Jump to content

GaRGoyLeS

Ověřený uživatel
 • Příspěvků

  773
 • Registrován

 • Aktivní

 • Vítězných dnů

  16

GaRGoyLeS last won the day on October 2 2017

GaRGoyLeS had the most liked content!

Reputace

70 Jethro

About GaRGoyLeS

 • Moto
  I thought it was the end, but it was actually just the beginning
 • Narozeniny 24.9.1998

Kontaktní údaje

 • Skype
  daniel.schmid71

Návštěvníci

684 profile views
 1. hardware Zostava pc?

  Tak patice ti sedí, ale kupuješ paměti s větší frekvencí, než podporuje deska. Není to zase tak velký problém, ale popřemýšlel bych o tom jestli nekoupit jinou desku, abys využil plného potenciálu těch RAMek... V praxi ten rozdíl, nejspíš vůbec nepoznáš... Takže opravdu záleží na tobě, ale věřím, že najdeš levnější nebo v podobné cenové relaci desku s vyšší frekvencí pro RAM.
 2. pomoc Mám problém s připojení

  Zkus přidat toto: main( ) { }
 3. hledám Hledám pawnera

  Zdravím, píšeš do špatné sekce. Veškeré poprávky po programátorech patří do sekce Hledám programátora / skriptera. A musí splňovat tyto pravidla.
 4. pomoc error 017: undefined symbol "playerid"

  Nechápu proč otevíráš starý help topic. Při zakládání HELP topiců máš jasně napsaný pravidla - nezakládat další topic, ale počkat na schválení, což určitě neznamená, že by si mohl napsat svůj problém do topicu někoho jiného... ještě takhle starého... btw. jedná se o stejný problém a první příspěvek již říká jak to vyřešit, tak proč se ptáš na stejnou otázku dvakrát? Další věc je to, že neumíš vyplnit jednoduchej formulář, takže by si se schválení ani nedočkal... Je opravdu těžké napsat svůj problém do části "Popisu problému", vložit chyby, co ti to hází do "Chyby a varování kompilátoru..." a kód do části "Kód" ?
 5. pomoc Dueljoin X,X,Y,Y

  Mám na tebe jeden dotaz, co má vlastně dělat tahle funkce... Je strašně neoptimalizované.. pro každého hráče kontroluješ pozic, zbraně a nastavuješ x proměnných. Určitě by šla vylepšit, jen popiš k čemu všemu slouží: A co se té zóny týče, tak MinY v MinX > *------------- | | | gangzone | | center | | | -------------* < MaxX ^ MaxY zde máš obrázek z wiki jak to vlastně vypadá. Takže co ty potřebuješ je: stoupnout si do jednoho rohu, kde chceš vytvořit tu zónu a /save. Poté do protějšího rohu a zase /save. A tyhle pozice (jenom X a Y, pokud ti nezáleží na Z) dosadit do té podmínky. Musíš si dávat pozor na operátory --> tzn. správně umístit ty pozice v podmínce, aby jsi je neprohodil, to by ti pak správně nefungovalo.
 6. pomoc PHP Mail Send

  Máš vytvořenou vlastní funkci (sendmail): function sendmail($to,$subject,$message,$from = "info@realny-zivot.cz"){ $predmet = mime_header_encode($subject); $autor = mime_header_encode("SA-MP Reálný Život"); $headers = 'MIME-Version: 1.0' . "\r\n"; $headers .= "Content-Type: text/html; charset=UTF-8\r\n"; $headers .= 'Content-Transfer-Encoding: 8bit'. "\r\n"; $headers .= 'From: '.$autor.' <'.$from.'>' . "\r\n"; mail($to,$predmet,$message,$headers); } ALE tvůj obsah, který máš v jinačím souboru odesíláš funkcí mail, kde do hlavičky uvádíš pouze "From: info@realny-zivot.cz". Žádné informace o tom co odesíláš.. to vše řeší ta tvá předvytvořená funkce, kterou nevědomky nepoužíváš... $content .= "<html> <body> <h2>Registrace</h2> Děkujeme za vaší registraci.<br /> Pro potvrzení a aktivaci vašeho účtu klikněte na následující odkaz:<br /><br /> <a href='".DEF_WEBURL."account_verify/$random_key' target='_blank'>".DEF_WEBURL."account_verify/$random_key</a><br /><br /> <h3>".DEF_SITENAME."</h3> <h4>".DEF_WEB."</h4> </body> </html>"; sendmail($_POST['v1'],"Registrace Reálný Život",$content,"From: info@realny-zivot.cz"); //tady stačí změnit funkci mail na tvojí sendmail, samozřejmě ta funkce sendmail musí být includnutá v tom souboru Druhý kód ti funguje kvůli tomu, že máš správně zapsanou hlavičku, jelikož ji zapisuješ rovnou a ne přes svojí funkci (která by ji měla také správně, ale zapomněl jsi na ni ), takže se HTML zobrazuje korektně.
 7. pomoc Nová možnosť

  Pěkný a přehledný kód, ale připojování bych nedělal přes cyklus, už jen kvůli tomu, že ti nebude korektně pracovat. (Připojí se první hráč, splní se if a na 0. index nastaví, že je auto obsazeno. Ovšem, jakmile se zavolá příkaz znovu, cyklus pojede zase od nuly, tentokrát se if nesplní a přejde do else sekvence a vrátí SCM, což je nevyhovující, protože více jak jeden člověk se ti nepřipojí...) Ale jde to vyřešit pomocí nějaké proměnné s počtem připojených hráčů. Kdy se po každém připojení navýší hodnota o jednu, takže se bude moci využívat jako index. new pHracu; //globální proměnná //joinbridge if(pHracu != 20) //pokud není závod maximálně obsazen { if (!BridgeCars[pHracu][OCCUPIED]) { // nemuselo by to tu být, pokud budeš správně pracovat s proměnnou pHracu, tak by vše mělo fungovat i bez této podmínky BridgeCars[pHracu][OCCUPIED] = true; bridgeauto = CreateVehicle(402, BridgeCars[pHracu][POSX], BridgeCars[pHracu][POSY], BridgeCars[pHracu][POSZ], 1, 1, 1, 0); pHracu++; ... } else return SendClientMessage(playerid, -1, "Zavod uz je plny"); //konieczavodu for (new i; i < sizeof BridgeCars; i++) BridgeCars[i][OCCUPIED] = false; pHracu = 0;
 8. pomoc Dropy FPS v GTA SA (singl) a MP

  Zkus postupně TYTO metody, jestli náhodou něco nepomůže. Rozhodně bych zkusil jenom tu první a třetí metodu. Druhá už modifikuje samotné GTA SA, takže bych to viděl až jako krajní možnost, budeme doufat, že to půjde vyřešit nějak jinak.
 9. pomoc Dropy FPS v GTA SA (singl) a MP

  A jak máš nastavené grafické nastavení v GTA SA?
 10. pomoc SA:MP - Crash

  SA-MP využívá GTA SA, je to pouze jakési rozšíření, aby jsi mohl hrát multiplayer. Není to samostatně vytvořená hra pouze s multiplayerem do detailu stejná jako GTA SA. Proto se taky klient instaluje do složky s hrou, jelikož potřebuje přístup ke stejným souborům respektive k celé hře.
 11. pomoc SA:MP - Crash

  To už budeš muset vyzkoušet, ale ještě dodatek tohle je jen řešení pro Exception 0x00746929, pokud dostáváš i jiné, tak bude problém zřejmě někde jinde...
 12. pomoc SA:MP - Crash

  Vždy když dostaneš tuhle výjimku tak: Ctrl+ Alt + Delete Procesy V nich najdi proces: gta_sa.exe Klikni pravým a pak na Ukončit proces (nebo v dolním pravém rohu na Ukončit proces). A zkus pusti sa-mp znovu. Takhle výjimka prý znamená, že je GTA_SA.exe otevřeno již v jinačím tasku.
 13. pomoc Pawn - Chyba

  Označ řádky, jak ti píše Hip. Takhle pořádně nevíme na jakou část kódu se soustředit.. Jinak tenhle error: warning 202: number of arguments does not match definition znamená, že voláš metodu (funkci) s větším / menším počtem parametrů než má ve skutečnosti mít. Pokud jsi si jistý, že zadáváš správný počet parametrů (podle samp wiki), pak máš nejspíš staré includy.. Stáhni si nové a znovu zkompiluj. //Edit: Includy stáhni zde, jsou v serverovém balíčku ve složce pawno/include .. Nejlepší ovšem bude když stávající pawno editor smažeš (nebo celou složku se serverem) a začneš používat nově stažený.
 14. pomoc ZnizenieAuta

  Trošku jsem ti poupravil ten kód a přidal ten, co jsi žádal
 15. pomoc Pawn - Chyba

  A ještě jsem dej, jak si ten předchozí kód upravil...
×