Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

SnOwY_

Uživatel
 • Příspěvků

  44
 • Registrován

 • Aktivní

 • Vítězných dnů

  4

Everything posted by SnOwY_

 1. Total Lunar Eclipse Today!

 2. Nevim o kom mluvis, ale nikdo tady nepsal ze neumi udelat funkcni cw/tg mod, ja muj mod neupravoval podle qwerova modu, delal sem ho ze sve vlastni hlavy a napadu, jak to chtel tehdejsi majitel hoe.
 3. CMD:cmds(playerid) { SCM(playerid,-1,"/kill /return /unbug {3366FF}/weapon{FFFFFF} /vedeni /register /login /pm /re /nopm /world /myfps /fpsall {3366FF}/tg /leavetg"); SCM(playerid,-1,"/radio /offradio /mytime /hitsound /dmginfo /ip /setskin /myweather {FFFF00}/spec /specoff /jetpack{FFFFFF} /credits"); /* /fight */ if(Informace[playerid][adminlvl] != 0) SCM(playerid,0xFF0000FF,"/kick /ban /unbanip /mute /unmute /clear /say /reset /resetall /areset /pban /clientid /ps /os /speconly"); if(Informace[playerid][adminlvl] != 0) SCM(playerid,0xFF0000FF,"/lockteam /home /away /spectators /clantag /hrajemedo /frz /unfrz /frzall /restartserver /stop /klist"); /*/hs /weapon*/ if(Informace[playerid][adminlvl] != 0) SCM(playerid,0xFF0000FF,"/unfrzall /cwmode /respawnall /resetplayers /hp /hpall /clantag /respawn /getworld /odpocet"); return 1; } CMD:reset(playerid) { new str[125]; if(Informace[playerid][adminlvl] == 0) return 0; format(str,sizeof(str),"— %s resetoval skóre %s vs %s",PlayerName(playerid),TEAMAWAY[1],TEAMAWAY[0]); S_HOE = 0; S_AWAY = 0; SCMTA(0xFF0000FF,str); return 1; } // Vlastní hitbox if(bodypart == 3 && GetPlayerWeapon(issuerid) == 26 && IsPlayerStreamedIn(playerid,issuerid)) { if(DistanceBTWPlayers(playerid,issuerid) < 25) { InfoBox(playerid,issuerid,13,"Telo"); SetPlayerHealth(playerid,HP-13); // } else { InfoBox(playerid,issuerid,4,"Telo"); SetPlayerHealth(playerid,HP-4); // }} [ AntiCheat ] - AntiFakeKill - AntiSpam - AntiJetpack - AntiWeapon - AntiNoReload - AntiBot - AntiHealth - AntiArmour - AntiLags - AntiHighPing - AntiProxy/VPN
 4. Aha, mas pravdu, pletu si to s trademarkem, tak tedy vsechny scripty stazene odectu z poctu obsahu gamemodu, omlouvam se za vyskytle komplikace.
 5. Koukni na hoe-clan.eu, jejich server by mel jeste fungovat, ovsem klan je neaktivni.
 6. Klidne ty veci k tomu nedam, kazdopadne zadne autorske prava bych tim neporusil, jelikoz by musel autor scriptu si zaplatit za licenci. Je mozne ze plno hracu dalo free veci ke stazeni, ale ja tak neucinim. Kdo ma zajem, ten si napise.
 7. Ahoj, Koukal sem do slozky a obsahuje i stazene scripty, ktere sem si poupravoval. (Jedna se predevsim o textdraw editory, attachnuti objectu na vozidlo, aj.) - Zhruba 60 scriptu je stazeno, z toho 1/4 poupravovana dle vlastni predstavivosti. Autori scriptu (obsahujou-li signaturu) ponechani. Scripty plne funkcni, ovsem nachazeji se zde take scripty, ktere sem delal za dob 0.3c, takze je mozne ze nektere scripty nemusi na novejsich verzich SA-MP dobre fungovat!
 8. Zdravím, Jelikož delší dobu san andreas multiplayer nehraji, tak sem se rozhodnul že prodám všechnu svou práci od roku 2013 až do 2017. Důvod proč to chci prodat je takový, jelikož nemám dostatek času se věnovat pawnění. Filterscripty,mapy,módy,pluginy součástí celé složky práce. Příjde mi škoda mazat celou složku práce, která trvala něco málo přes 4 roky. Součástí složky jsou také moje začátky pawna, takže je možné že se někomu budou hodit. Nachází se tam spousty herních módů od ZombieParadise, LAGW až po CW/TG mód clanu HoE. Dle mého názoru složka obsahuje slušnou sbírku za těch 4 roků. Cena celé složky práce je 300,- CZK. Obsah scriptů: 503 Obsah pluginů: 12 Obsah módů: 6 Obsah map: 57 - zahrnuje mapy také v různých scriptech. Pokud by měl někdo zájem, tak stačí když mi pošlete SZ zde na fóru, přeji příjemný zbytek dne.
 9. To je to samejak kdyby si nekdo nastavil rze a pridal tam carmenu ..
 10. Muj tatka jak se zasekaval notebook, tak strelil pesti do touchpadu, ntb se nerozjel a poslal ho na reklamaci, ntb reklamovali a napsali ze to byla vnitrni chyba
 11. Nic moc, server jako kazdy jiny. Prezentace taky zadna slava..
 12. Nemáš zač, jsem rád že ti pomohlo, i když tomu sám nerozumím
 13. Našel sem něco na sa-mp fóru: http://forum.sa-mp.com/showthread.php?t=299619
 14. SnOwY_

  pomoc Admin systém

  To je nejspise mta s tim bohuzel zkusenosti nemam (zkusil bych dat do toho kickPlayer reason[]) ( jako string )
 15. SnOwY_

  pomoc Admin systém

  Ukaz radek kde mas error, bez kodu se nehneme
 16. Určitě ne to, že budu psát /rcon login jak dement pořád kokola, dokud nepříjdu na heslo.
 17. Sice nijak moc nesleduji yt, ale tvoje tvorba se mi vskutku líbí. Jsem si jistý že pozitivní komentář vždy potěší!
×
×
 • Create New...