Jump to content

DIIGNITY_

Uživatel
 • Příspěvků

  42
 • Registrován

 • Aktivní

Reputace

1 Jonny Sindacco

About DIIGNITY_

 • Moto
  Zero
 1. https://imgur.com/a/wc8EN Lockni to na tom screenu.
 2. ukázka Soundcloud.

  https://soundcloud.com/diignity/elegy_unreleased
 3. hledám Paradise World.

  Dávám ti radu, jestli si to plánuješ dát na server. Nepočítej s dobrou pb.
 4. ukázka Soundcloud.

  Návhry na track nechávám na soundcloudu tak 2 dny. Jestli chceš něco slyšet tak tu https://soundcloud.com/diignity.
 5. ukázka Soundcloud.

  Díky. Další projekt... https://soundcloud.com/diignity/idk-what-name-i-put-on-offic-track-4
 6. ukázka Soundcloud.

  V ablentonu jsem taky něco zkoušel, ale dělám v fl studiu. Říkal jsem že je to ukázka.
 7. ukázka Soundcloud.

  Viděl jsem že si tu někdo založil topic s youtubem aby ostatní hodnotili jeho tvorbu, tak jsem se rozhodl že to samé udělám já se soundcloudem. Tim pádem chci aby někdo ohodnotil mojí hudbu. Dělám spíš festival trap a někdy i edm ale to už mě něak přestalo bavit, tu máte ukázku jednoho tracku na kterém pracuju. https://soundcloud.com/diignity/idk-what-name-i-put-on-offic-track-3
 8. gamemode DenchRP

  DenchRP 1.3 Beta __________________________________ - Opraven spawn ve vodě - Přidáno více vozidel na prodej - Vylepšen anticheat - Opraveno duplikování frakčních vozidel - Upraveny směrová světla - Přidány varovná světla - Předělán deathmode - Upravena manipulace s vozidly - Upraven technický průkaz - Upravený systém autoškoly - Upravený systém respawnu frakčních vozidel - Upravené otevírání frakčních dveří - Upravený systém inzerátů - Upravené Radio - Nová autodílna pro frakci "Mechanici" (By Quito) Otevření pro veřejnost 11.11.2017 -16:00
 9. gamemode Delete

  Takže to dopadne jak ten custom "LA-RP". Dokončíš ho záhadně do týdne jak ten "LA-RP" a pak najdeš bugs a zase se na to vysereš?
 10. pawn Hledám pawnera na gta:sa server

  Měl by si napsat o tom co chceš udělat. Promin, ale tohle mi nic neříká.
 11. gamemode Los Santos Prison Roleplay

  Jak už jsem říkal, skřínky už jsou opravené. Levitující objekty opravim. Stats též. A většinu zbytečných příkazu na y. Všechno opravím ve verzi 1.1.
 12. gamemode Los Santos Prison Roleplay

  Cely jsem odstrail, a cigarety a jist maso opravim... dík.
 13. gamemode Los Santos Prison Roleplay

  -------------------------------------------------------------------- Možnost útěku a hrát ve vesnici (Blueberry) Sehnat lopatu (Nejlépe od officiálního gangu) a využít chybu vězení. (Bude tam pickup a příkaz který máte zadat) Tam už na vás budou čekat kámoši který vás odvezou do Blueberry.
 14. gamemode Los Santos Prison Roleplay

  - Jinak dík za sepsání chyb, co nejdříve to opravim. - Do budovi se dostaneš klávesou F. A pořád na tom pracuju, ale vidíš že ted' spíš musim opravit bugy než abych něco přidal. ------------------------------------------------------------------------------------------------- - Opravena skřínka - Nyní můžete mít důvod delší - Odstraneno čekání 1min u práce Uklízeč Odpadků.
×