Jump to content

kudris.cz

Uživatel
 • Příspěvků

  20
 • Registrován

 • Aktivní

Reputace

2 Jonny Sindacco

About kudris.cz

 • Moto
  Bronze I - nováček

Návštěvníci

300 profile views
 1. To je mi celkem líto O dost jsi přišel
 2. Co vám tak strašně vadí na 2 reklamách? Jsou weby kde se přes reklamy nedostaneš ani k obsahu webu... Fórum běží již několik let a ten provoz taky něco stojí, já osobně jsem se tu naučil plno věcí, nabral spousty zkušeností a našel pár "přátel" takže já jsem za fórum vděčný a reklamy vážně přežiju. - Ale nebylo by špatné udělat možnost prémuium účtů, třeba za 50 Kč měsíčně za fórum bez reklam + třeba nějaké další featury.
 3. To už je na hospitaci v Bohnicích
 4. Pohoda, ale určitě by jsi měl lepší se učit od začátku na php7.x na PDo než opravovat něco na php 5.x s mysqli nebo co to tam vůbec je, takhle se možná něco přiučíš, ale třeba t v budoucnu už nebude mít využití.
 5. Tvojí? ku*va, ta podoba na https://opengamepanel.org/ je neuvěřitelná Dokonce to v té administraci máš napsané a píšeš že tvojí?
 6. Možná bych prvně začal přepsáním do PDO. I když úplně nejlepší řešení by bylo udělat něco svého než opravovat takovou hrůzu
 7. A tvá administrace je taky o krok napřed jak ty, když zřejmě vídáš fyzicky VPS?
 8. Počkej a ty jsi fyzicky VPS viděl? Nechceš se s námi podělit o fotku?
 9. Hele netuším, jen si myslím že tam něco takového bylo, ale ruku do ohně za to nedám.
 10. Tuším že tohle bylo generováno a byl k tomu potřeba nějaký php extension, mrkni jestli ho máš.
 11. Tak to že ty administrace už kdysi fungovali byl celkem zázrak, to že nefungují dnes mě vůbec nepřekvapuje.
 12. A systém registrace k tomu jako bonus
 13. Jsem trošku zmaten, proč teda hledáš někoho kdo bude dělat design, web atd. když pak napíšeš že znáš spousty takových lidí? Není lehčí kontaktovat ty co znáš? Nebo to je zase příspěvek založen pouze z půlky pravdou... Trošku mi to nesedí O.o Jinak souhlasím s @Amenadiel takové nároky ani na seznamce nepotkáš
×
×
 • Create New...