Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

InParadise

Uživatel
 • Příspěvků

  18
 • Registrován

 • Aktivní

Reputace

0 Na nule

About InParadise

 • Moto
  Jonny Sindacco

Návštěvníci

254 profile views
 1. Je mi uplně jedno kdo je auto mapy mapu jsem odstal uplně od jiného tomáše než tomáš co se ji tu snažil prodat. to proč mi ji poslal první tomáš nevím asi proto že meli oni mezi sebou spory. Mě stačí jak tu každej píše chyté řeči ale až bych tu viděl jasněj důkaz komu mapa patří tak bych ji pak na přání smazal. Bohužel to jsou jen nepřímé důkazy komu ta mapa patří ten človek kope kolem sebe. Mě už i napsal že to stejně prodat nechtěl. A jestliže si nechám udělat mapu na zakázku následně za ni zaplatím a pak ji prodám a pak ji chci zas koupit ale vlastne už jen vlastnický podíl. a to vše jen domluvou nebot tu není žádný důkaz. A jak říkám mě ta mapa byla poslána dělej si sní co chceš. Tuhle mapu už mám hodně dlouho. Neměl jsem zapotřebí ji prodávat rozhodně mi neni pod 18 let. Ale musíte si všichni uvedomit, že NIKDO neví co se mezi mnou a o jím stalo. a jak píšeš že když do toho inevstoval peníze. Tak to chápu ale on to už jednou prodal pak jsi udajně koupil vlastnický podíl a ten to znova prodává tak přemýšlím zda je to v pořádku řekl bych že ne. A bohužel žádného auta neznám. v podstaně me je to jedno když jsem ji dostal. A pokud si neco nechám udělat tak to nikomu nepošlu přece
 2. Samozřejmně se můžu vyjádřit. Tahle mapa mi byla poslána k používání na serveru. Stím že si sní můžu dělat co chci. Mě stačilo když jsem slyšel. Že to jednou koupil tomáš, on pak zase prodal zpátky jinýmu tomášovi a pak to zase koupil zpět. Když už jsme u toho tak nikdo asi nemá presvědčivý důkaz otom čí mapa je Ani ten že jsi to koupil
 3. Ahoj před pár dny tu byly na prodej bytovky(180kč) Celkem přehnaná cena. Zde dávám ke stažení celou mapu včetně bytovek. Je to na základě toho že mě daný človek zradil a lhal několikrat posobě a já mu stále dával šance. Prosím třeba se to někomu hodí. Posílám bez fotek každý se může kouknout sám.
 4. Dam si tam svuj mod a za par dnu mod fuč a maho někdo jiny ne?
 5. Dobrý den dámy a pánové. Chtěl bych na SAMP komunitě vytvořit opravdový RolePlay mod, který bude dobře propracovaný a zároveň bude odpovídat realitě. Vše by se konzultovalo s pawnerem co a jak má být jestli je to možný nebo jestli má lepší nápad, jak zlepšit samotnou hru. Proto hledáme lidi do teamu, Nabíráme: PHP/HTML Kodery,Pawnery,Správce TeamSpeaku, atd. Lidé, kteří budou v našem týmu, budou zároveň ovlivňovat samotný Projekt. Proto hledáme lidi, kteří opravdu umí, jsou spolehliví a mají určitý vztah k SAMP tj. nedělají to pro peníze, slávu, ale proto, že je to baví,Nehledáme lidi, kteří se pouze chtějí svést nebo lidi co přijdou a při prvním problému hoděj ručník do ringu,Asi si někteří říkáte: "pff nic moc". Jenže my to myslíme opravdu vážně! Chceme vytvořit team, který nezkončí kvůli hádkám nebo kvůli jiným věcem. Rádi by jsme jako první název serveru, web, mod, atd. Ale před tím než řeknete: "Ano jdu do toho" projdete Přijímacím řízením, kde nám něco o sobě pohovoříte a ukážete nám i svoji práci. Po absolvování toho všeho si na vás vezmeme kontakt, aby jsme vás mohli kontaktovat. Děkujeme za přečtení. Koho Hledám Hlavně?. Kodera HTML/PHP. 18+/Výjimky +15 Pawnera. 18+/Výjimky +15 Koho Hledám Mimo?. Zručného Člověka co umí s TeamSpeakem 3. 18+/Výjimky +15 Grafiky. 18+/Výjimky +15 Mappera:SAMP. 15+ Žádost do Teamu. Koder HTML/PHP/ Pawner:SAMP Zručného Člověka co umí s TeamSpeakem 3 Grafiky Mapper:SAMP Název Zaměřeni: Pawner, PHP ,HTML ,TS3 ,Grafik Jméno: Příjmení: Přezdívka: [Pokud nějakou mate.] Věk: Pohlaví: Které jazyky ovládáte?: Kontakt: [Mobil/Skype/Email.] Student/Zaměstnanec: Vaše Prace: [Web ,GameMod ,Mapa, ,Fotky] Jak si myslíte že jste zdatný ve vašem oboru na kterým se zaměřujete. 1 = výborný 2 = chvalitebný 3 = dobrý Pracoval jste na nějakém projektu?. [Pokud ano pod jakým jménem,a název projektu.] Strukturovaný životopis: [Čim víc tím lip] Co nabízím?. 1-Dobré pracovní zázemí a podmínky. 2-Při velké prosperitě serveru ,prémie. 3-Vzděláváni a Rozvoj. 4-Kariéra všemi směry. 5-Merch [Třiko,Hrníčky etc.]¨ Vaše žádosti do teamu zasílejte na email: Xvengas@seznam.cz [s předmětem Hledáme Lidi do Teamu] Na odpovědi pod tímhle topicem nereaguji,reaguji pouze na příchozí emaily. S pozdravem Pan Küchler Přeji vám příjemný den.
 6. Na jednom grafickém studiu nabízí ten rozcestník volně ke stažení http://grapz.cz/downloads.php?cat_id=9&download_id=327 Tudíž podle mě jen taháš za nos jen co jsi udělal je že jsi smazal par obrazku.
 7. Dobry den. Hlédám : Pawnera. Odměna : Peněžní (Dohodou) nebo něco jiného,zaleži na pawnerovy. Kontakt Email : admin@mpgame.eu Co požadujem : San Fierro RolePlay Mod (Gamemode) se vším všudy + nějaké reference o pawnerovy Co nabízíme : Fajn kolektiv,dlouhodobá práce unás jako pawner,vlastni místnost na teamspeaku 3,post jako hlavni administrátor samp.
×
×
 • Create New...