Jump to content
Prosíme všetkých užívateľov, ktorý sa chcú opätovne pripojiť na discord aby znovu spárovali svoje účty kliknutím na "Discord" v navigácií a pripojili sa na server Read more... ×

LukasKosar

Uživatel
 • Příspěvků

  12
 • Registrován

 • Aktivní

Reputace

1 Jonny Sindacco

About LukasKosar

 • Moto
  Bronze II - nováček
 • Narozeniny 11.1.1998

Kontaktní údaje

 • Web
  http://www.electrocraft.eu
 • Skype
  kosarlukascz1998

Návštěvníci

72 profile views
 1. LukasKosar

  ostatní ElectroCraft

  skype: kosarlukas1998 přidej si mě
 2. LukasKosar

  ostatní ElectroCraft

  Nechceme se omezit pouze na premium, už máme ve výrobě vlastní launcher.
 3. LukasKosar

  ostatní ElectroCraft

  Co mám u wedosu? Doménu mám u wedosu, v pondělí i hosting a web jde na wedos, ale web kterej je teď je u wz.cz
 4. LukasKosar

  ostatní ElectroCraft

  QWERE, nemusíš požívat staženou veri, použij orignální, dvoum lidem to nešlo, asi problém v javě. Většine (včetně celého týmu) to jde s verzí koupenou. Ano musíš stáhnout náš .minecraft, tvůj nejni obohacený o naše módy. RHS: Je to hostováno u wz.cz, už mám zapcený hosting příkazem k úhrade, doména je již zakoupena www.electrocraft.eu.
 5. LukasKosar

  pomoc PlayStation 3

  Sám mám PS3. Ne ale i ano, některé hry jsou jen přes internet, potřebují ho, na hrách býcá logo Playstation netowr, ale také jem potřeba na aktualizace software, ale to jde i přes flashku, největší prblém je s USB modem, naštěsťí už mám wifi, taky sem měl problém. Ne, jsou to hry udělané přímo na PS3, takže se nesekají, je to udělané pro něj. Nikdy jsem zásek nezažil. 5000-7000Kč =200-280 asi
 6. LukasKosar

  ostatní ElectroCraft

  Já vím co můj server snese, slotů bylo 30, na hostingu proběhla změna webové administrace, která nastavila všem 100 slotů. Promiň že jsem zapoměl sloty ubrat. Nemyslím si, že když si nstaví někdo "1234567898765432112345678 slotů" a bude vědět že má pouze 4GB ram, že nebude mít problém, vím že to byl příklad ale to číslo, to nepojme ani Minecraft, myslím jako v menu. Ještě jednou se omlouvám, web aktualizuji. Pro tvoji zpokojenost:
 7. LukasKosar

  ostatní ElectroCraft

  4GB, zaťím mě to stačí...
 8. LukasKosar

  ostatní ElectroCraft

  Já to nevzdám, update je připraven, bohužel, všechny důležité módy nejsou vydané na novou verzi, sleduji to každý den. Sám nevím... Doufejme že 1.6 bude pro vývojáře dobrá.
 9. LukasKosar

  ostatní ElectroCraft

  Jde, jde nám suprově. Stačí používat MCPC+ Se serverm mám už dlouhodobé zkušenosťi..
 10. LukasKosar

  ostatní ElectroCraft

  4Forse, Vše se snažím rozjet, bohužel to jde pomalu . Jsem školák, a nejní moc času, bojužel, neumím vůbec programovat, umím poze HTML, to mě asi nestačí, znáš někho kdo zvládne udělat instalátor nebo launcher? 100 Slotů? Neplatím za sloty, kupuju si hosting, kterému plaťím pouze za ramky, kolik si nastavím slotů je jedno. Doména je už zakoupená brzy koupím k ňí i hosting. Prefix v chatu? Podle mě to spíše dodá přehlednost. Ale rád si nechám poraďit.
 11. LukasKosar

  ostatní ElectroCraft

  Ahoj, chceš se připojit na nový Minecraft MOD server? Nejní problém, stačí zajít naši stránku. Pak už jenom stáhneš clienta a hraješ! Čeho už jsme dosáhly? Bezproblémoví chod serveru. Dobře vybraný TEAM. Nejlepší ochrana vašich věcí. Bezproblémoví obchod (Vip či herní obchod s itemi). Žádné samovolné výpadky! Rychlá odezva, ŽÁDNÉ LAGY!!! Bohužel se o našem server nedozvědělo mnoho liďí, ale ti co hrají, nemůžou se od nás odtrhnout! Máme nainstalováno neskutečných 52 populárních módů, které běží na verzi 1.4.7. Už pracujeme na nové verzi ve které budou navíc další dvě desítky módů! Tak se připoj! Jaké módy ti můžeme nyní nabídnout?
×