
 2. Zdravím, hledám pawnera pro vytvoření základního RP gamemodu (Základní RP příkazy, nahrát mapping, apod..). V případě zájmu by mohlo dojít i k delší spolupráci. Podrobnosti předám přímo sepsané do detailu pawnerovi. Zaplaceno pawner dostane za odvedenou práci a otestování, nikoliv předem. Zájemci, kteří to vzdají za 3 dny nebo přestanou komunikovat vůbec nepšite. Zájemci Skype: group122 Mail: flicrazy122@gmail.com Děkuji za pozornost a přeji hezký zbytek dne. =)
 3. FLC

  hledám Pawner

  Dobrý den, nabídka je znovu otevřená. Původní pawner přestal odpovídat a vykašlal se na to. Zájemci pište buďto na skype uvedený výše, nebo do SZ tady na portálu. Děkuji.
 4. FLC

  hledám Pawner

  Pawner se již našel. Děkuji všem za ochotu. =)
 5. Dobrý den, Hledám pawnera pro tvorbu gamemode do hry GTA:SAMP. Jedná se o RP mód - o něco reálnější - hunger, apod. Přesné informace sdělím zájemci pomocí skype/ e-mailem. Výdělek: 1 000+ Kontakty Skype: group122 Děkuji za pozornost.
×