Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

ThomasCZ

Uživatel
 • Příspěvků

  167
 • Registrován

 • Aktivní

Reputace

1 Jonny Sindacco

About ThomasCZ

 • Moto
  Jethro

Návštěvníci

595 profile views
 1. Takže stále hledáme lidi na pozice: Velitel: policie hasiču zachránky Administrátor Pokud máš zájem neváhej a ihned piš do zpráv zde nebo na FB ( ve zprávě uved svůj herni nick,věk reálny, popřipadě zkušenosti s danou funkci (či s danou izs složkou).
 2. Právě probiha nábor lidi na vybrané posty na reálny izs server vice na FB stránce. Sice to mělo být free roam,to sice je,ale nejspiš se to vše změní dle zájmu hráču.
 3. jenže temhle gamemode má v sobě upravy či přídavky oproti original street life sice to jsou starší pravy,ale v minulosti rok dva zpátky na tomto gamemodu hrálo až 20hráču denně (nechci se chlubit nějak,ale jen poukazat jaká je skutečnost).
 4. jako zas tak docela to neni původni street life z velke části ano ale jsou tam i upravy či přidavky vtom gamemodu .
 5. Ja chápu,nikomu názor neberu,at si každý udělá názor jaký chce,ale kdo chce si zahrát i se zapojit do vyvoje lepšího serveru má možnost .
 6. Tak server to je na každém,zdali dá šanci serveru a mrkne se a nebo vůbec a co se týče prezentace já si myslim že v dnenší době se nemá cenu moc rozepisovat ,protože málokdo si to přečte celé kord když to je free roam tematika .
 7. Re-Games Free Roam server SA:MP Re-Games,je herní server na platformě SAMP 0.3.7 s tematikou free roam tedy vše záleži na hráčich ve hře(kromě použivani cheatu,hacku,zvyhodnujicich cleo scriptu) převážně se hraje v San Fierro ,ale je i možné hrát i v okolí. Co temto server může nabídnout ? Vyřádit se na tomto serveru nebo si v klidu zahrát v nějaké oblasti dejme tomu,ale bez použiti cheatu Vylepšený Street Life(warpy,house system,toy system,job system,car system,...) Vlastní mapy Možnost se podílet na vyvoji serveru(pawning,maping) s menšimi výhody ve hře Mít výhody prostřednictvím vip za velice nízkou cenu za měsíc Prostě přijdte a zkuste to pokud máte zájem . IP SA:MP : 149.202.115.144:7856 (VIP 10kč/30dni - sms/převod,penize jdou pouze na provoz serveru nikam jinam) IP TeamSpeak3: 94.23.172.179:25599 (vlastní místnost zcela zdarma k VIP) FB : https://www.facebook.com/SAMP-Re-Games-137849036921139/ Edit 16.12.2017 22:05 : Právě probiha nábor lidi na vybrané posty na reálny izs server vice na FB stránce.
 8. tak ta nejmenovana fb stránka je předevšim gta online na konzole a moc aktivni ani neni .
 9. Jak vidim nikdo moc zájem ze strany hráču na cz / sk scéně není respektive skoro žádny ,jsem chtěl vytvořit co nejvetši komunitu hráču na pc verzi(a to už jsem podobny topic psal všude možně) ,kteři by si i občas zahrali nějake ty heisty společně,než to hrát s hračemi ze zahraniči,kteři jsou většinou neschopni něco dohrat a nebo to vzdaji - vlastní zkušenost
 10. To netvrdim ,ale já mám takový názor,že u herní komunity (pokud nemá nějaky vlastni server) nemá smysl vrážet x set sto korun či dokonce x tisic korun za pouhé logo .
 11. to ani portál není,když to nemá ani nebude mit žádny herni server vlastní,spiše komunita ,ale asi máš pravdu no ,ale i tak si myslim osobně, že u herní komunity (pokud to neni herní potal) to nemá moc smysl si platit za nějakeho člověka co vytvoři logo za x tisic korun
 12. Logo neni podstatné si myslim v dnešní době ,pokud to neni zrovna nějaká firma/projekt či nějaký herní server .
 13. Zdravím,Jsme nová komunita pro GTA V na Facebooku viz url níže,za cíl jsme si dali vytvořit společnou komunitu hráču gta online ,kteři si rádi občas zahraji společně.Pomozte nám tímto ,pokud sami hrajete tuto hru obzvlášť na PC/NTB a nemáte s kým . Pojdme tedy vytvořit co největši společnou komunitu hráču na GTA Online. https://www.facebook.com/GTA-V-Re-Games-2092695717677963/?ref=your_pages
 14. Děkuji,že jste mu to odstranili na zakladě důkazu chatu.
 15. tato osoba InParadise tu mapu sice dostala z treti osoby ale pro uziti na serveru nikoliv aby ji zverejnil na net. od osoby co si rika Tomy Novak na samp jinak co se tyce prodeje tak ta mapa se nikomu ani neprodala ale ja jakozto clovek co ji vlastni na pul si nepreju aby byla na netu ke stazeni.
×
×
 • Create New...