Jump to content

Polis_Polismanovic

Uživatel
 • Příspěvků

  616
 • Registrován

 • Aktivní

 • Vítězných dnů

  12

Polis_Polismanovic last won the day on Květen 12 2017

Polis_Polismanovic had the most liked content!

Reputace

75 The Truth

About Polis_Polismanovic

 • Moto
  Head Of Reports
 • Narozeniny 3.2.1999

Kontaktní údaje

 • Web
  http://originalplay.cz
 • Skype
  Polis_Polismanovic
 • Steam
  Polis_Polismanovic

Návštěvníci

2 286 profile views
 1. pomoc IP administrátor

  Jej pardon přehlédl jsem se při úpravě na víc částí pro větší přehled Hned to editnu i nahoře.
 2. pomoc IP administrátor

  Zdravím, Vytvoříme proměnou pro string new stringIP[16]; Zjistíme hráčovu IP pomocí GetPlayerIP GetPlayerIp(playerid,stringIP, sizeof(stringIP)); A následně samotná podmínka která kontroluje IP if(strcmp(stringIP, "Povolená IP")) { //Nahodíš práva až zde } Znak pro "nebo" je ||
 3. ostatní Navrhněte název

  SaveCode, linearsave, staticdata,maindata,codepaste, morecode Nezkoušel jsem jestli nějaká doména existuje v tomhle tak kdyžtak sorry.
 4. Pawno vám nájem nezaplatí <3

  Dělejte něco na čem můžete vydělávat.

  1. Show previous comments  20 more
  2. Tanga

   Tanga

   Co sa týka toho ze samp
   zozrali iné hry tak v mojej vekovej katrgorii resp. Okolí sa Dota ci GTA 5 nehravaju častejšie než San Andreas... Actually nepoznám nikoho co by hrával minecraft a GTA 5 a ani dota.

  3. DooM

   DooM

   Tanga, to bude možná tím, že tvoje jediné besprostřední okolí je Pawno.cz :d

  4. VolfikCZ

   VolfikCZ

   Každý má jiný vkus, někoho to baví někoho ne, rusáky to třeba asi baví xD Je pravda že třeba na anglickém RP serveru LSRP hrávalo přes den 300 až 500 lidí, teď jich tam je málo ráno třeba kolem 80 a to už je fakt bída. Mě to třeba zatím nepřestalo bavit, není to sice jako když jsem začínal, ale každým rokem to jde dál a dál a ten zájem není jako když mi bylo 11 let. :d

 5. ostatní Polis a jeho "gamemody"

  Pěkné uvedení prezentace,dobře opsané až na pár chyb. A to jsou téhle Ano na první San Fierro Life 1.0 což byl můj první Freeroam mod jsem se vykašlal ale mod byl dodělán a chyby opravené. Prison - Ano, Také jsem se nato vykašlal nebyl o prison zájem a mod jsem uzavřel ani mě to moc nebavilo. TDM - Boj o realné peníze byla krásná myšlenka ale nechtěl jsem riskovat to že bych udělal nedostatečný anticheat a lidé by mohli přijít o své peníze. Dark Island - Na modě se pracuje převážně na mapě a trošku se předělává pro lepší kvalitu a pohodlnost a také ty hnusné textdraw jsem musel dát pryč. Commercial Roleplay - Pracuji na tom a to neústále pořád dostávám nové návrh co přidat atd. Roleplay poběží server je teď uzavřen z důvodu úpravy modu a dodělání věci co měli bejt přidané každopádně Officialní verze 1.0.0 se dočkáte brzo. Celkem zajímavé že tento topic založil někdo kdo je mnou naprosto posedlej v tom že musí na mě neustále na mě narážet třeba v chatu zprávy aby mi vysvětlil proč se tak chová ingoruje a způsob vyjadřování na nulové úrovňi BTW tvůj FS je vážně úžasný mimochodem já zde taky pár FS postnul o některé mi lidi psali ještě před rokem když byl volně ke stažení vložen v roce 2015. Každopádně 1 práce která je nepoužitelná v praxi skoro..No přeber si to sám. Topic určitě cením ale řekl bych že úplně čistě ta nenávist vůči mě není pouze o tobě ale jak to bejvá nastrčená postavička bez inteligence co funguje jak člověk bez vlastního myšlení. Tudiž jak jsem řekl v prvních 3 modech jsem spíše sbíral zkušenosti což se stalo a zkušenosti nyní vkládám do modu Dark Island a Commercial roleplay. No co už a proč to tak trvá ? Studuji ,mám dost práce ohledně ostatních věcí ale nikdy jsem neřekl že tyhle dva poslední mody skončili. Takže se loučím a díky za tvůj čas při tvorbě tohodle topicu který potrádá význam.
 6. ostatní 0.3.8 zrušeno?

  Hele viděl jsem ukázku tvé loďi neboli jachty cos dával na youtube pokud se to nějak vyřeší poběží aspoň na 0.3.7 DL ?
 7. ostatní 0.3.8 zrušeno?

  Taky pravda. Ale když už bude 0.3.7 DL tak ať je kompatibilní s 0.3.7 protože jinak to hráče bude brutálně mást a už vidím (někteří hráči se najdou co to nepochopí) Dám příklad: Uživatel bude mít verze 0.3.7 a bude chtít jít na server 0.3.7 DL ovšem jsou i méně všímaví hráči tak budou spamovat na webech že mají 0.3.7 a nemůžou se připojit že máme někde na serveru chybu a když jim řekneš že musí mít upravenou verzi 0.3.7 DL tak si budou akorát stěžovat.
 8. ostatní 0.3.8 zrušeno?

  Přesně.
 9. ostatní 0.3.8 zrušeno?

  A co kdyby všechny servery zůstali na 0.3.8 RC 4 neboli na poslední verzi 0.3.8 která byla oficialně spuštěna ? Nebylo by to lepší ? Že by všechny servery prostě šli na 0.3.8 co je k dispozici. Edit: Třeba jak by Kalcor viděl zájem tak by to zkusil dodělat a nemuselo by se to takhle rozdělovat.
 10. ostatní 0.3.8 zrušeno?

  No do prdele.. Jen vstanu a přečtu si toto a už mám zas špatnou náladu ale tak jak se psalo už výše byla to RC verze no :/ Ale i tak zahodit takovou práci. Každopádně to rozdělení ten SA-MP akorát víc zníčí je tu maximalně možnost vzít 0.3.8 RC-4.1 a s tím pracovat pro všechny kdo budou chtít hrát na serverech. Upřímně si myslím že hráče by akorát unavovalo pořád přepínat verze a pak by SA-MP zanikl úplně. S tím open-source tak uplně nesouhlasím protože si vem že by např.40 lidí dělalo svojí verzi a každej by to nějak prezentoval a pak by vtom byl úplnej bordel tvůrci by si to pojmenovali po sobě a šlo by to úplně do háje jak jsem psal každej by měl svoje a hrači by po pár týdnech víc museli stahovat verze než si užívat hru. Takže já si stojím zatím že bych prostě např na mém serveru měl prostě 0.3.8 RC-4.1 a s tím bych skončil. A k tomu open-source bylo by možná lepší kdyby Kalcor dal kod od SA-MP někomu dalšímu nebo si vzal víc lidí na pomoc ve tvorbě co zvládnou to co on ne. Protože takhle se můžem rozloučit a říct jen Měj se SA-MP. Každopádně pěkný příspěvek
 11. gamemode [CM-RP] Commerical Roleplay:Los Angeles

  Můj mod jsem dělal sám né jako ten komu lezeš do pozadí download.Jen tak BTW: takhle se chová hlavní admin na veřejném forum PLA.GG.
 12. gamemode [CM-RP] Commerical Roleplay:Los Angeles

  Nezabalím to Ono tam bylo celkem dost lidí ale byli tam chyby které jsem opravil.
 13. gamemode [CM-RP] Commerical Roleplay:Los Angeles

  Znovu otevření serveru: ZDE
 14. gamemode [CM-RP] Commerical Roleplay:Los Angeles

  Informace o spuštění serveru ZDE Nezapomeň se na serveru registrovat pokud ještě nejsi to platí i pro ty kteří se již registrovali před 3 dnami a dříve trošku jsme čistili forum.
 15. pomoc Login

  2 otázky Načítání dat máš před přihlašením nebo až po ? A jak nastavuješ PlayerInfo[playerid][Password] když to vytahuješ ze složky.
×