Jump to content
Prosíme všetkých užívateľov, ktorý sa chcú opätovne pripojiť na discord aby znovu spárovali svoje účty kliknutím na "Discord" v navigácií a pripojili sa na server Read more... ×

Rawy

Uživatel
 • Příspěvků

  226
 • Registrován

 • Aktivní

 • Vítězných dnů

  5

Everything posted by Rawy

 1. Rawy

  script [FS] Ultra Filterscript Official

  Takže toto na permu
 2. Rawy

  pomoc Přikazy

  Moc nechápu to, co jsi napsal. Zkus sem poslat kód obou příkazů, to možná všichni pochopíme lépe.
 3. Rawy

  ostatní Story about my uncle

  to vím, já jen že jsi napsal že je to na steamu
 4. Rawy

  ostatní Story about my uncle

  na steamu to stojí 13€
 5. Rawy

  pomoc Hledám Script

  Kdyby chtěl pomoct, tak napíše že potřebuje pomoct, ne? Chce to co chce, ne pomoct s pawnem. Jinak aby to nebyl OT - zkus se kouknout rovnou na nějaké event systémy ze samp fóra, tam jich je hromada a myslím, že tam bude i to, co právě hledáš.
 6. Rawy

  pomoc Pomoc v Compilování kódu

  Pochybuji, že ti sem někdo bude nahrávat includy, když to jde snadněji... Jdi prostě na ten link a z tamať si to stáhni, ne?
 7. Rawy

  pomoc hosting

  Zkus ještě ten mód kompilovat pomocí pawna pro 0.3.DL, tedy zkompilovat ten mód s includy, které obsahuje pawno pro 0.3.DL. Nejsem si jistý jestli to pomůže ale za zkoušku nic nedáš.
 8. Rawy

  pomoc 2Příkazy = jedna funkce ?

  CMD:bpm(playerid, params[]) return cmd_blockpm(playerid, params);
 9. Proč se mi server nelíbil? Protože Paradise World mám už dlouho ohraný a přestal mě bavit. Když tam dáte rze tak si ještě pohoršíte, je to 10 let starý mód boha... Jinak na uložto je rze všude.. tak nevím co je na tom těžkého to sehnat
 10. proč filterscripty? není to už udělané v PW? jinak prezentace nic moc, jdu se kouknout jen ze zvědavosti jak moc je to tedy upravené.. edit: nuda, jediné co vidím upravené jsou zprávy v chatu a spodní textdraw lišta, která je úplně stejná jako ze serveru Dream Gaming
 11. Rawy

  pomoc afk

  když mu chcete pomoct tak mu tady rovnou pomožte a nebo mu napište do pm, pak se furt to téma dostává do prvních pěti a nikoho jiného než jeho samotného to asi nezajímá
 12. Rawy

  návod Jednoduché příkazy

  já ti nevím, pro mě je snadnější zcmd... ahhhhh aby to nebyl OT: podle tohoto co jsi napsal tipuji, že sám ani nevíš pořádně co ty funkce znamenají. Smutné. Až příště budeš dělat návod, teda doufejme že ne, tak prosímtě nauč se sám ty funkce a popisuj je aby i nováčci věděli co jaká funkce znamená, ne všichni jako ty to jen zkopírují a hodí si to do scriptu.. to je za mě vše, návod hodnotím 1/10 a to jen za to, že jsi mě pobavil tím co jsi tu předvedl
 13. Zdravím, včera jsem se hrabal v PC abych to vyčistil, po startu mi ukázal Windows 10 chybu, že prej se musí provést restart a opravit tu chybu.. Po restartu který se provedl sám naběhla ta samá chyba, tak jsem si šel udělat čaj a doufal jsem že to nějak přestane, a stalo se. Černá obrazovka a dál nic. Po startu PC mi má načíst logo základovky a dole řádek který mi píše co stisknout abych se dostal do BIOSu, ale v tomto případě se to nestalo. Normálně mi po tom obrázku základovky má rychle probliknout nějaké texty informací o PC. To se stalo hned místo toho obrázku ale tam se to zaseklo... Jediné co mi to vypsalo bylo: "*Pár informací o desce a další řádky byly ramky, CPU, ...* Press F8 for BBS POPUP Press ALT+F2 to execute ASUS EZ FLASH DDR2-667 in Dual-Channel Asymetric Mode Inicializing USB Controllers .. Done." Na posledním řádku ještě nějaké další divné čísla, asi zase něco společného se základovkou, píše to tam taky vždycky. Už jsem zkoušel stisknout všechno co mi to píše, zkoušel jsem to aji rychle před tím než se to zaseklo ale nic. Někdo prosím nějakou radu? Harddisk jsem zkusil vypojit jestli to není pořád tím windowsem, ale pořád to samé. Předem děkuji za každou radu.
 14. Rawy

  pomoc Pri startu zamrzne PC

  Nedostal jsem se nikam, u USB to celé skončilo a nereagovalo. Ale už jsem přišel čím to bylo, zkusil jsem vyndat a vyčistit kontakty ramek a pomohlo. Jen je divné, že když to bylo ramkami, tak že mi to vůbec něco ukázalo, protože jindy když s nimi něco mám tak obrazovka nenaběhne vůbec. Můžete lock.
 15. Rawy

  server ZeroGaming

  Já si myslím, že sis ani nemusela dělat tu práci s prezentací. Snad všichni ten mód už známe..
 16. Rawy

  script mp3

  Aha, tak to pardon, nevěděl jsem že myslel přidávání ve hře.
 17. Rawy

  pomoc PRIESVITNÉ POZADIE

  S tohoto videa jsem se to naučil já, našel jsem ho za pár vteřin na youtubu. S délkou videa to není ani deset minut, bylo tak těžké použít google/youtube?
 18. Rawy

  script mp3

  Doporučuji se naučit pawn základy. Takový filterscript není dostupný hned z dvou důvodů.. 1. Každý má jiný vkus na písničky a kdyby to někdo dal někam jen tak ke stažení, tak se ta hudba jiným lidem nemusí líbit 2. Tento script je tak jednoduchý, že ho udělá každý nováček který umí s dialogy, u čehož pro funkce jak a co udělat je tu samp wiki a samp fórum.
 19. Zdravím všechny užitavele Pawno.cz, nedávno jsem na svůj starý a slabý netbook nainstaloval Windows 7 (předešlý OS bylo už nepodporované XPčko) jenže Win7 byl na to moc zátěžový, tak jsem si udělal dualboot tím, že jsem na druhý disk (:D) nainstaloval Windows Vistu, abych zkusil jestli pojede plynuleji, a jel. Vše jede v pořádku, jen je tu jeden háček. Nejde se připojit k netu. Zástrčku na ethernet kabel mám nějak rozbitou takže možnost netbook na net zapojit přes něj je nemožné, tak jsem se zkusil připojit přes WLAN (WiFi) ale chybí mi ovladač. Z mého běžného PC jsem stáhl asi celkem 7 ovladačů a ani jeden z nich nepomohl vůbec ničemu. Neměl někdo někdy taky stejný problém? Jestli ano, jak jste ho vyřešili? Na zastaralé XPčko se mi už vracet nechce a Vista se mi celkem zalíbila... A jak jsem již psal, sedmička je nepouživatelná, strašně se seká a procesor po zapnutí už jen samotného chromu se zatěžuje na 100%, stejně tak RAM (1gb) jede na 950mb. Předem děkuji za jakoukoliv pomoc.
 20. Rawy

  server FutureGaming

  Toto téma jsi vytvořil 11. listopadu, je 20 a server ani web už nejede. Skončilo to dřív než jsem čekal, ale co, tím lépe pro Vás. Aspoň nebudete tak moc pohoršeni než už tady v tom topicu jste.
 21. Rawy

  pomoc Problém s WLAN

  Díky za pomoc, ale problém už jsem vyřešil. Přes Win7 jsem stáhl Driver Booster a na tom Win7 jsem nainstaloval všechny ovladače. Po té mi to šlo. Nevím jak je to možné, jak může Win7 zasahovat do Visty když každý ten OS je na jiném disku, ale zdá se že to nějak pomohlo. Já co jsem zkoušel teďka SA tak jede jen kolem deseti FPS Ale tak jak jsem říkal, budu ho používat jenom na cesty nebo když někam pojedu na dovolenou a jediné co budu používat je Chrome. Zkoušel jsem puppy linux, jenže s ním jsem vůbec neuměl. Podařilo se mi ho v pohodě nainstalovat, jít podle instrukcí, ale jednou když jsem chtěl vypnout celý netbook tak jsem měl počkat minutu, uprostřed obrazovky se to odpočítávalo ale po 51. vteřině se to přestalo odpočítávat... Udělalo to tak asi 3x tak jsem to jednoduše vypl tlačítkem. Po opětovném zapnutí jsem to měl nějak buglé, neukazovali mi to normální ikony ale všude, úplně všude jsem měl ikony s křížkama a všude byly stejné, tak jsem ho smazal. Jinak ještě jednou díky za pomoc.
 22. Zdravím, HDD od notebooku má stejné připojení kabelů jako normální velký HDD od PC, tak mě napadlo dát bráchův starý harddisk z jeho starého noťasu do jednoho staršího PC aby si z něj vytáhl věci, jenže on říkal že radši ne, že PC má velký zdroj že by se tam mohlo něco přepálit nebo tak něco... No a proto jsem přišel tady se Vás zkušenějších zeptat, je možné že by ten harddisk od toho notebooku v tom PC vyhořel nebo tak něco? Nebo si ten malý HDD z noťasu vezme tolik energie z PC zdroje kolik potřebuje? Předem dík za všechny odpovědi.
 23. Rawy

  server TcK-HOST.EU

  Aktuálna verzia servera 0.3x aha
 24. Rawy

  server TcK-HOST.EU

  hele a to si fakt myslíš že ti tam lidi budou dělat servery na verze pod 0.3x?
 25. Rawy

  server TcK-HOST.EU

  tak to sis vybral špatnou stránku můžeš se kouknout jak vypadají ostatní topicy ohledně free hostů
×