Jump to content

mewt

Uživatel
 • Příspěvků

  53
 • Registrován

 • Aktivní

 • Vítězných dnů

  2

mewt last won the day on Srpen 15 2018

mewt had the most liked content!

Reputace

5 Jonny Sindacco

About mewt

 • Moto
  Silver II - běžný uživatel

Návštěvníci

1 200 profile views
 1. stáhni si nové pawno, zapni ho a otevři si svůj soubor a zkompiluj znova. nevim co kouzlíš v té include složce když ti tam chybí "a_actors" 😄
 2. kdyby jsi se koukl do toho .pwn, tak zjistíš že se to ukládá do složky Houses.
 3. nevidim tam žádný error, četl jsem si to tak 3x. můžeš to normálně použít.
 4. velice zajímavé téma toto. 😊
 5. mewt

  pomoc bugged onplayerdeath

  už jsem to vyřešil.
 6. mewt

  pomoc bugged onplayerdeath

  mám tam pouze timer, protože jsem si poprvé myslel že to nejak nestíhá tak jsem ho tam zkusil dát a hned potom má fungovat deathmode. nikdy se mi zatim nestalo že když někoho poprvé zabiju tak mu to dá cj skin, vyprintoval jsem si to ale podle logu vše vždy proběhne, a nevim odkud se bere request class. zkoušel jsem udělat deathmode i znova, taky bez výsledku, jinak ForceClassSelection(playerid); tam nemám. /////edit ted' jsem to zkoušel na localhostu a tam se tenhle problém neobjevuje.
 7. mewt

  pomoc bugged onplayerdeath

  čus, mám takový "menší" problém s onplayerdeath, když hráč někoho zabije má ho to hodit do deathmodu. Jenže, když hráč umře poprvé tak místo do deathmodu ho to hodí do request class. už jsem zkoušel všechno co šlo, bohužel bez výsledku.
 8. mewt

  software Stratený mobil

  IMEI nikdo změnit nemůže vyplatí se to řešit.
 9. Rozhodl jsem se pokračovat, asi před měsícem jsem na to narazil v jedné kouzelné složce. Tak jsem si zapl server a začal jsem hledat bugy, zatim jsem opravil stats (životy, vesta, pohlaví) snažim se zjednodušit všechny příkazy aby nebyli dlouhé atd.. Dále jsem odstranil to že si můžete koupit celu jelikož to je docela blbost a ponechal jsem z toho jen samotku jelikož to funguje jak prison na normal rp serverech. Opravil jsem kupovaní drog a zbraní pro officiální gangy, dále jsem malinko předělal register/login proto proběhl wipe jelikož staré účty už stim nechtějí fungovat. To je asi vše na co si ted' vzpomenu, neočekám od toho že tam bude někdo hrát, ale zkusit to přece můžu, nic tim neztratim. Toto je pouze takové info, všechno zapíšu v update příspěvku až to bude hotové.
 10. https://imgur.com/a/wc8EN Lockni to na tom screenu.
 11. https://soundcloud.com/diignity/elegy_unreleased
 12. Dávám ti radu, jestli si to plánuješ dát na server. Nepočítej s dobrou pb.
 13. Návhry na track nechávám na soundcloudu tak 2 dny. Jestli chceš něco slyšet tak tu https://soundcloud.com/diignity.
×
×
 • Create New...