Jump to content
Prosíme všetkých užívateľov, ktorý sa chcú opätovne pripojiť na discord aby znovu spárovali svoje účty kliknutím na "Discord" v navigácií a pripojili sa na server Read more... ×

Volfik

Uživatel
 • Příspěvků

  558
 • Registrován

 • Aktivní

 • Vítězných dnů

  12

Volfik last won the day on Leden 29

Volfik had the most liked content!

Reputace

37 Dwaine

1 Follower

About Volfik

 • Moto
  Gold II - stálý člen
 • Narozeniny 31.3.1999

Kontaktní údaje

 • Web
  http://www.google.com/
 • Skype
  volfik35
 • Steam
  volfikczech

Návštěvníci

1 811 profile views
 1. Volfik

  script Tachometr

  Stahovat se mi to zrovna nechce, tak že si myslím že jedna fotka ze serveru by se hodila jako příloha k tématu skriptu.
 2. Volfik

  gamemode [Ukázka] TextDraw

  Epické
 3. Volfik

  pomoc GetWeaponPickupCreatePos

  Odstraň ty symboly '&'.
 4. Volfik

  pomoc Problém s OnPlayerClickTextDraw

  Čau, hele koukal jsem na to včera pozdě večer, ale nějak mě překonal spánek Testoval jsem ten tvůj skript co si tady zveřejnil, protože z toho popisu a hlavně z té fotky mi nebylo dostatečně jasné co ti to přesně dělá navíc když jsem se kouknul hned na první textdraw, když teda nepočítám box jako pozadí ten jsem přeskočil a dostal se k první položce, tak si tam sice měl nastavené možnost kliknutí, ale u klikacího textdrawu musíš mít nastavený správný TextSize, viz. níže. (vzal jsem jeden z těch textdrawů/položka) TextDrawTextSize(JobDialog_info[playerid], 10.0, 160.0); TextDrawUseBox(JobDialog_info[playerid], 1); TextDrawBoxColor(JobDialog_info[playerid], 255); TextDrawSetSelectable(JobDialog_info[playerid], true); Důležité je u textdrawu, který má mít možnost kliknutí musíš prostě nastavit TextSize tj. šířku rozlišení X a výšku rozlišení Y, proč ? Protože tím u daného textdrawu nastavuješ nějaký 'vyhrazený prostor' pro kliknutí. Když jsem zkoušel ten tvůj skript, tak mi bylo jasné že tam vůbec nic takového nemáš, už jen z toho důvodu že tam nemáš nastavený TextSize u TD. Navíc na serveru to vypadalo prostě tak že jsem svým kurzorem označil všechny řádky to byl taky důvod proč ti to v chatu furt vypisovalo že klikáš na jednu položku i když si ve skutečnosti klikat například na 'zavřít', prostě ten kurzor ti to označoval celé. Jo jinak ještě jsem ti zapomněl sdělit, jak se ten 'vyhrazený prostor' nastavuje. Je to úplně jednoduché něco málo tu naznačil @Om3n. Musíš si u toho TD zapnout box a tomu boxu nastavíš například černou barvu tj. 0x000000FF. Vypadá to asi nějak takhle: TextDrawTextSize(JobDialog_info[playerid], 10.0, 160.0); parametry jsou x,y to znamená že nastavuješ výšku a šířku toho boxu zase ten vyhrazený prostor pro kliknutí u daného TD, který spravuješ. u toho to TD je přesně nastavěno X: 10.0 Y: 160.0 viz. obrázek, no a to samé uděláš i u ostatních TD. Jinak doporučuji si přečíst nějaké ty základní pravidla použití a omezení. https://wiki.sa-mp.com/wiki/TextDrawTextSize Jako že například X musí mít minimálně 5 jednotek a Y zase 10 jednotek, je to vlastně nejmenší možná velikost pro kliknutí, pokud to budou menší než uvedené hodnoty, tak to prostě nerozezná žádné kliknutí. Kdyby něco tak dej vědět. // Škoda a pozdě
 5. Volfik

  pomoc Paradise World

  Co ti nejde ?
 6. Volfik

  pomoc Paradise World

  Není potřeba. Pokud ti nebude něco fungovat, tak to sem postni.
 7. Volfik

  pomoc Paradise World

  Máš starší soubory ve složce pawno/includes. Aktualizuj si složku. http://sa-mp.com/download.php, windows server si stáhni a tam už to najdeš, pak si jen přesuneš potřebné includy k opětné kompilaci módu.
  1. rEf

   rEf

   Za ty prachy si můžu koupit věci které mi umožní mít ještě víc zařízení ačkoliv se to co myslím řadí mezi trestný čin a ještě mi zbude na dovolenou nebo ojeté auto.

  2. Amenadiel

   Amenadiel

   tak to je smutné no.

  3. vEnd

   vEnd

   ++, lépe bych to neřekl.

 8. Volfik

  návrh PAWNO LOGO V2

  Tak nějak no.
 9. Volfik

  pomoc Detekovanie "W"

  To samé platí i pro W/A/S/D. Tak že OnPlayerUpdate použil správně.
 10. Volfik

  pomoc Problém s compilaci

  Jestli máš svůj mód, tak si ten script vlož do svého módu a prepiš si to na svou podmínku, viz. Player enum někde u tebe v módu.
 11. Volfik

  pomoc PHP-Fusion - Problém s přihlášením

  Ta tabulka se pravděpodobně bude jmenovat 'config' tak ji tam zkus najit a projdi jí celou a hledej ten výraz.
 12. Volfik

  pomoc PHP-Fusion - Problém s přihlášením

  Vybereš si jednu z databází v levem panelu v pma, potom nahoře v horním panelu je tlačítko vyhledávání, tam zkus napsat ten název, který hledáš čili maintenance, potom vybereš všechny tabulky selectnes je to proto, aby si je prohledal všechny a našel ten požadovaný výraz. No a pokud ti to něco najde tak si tu tabulku jednoduše otevřeš a přepíšeš hodnotu nevim jak to u php-fusion je bude tam pravděpodobně 1 jako aktivní tak tam dáš 0 jako vypnout, nebudeš si vědět rady, tak to vyfoť a písni sem.
×