Jump to content

tatarka7

Uživatel
 • Příspěvků

  26
 • Registrován

 • Aktivní

Reputace

0 Na nule

About tatarka7

 • Moto
  Zero
 1. pomoc /ann a ukládání

  Díky za radu.
 2. pomoc /ann a ukládání

  Ok, díky za rady
 3. pomoc /ann a ukládání

  Popis problému: Čau, mám problém s /ANN a ukládání pozice a peněz. Nezobrazuje se mi text když zadám /ann Chtěl bych poradit jak nastavit aby se mi uložila pozice a peníze aby mi zůstali stejné. Chyby/varování kompilátoru a při běhu: K pozici a penězům nemám kod, nevím jak to udělat. Proto bych vás chtěl poprosit o pomoc. Kód: Dodatečné poznámky: Díky všem za pomoc.
 4. hledám Job system

  Udělej si radši vlastní, je to lepší a uděláš si to podle sebe.
 5. pomoc Podmínka

  Ok, díky za radu
 6. pomoc Podmínka

  Ok, díky moc za radu.
 7. pomoc Podmínka

  Popis problému: Čau, mám tu tokový problém. Tělám zaměstnání a když chci aby šla /mise jen u Pilota, tak se mi to spustí i bez zaměstníní. Což nechci. Chtěl bych aby se /mise spustila jen u pilota. Chyby/varování kompilátoru a při běhu: Chtěl bych od vás pomoct jak udělat na to podmínku k tomuhle příkzu. Kód: Dodatečné poznámky: Díky za všechny rady.
 8. pomoc Create3DTextLabel

  Čau, myslím si že to nemáš napsané v OnFilterScriptInit() Napiš to do: public OnFilterScriptInit() Příklad: public OnFilterScriptInit() { Create3DTextLabel("Pilot",0xFF0000AA, -1257.9514, 38.3543, 14.1391, 50,0); return 1; } Proto se ti to neukáže.
 9. pomoc Otevírání Objectu

  Popis problému: Čau. Mám takový problém. Udělal jsem bránu kterou jsem chtěl aby jse mi otevřela na příkaz. Když jsem to dal do hry tak se to neotevřelo. Chtěl bych poradit jak to spravit. Díky za rady. Chyby/varování kompilátoru a při běhu: Object se mi neotevře, když zadám příkaz. Kód: Dodatečné poznámky: --
 10. hledám Paradise World.

  Já mám Paradise World. Mám ho i upravený. Když tak PM.
 11. hosting G-Host.eu

  Čau, nejde mi u vašeho hostu spustit server. Jak to?
 12. pomoc Pomoc s Vip přechodem

  Aha díky moc
 13. pomoc Pomoc s Vip přechodem

  Aha
 14. pomoc Pomoc s Vip přechodem

  Popis problému: Potřeboval , bych pomoct jak udělat když si hráč koupí vip a tak bych chtěl aby ty peníze šli na hosting jak to mám udělat? Aby to měl přes SMS? Prosím o radu, díky. tatarka7 Chyby/varování kompilátoru a při běhu: -- Kód: Dodatečné poznámky: --
 15. mapa AUTOŠKOLA LV

  Hodně pěkné
×