Jump to content
Prosíme všetkých užívateľov, ktorý sa chcú opätovne pripojiť na discord aby znovu spárovali svoje účty kliknutím na "Discord" v navigácií a pripojili sa na server Read more... ×

Rawy

Uživatel
 • Příspěvků

  234
 • Registrován

 • Aktivní

 • Vítězných dnů

  5

Everything posted by Rawy

 1. Rawy

  pomoc Chyba při F5

  https://www.microsoft.com/cs-cz/download/details.aspx?id=55170 Zkus nainstalovat toto. Jestli ani to nepomůže, zkus celé pawno přesunout na jiný disk. Mě třeba ta možnost nainstalování toho co jsem ti poslal na starém PC nešla, no po té co jsem si celé pawno zálohoval na flashku a pak to zkusil mi to šlo.
 2. Rawy

  ukázka ochrana

  Proč všude dáváš slovo "weapont" když je to "weapon"? To by jsi už jen podle pawna, kde máš funkce "GetPlayerWeapon" či "GetPlayerWeaponData" (které určitě používáš v té ochraně) měl vědět.
 3. Rawy

  script Tachometr

  "This attachment is not available. It may have been removed or the person who shared it may not have permission to share it to this location."
 4. Rawy

  pomoc GetWeaponPickupCreatePos

  Dej sem tu funkci GetWeaponPickupCreatePos, bez toho ti nikdo nepomůže
 5. Rawy

  pomoc Problém s OnPlayerClickTextDraw

  Čau všichni, dnes jsem chtěl udělat nové zaměstnávání u prací přes textdrawy ale pokaždé ať kliknu na jakýkoliv textdraw chci, pokaždé mi to zareaguje jen na ten první textdraw, tzn. když kliknu třeba na "Zavrit" tak to odešle zprávu která je u textdrawu s "Informace o praci" První jsem měl vše v playertextdrawech ale to nefungovalo stejně tak, jako to mám teď screen: https://ctrlv.cz/4QPo na screenu mám myší najeto na "Vzit si pracovni barvu" bohužel myš nejde vidět Předem děkuji za pomoc kód: //smazané, problém vyřešen
 6. Rawy

  pomoc Problém s OnPlayerClickTextDraw

  Lehčí možná, ale lepší ne. Menu nemám rád protože se u něj vybírá pomocí šipek/wsad, proto jsem si místo toho udělal textdrawy Problém jsem vyřešil pomocí TextDrawTextSize (který mi TD editor u těch jednotlivých TD tu funkci neexportoval), ale tvůj nápad je mnohem snažší takže díky. Problém vyřešen, můžete lock.
 7. Rawy

  script Just AdminSystem - Dynamic 0.3

  Jde to stáhnout, dokonce jsem to zkoušel teď na mobilu
 8. Rawy

  gamemode Tvúj život v San Fierro

  A zaměstnání plánuješ udělat? Nebo jak si hráč vydělá na třeba zmíněný dům, auto, ...?
 9. Rawy

  script [FS] Ultra Filterscript Official

  Takže toto na permu
 10. Rawy

  pomoc Přikazy

  Moc nechápu to, co jsi napsal. Zkus sem poslat kód obou příkazů, to možná všichni pochopíme lépe.
 11. Rawy

  ostatní Story about my uncle

  to vím, já jen že jsi napsal že je to na steamu
 12. Rawy

  ostatní Story about my uncle

  na steamu to stojí 13€
 13. Rawy

  pomoc Hledám Script

  Kdyby chtěl pomoct, tak napíše že potřebuje pomoct, ne? Chce to co chce, ne pomoct s pawnem. Jinak aby to nebyl OT - zkus se kouknout rovnou na nějaké event systémy ze samp fóra, tam jich je hromada a myslím, že tam bude i to, co právě hledáš.
 14. Rawy

  pomoc Pomoc v Compilování kódu

  Pochybuji, že ti sem někdo bude nahrávat includy, když to jde snadněji... Jdi prostě na ten link a z tamať si to stáhni, ne?
 15. Rawy

  pomoc hosting

  Zkus ještě ten mód kompilovat pomocí pawna pro 0.3.DL, tedy zkompilovat ten mód s includy, které obsahuje pawno pro 0.3.DL. Nejsem si jistý jestli to pomůže ale za zkoušku nic nedáš.
 16. Rawy

  pomoc 2Příkazy = jedna funkce ?

  CMD:bpm(playerid, params[]) return cmd_blockpm(playerid, params);
 17. Proč se mi server nelíbil? Protože Paradise World mám už dlouho ohraný a přestal mě bavit. Když tam dáte rze tak si ještě pohoršíte, je to 10 let starý mód boha... Jinak na uložto je rze všude.. tak nevím co je na tom těžkého to sehnat
 18. proč filterscripty? není to už udělané v PW? jinak prezentace nic moc, jdu se kouknout jen ze zvědavosti jak moc je to tedy upravené.. edit: nuda, jediné co vidím upravené jsou zprávy v chatu a spodní textdraw lišta, která je úplně stejná jako ze serveru Dream Gaming
 19. Rawy

  pomoc afk

  když mu chcete pomoct tak mu tady rovnou pomožte a nebo mu napište do pm, pak se furt to téma dostává do prvních pěti a nikoho jiného než jeho samotného to asi nezajímá
 20. Rawy

  návod Jednoduché příkazy

  já ti nevím, pro mě je snadnější zcmd... ahhhhh aby to nebyl OT: podle tohoto co jsi napsal tipuji, že sám ani nevíš pořádně co ty funkce znamenají. Smutné. Až příště budeš dělat návod, teda doufejme že ne, tak prosímtě nauč se sám ty funkce a popisuj je aby i nováčci věděli co jaká funkce znamená, ne všichni jako ty to jen zkopírují a hodí si to do scriptu.. to je za mě vše, návod hodnotím 1/10 a to jen za to, že jsi mě pobavil tím co jsi tu předvedl
 21. Zdravím, včera jsem se hrabal v PC abych to vyčistil, po startu mi ukázal Windows 10 chybu, že prej se musí provést restart a opravit tu chybu.. Po restartu který se provedl sám naběhla ta samá chyba, tak jsem si šel udělat čaj a doufal jsem že to nějak přestane, a stalo se. Černá obrazovka a dál nic. Po startu PC mi má načíst logo základovky a dole řádek který mi píše co stisknout abych se dostal do BIOSu, ale v tomto případě se to nestalo. Normálně mi po tom obrázku základovky má rychle probliknout nějaké texty informací o PC. To se stalo hned místo toho obrázku ale tam se to zaseklo... Jediné co mi to vypsalo bylo: "*Pár informací o desce a další řádky byly ramky, CPU, ...* Press F8 for BBS POPUP Press ALT+F2 to execute ASUS EZ FLASH DDR2-667 in Dual-Channel Asymetric Mode Inicializing USB Controllers .. Done." Na posledním řádku ještě nějaké další divné čísla, asi zase něco společného se základovkou, píše to tam taky vždycky. Už jsem zkoušel stisknout všechno co mi to píše, zkoušel jsem to aji rychle před tím než se to zaseklo ale nic. Někdo prosím nějakou radu? Harddisk jsem zkusil vypojit jestli to není pořád tím windowsem, ale pořád to samé. Předem děkuji za každou radu.
 22. Rawy

  pomoc Pri startu zamrzne PC

  Nedostal jsem se nikam, u USB to celé skončilo a nereagovalo. Ale už jsem přišel čím to bylo, zkusil jsem vyndat a vyčistit kontakty ramek a pomohlo. Jen je divné, že když to bylo ramkami, tak že mi to vůbec něco ukázalo, protože jindy když s nimi něco mám tak obrazovka nenaběhne vůbec. Můžete lock.
 23. Rawy

  server ZeroGaming

  Já si myslím, že sis ani nemusela dělat tu práci s prezentací. Snad všichni ten mód už známe..
 24. Rawy

  script mp3

  Aha, tak to pardon, nevěděl jsem že myslel přidávání ve hře.
 25. Rawy

  pomoc PRIESVITNÉ POZADIE

  S tohoto videa jsem se to naučil já, našel jsem ho za pár vteřin na youtubu. S délkou videa to není ani deset minut, bylo tak těžké použít google/youtube?
×