Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

RayCode

Uživatel
 • Příspěvků

  14
 • Registrován

 • Aktivní

Reputace

2 Jonny Sindacco

About RayCode

 • Moto
  Jonny Sindacco

Návštěvníci

89 profile views
 1. Jelikož jsme se rozhodli přeinstalovat Hosting, více se můžete dočíst zde: www.evolve-hostingcz.cz. Naleznete tam odkaz na nový Hosting. Pokud máte zájem, přidte.
 2. Jelikož nás pořád někdo hackuje, tak jsme přesunuli hosting na jinou IP adresu, kterou již zde nebudu psát. Na tomto fóru jsou asi jen 5 možno 6 uživatelů, kteří nehackují jiní jo. Proto tedy jsme IP změnili. Pokud máte zájem jít na nový Hosting, Napište mi do PM a pošlu vám adresu. Vpřed děkuji. A teď něco k hackeřům: Milý hackeři, vím že vás to baví. Kdysy jsem byl taky hacker, ale přestal jsem s tím protože jsem zjistil že tím dosáhnu jen to, že budu v 20 letech sedět v base.Zamislete se nad sebou trošku. Proč to děláte. Dělá vám radost ničit jiné webové stránky? Jak by se vám líbilo, kdyby jste si vy založili nějakou stránku nebo Hosting, a jiný lidé vám ho hacknou. Líbilo by se vám to? Asi ne. Tak proč to děláte. Proč ničíte radost milión lidém? Jak by jste se cítili, kdyby jste byli vy jediní na světe, kteří nehackuje, a ostatní by vám vše hackovali? Jak by se vám líbilo třeba že si založíte mega herní portál a hackne vám ho někdo? Zamislete se nad sebou. Hackerstvým nic v životě nedosáhnete. Hackerstvým fakt nic nedosáhnete. Hackerstvý vás jen zničí. Jako jo... můžete to brát "Je to sranda"... ale pokud se dostanete do problémů s policii, tak už vám moc do smíchu nebude. Víte hackeři, co vám nejvíce přeji? Aby vás všichni lidi včetně rodiny ignorovali, aby vám vaše děti dělali zle, aby vás neposlouchali protože si to nezasloužíte. Nezasloužíte si aspolutně nic. Kdybych já měl sina hackera, víte co bych mu řekl? "Vypadni z tohoto domu, a jdi si hackovat jinam!" Tak se nad sebou zamislete. Ničíte radost okolitím lidém. Ničíte i sebe. Co kdzž vás třeba za hackerstvý nezeberou nikam do práce? Co když kvlůli hackerství skončíte jako bezdomovec? Můj kamarád byl na střední škole a měl kamaráda. Později zjistil že je hacker, víte co mu udělal? Přiložil mu nůž ku krku a řekl "Ještě jednou něco hackni, tak tě tady podřeřu!" Proto si rozmyslete jestli ještě chcete hackovat, nebo si radši zvolíte klidní život bez starostí.
 3. Ahoj, http://185.91.116.197/panel/ Jsme zdarma Hosting, kvalita je na prvním místě . Můžeš se přijít podívat když chceš.
 4. wuf vždiť jsem koukal tvůj server a vše jde jak má
 5. Hm... takže nainstalovat každý jo? I ten, kteří ani neumí pracovat na PC? A možná je ke stažení zdarma, ale ne každý má penízky na VPS .
 6. Hosting úspěšně opraven. Už vám půjdou i Servery založit.
 7. Momentálně máme technické problémy s hostingem. Řešíme je. A tím vám i půjdou založit Servery. Akorát se budete muset znovu registrovat ale to nebude problém . Ještě bych se chtěl vyjádřit "hejtrům": Pokud máte nějaké negativní komentáře na náš Hosting, prosím nechte si je pro sebe. Děkujeme.
 8. Na všem ještě pracujeme. Takže vše bude vypadat líp.
 9. Tak Hosting jsme udělali nedávnoi takže vše se ještě jen dělá.
 10. No tak na webu ještě pracuji. Samozřejmě vzhled a vše bude mnohem lepší, tohle je jen dočasně. Každopádně VPS: RAM: 16 384 MB Systém: Debian 7 Procesor: 50 Cores A tak dále.. vím že ten web není ukázkový, ale to doladím.
 11. RayCode

  Hosting

  Ahoj, můžeš zkusit náš Hosting je zdarma . ZDE -Pro více info si můžeš přečíst moje téma --> ZDE
 12. Takže ahoj, dovolte abych se vám nejdříve představil. Moje přezdívka je RayCode. (Přesněji RayCodeCSC (stará přezdívka)) mám 19 let, dostatečné IQ a umím řešit problémy. Tak a teď k hostingu :-). Chtěl bych vás pozvat na náš GTA SA:MP Hosting zdarma. Jelikož jsme asi "jediný" Hosting zdarma (na netu jsem hledal Hostingy, no nic jsem nenašel) tak bych vás chtěl pozvat. Co získáte na Hostingu: Zdarma si můžete udělat Server. Pokud dosáhnete nějaký úspěch nebo pomůžete Hostingu, můžete dostat až max. 2 000 kreditů. Přátelský přístup. VIP, CoolVIP ke zakoupení za přijatelnou cenu. Zábavné / Srandovné soutěže o kredity, doplny na Server. Na žádost vám můžeme udělat FS, a můžete ho klidně vydávat za svůj. Nebudeme vám za nic nadávat, vše vysvětlíme v klidu. I těm méně chápavím. A mnohem více... Jak se k vám budeme chovat: Jak jsem psal již víše, nebudeme po vás křičet ani nic podobně. Budeme k vám hodně milý takže nemusíte mít strach. V případě, že vedení bude mít blbou náladu nebo bude naštvaný, máme i náhradu. Takže hezký přístup vám budeme dávat napořád. Nejsme jen takový Hosting, kterí vydrží jen pár dnů a pak je konec: Budeme vždy platit vše načas, takže nemusíte mít obavy že se Hosting zruší. Právě naopak, snažíme se ho co nejvíc rozvíjet, to znamená, pokud budeme mít hodně lidí, budeme mít více Hostingu + herní Servery. Jsme tu jako na zavolání: Nebáví vás když na nějakém webu třeba kontaktujete vedení, a odpíše vám možná až za měsíc nebo dokonce nikdy? U nás o to mít strach nemusíte. Pokud máte dotaz, klidně nám napište a odepíšeme vám do 24 hodin. Kdy jsme online: (Přes prázdniny) Pondělí: 12:00 - 22:30 Úterí: 12:00 - 22:30 Středa: 12:00 - 22:30 Čtvtek: 12:00 - 22:30 Pátek: 12:00 - 22:30 Sobota + Neděle: 15:00 - 20:00 Jak získám kredit: Jednoduše, stačí se zapojit do nějaké soutěže, nebo vyhrát kredit nějakou otázkou, kterou vám může dát Admin. V pokecu také dáváme soutěže denně, takže ke kreditům se dostanete hezky a bezbolestně . Chcete víc? Podívejte se na náš aktuální web, kterí aktualizujeme každý druhý den. WEB HOSTING
×
×
 • Create New...