Jump to content

Sheldon

Uživatel
 • Příspěvků

  4
 • Registrován

 • Aktivní

Reputace

0 Na nule

About Sheldon

 • Moto
  Jonny Sindacco
 1. hledám Vhodný RS pro eShop

  Na eshopy na wordpressu je strašnej hate,ale nevim proč,podlě mě to naprosto stačí a je to jednoduché pro uživatele který třeba umí na pc naprosté základy a muže si to tak upravovat klidně 50 letý človek co na počítači ovládá základy(pouze příklad ) http://i.imgur.com/U7xHTrJ.png http://i.imgur.com/sVOdHkh.png
 2. ostatní "Pirátský přístav"

  No.. rači to tedy nechám být.
 3. ostatní "Pirátský přístav"

  Ewwe dobře tak varianta že nahrávat nebudu a bude tam jen odkaz ke stažení to je prostě podobné jako to máte vy udělané s těmi serialy pokud se nepletu.Nebo ne ?
 4. Zdravim napadl mě takovej menší "projekt" ale nejsem si uplně jistej jestli to má smysl tak to zkusim sepsat a počkat na rady a názory odborníku Šlo by o stránku kde by bylo na jednom místě "koupéné :d" programy ke "koupení :d" jako je Photoshop,Exel,Word,atd. Zatim jen něco co jsem udělal za pár minut jako návrh pro představu ve wordpressu > http://test9656.8u.cz/ < Ještě abych uvedl na pravou míru trošku dost jsem se nechal inspirovat ewwem(hlavně ohledně podmínek) a jeho webem na serialy,myslim že by bylo hezké mít takovéto programy na jednom místě po případě i s návodem na instalaci a věcí kolem pro méně znalé jedince v tom. Soubory bych asi také nahrával třeba na openload/mega.nz a nebo něco podobného... Díky za rady a názory.
×