Jump to content

Jakub Shean

Uživatel
 • Příspěvků

  426
 • Registrován

 • Aktivní

 • Vítězných dnů

  1

Jakub Shean last won the day on Květen 9 2015

Jakub Shean had the most liked content!

Reputace

6 Jonny Sindacco

About Jakub Shean

 • Moto
  Nikdy není pozdě
 • Narozeniny 9.3.1999

Kontaktní údaje

 • Web
  Array
 • Skype
  Array
 • Twitter
  Array

Portfolio

 • Github
  Array
 • Pastebin
  Array

Návštěvníci

963 profile views
 1. Všechno se dá najít Redakční systém: Xenforo Vzhled: Flexile nebo Flexile Dark https://xenforo.com/community/resources/flexile.3094/ https://xenforo.com/community/resources/flexile-dark.3095/
 2. Já osobně mám nastavený jak u gta_sa.exe tak i u samp.exe režim kompatibility na Windows 98/Windows Me a funguje mi to na Windows 10 v pohodě. + Spustit jako správce.
 3. Tomu se říká Cutscény... Ale mě zajímá jak budeš chtít udělat ty cheaty, když většina písmen nejde použít... A NPC tam budou nebo ne? Nikde jsem to nevyčetl, ale pokud se opřu do singleplayeru, tak bych řekl že tam nějakých +150 vždycky bylo. O území se bude bojovat mezi hráči nebo zase s NPC(za předpokladu že budou)? A ještě poslední otázka... Mise budou totožné jako v Singleplayeru?
 4. Kdybys kliknul na jeho nick, uvidíš že tam má napsáno Vlastimil 'Orangs' Hrabinec - Majitel
 5. No nevidím problém, proč by nás tu nemohl o tom informovat?.... Když sem dříve stahoval weby, tak se mi to pokaždé změnilo cesty na tyhle nesmysli... Viz. Winhttrack...
 6. No už jako podvod to vypadá, když tam mají klienty Microsoft nebo Tesco... Dále většina stránek jim ani nefunguje. Cesty jako jsou tyto: <script src="/assets/aa08a2cb/jquery.js"></script> <script src="/assets/b0025707/yii.js"></script> <script src="/assets/1de9a512/js/bootstrap.js"></script> většinou znamenají, že web je stáhnutý a ten kdo to dělal je tak líný to dokonce i přepsat.
 7. Ten web je starej, neaktualizovanej a hlavně neměl být nikde zveřejněnej, protože to byla stáhnutá šablona. Nikdy jsme ho nikomu neukázali a kde ho zjistila daná osoba a zveřejnila na kritika webu, to nevím. Ačkoliv já si vydělávat nepotřebuji, ani nemohu. Už jenom kvůli časovým důvodům. Nevím co ti na to mám říct. Ještě nikdy jsem od nikoho nedostal práci, za kterou bych chtěl zaplatit. Kdybych si chtěl vydělávat, musel bych to zdanit, nemám IČO a není mi 18 let. Ale stejně proč to furt řešíme? Nabídku svých prácí jsem už vzdal, Be on Edge je můj vlastní web, na kterej vůbec nemusíš chodit. Radši se věnuj něčemu co je na tvé úrovni. Já stejně s programováním asi skončím, poslední dobou mě to ani neba. Otevřu WebFTP a řeknu, co vlastně budu dělat. Takže pak jdu na Steam a hraju.
 8. Pawno jsem dělal před 2 roky, to ano, ale že bych ho teď už využíval to ne. Ale pokud si pamatuji dobře, tak v SAMPu může být jen 24 písmen v jméně. Ale o to asi nejde. Nedělám to tak, že když to funguje tak na to seru. Ale když vidím, že to funguje, tak proč bych v tom hledal chyby. Pak jsou tu zas lidi jako ty, kteří ty chyby hledají rádi, což je dobře, svět se bez lidí co hledají chyby neobejde, ale co by jste mohli dělat vy bez nás, kdybychom ty chyby ihned hledali a opravovali? Nepřišel bys o zábavu, kterou ti já dělám? Já si myslím, že ano. A kdybych ty všechny chyby opravil a nic tam už nikdy nepřidal, tak bys mi už nemohl ani furt říkat, jaké tam mám velké bezpečnostní chyby. A znám takhle spoustu lidí, co tu píšou "smažu ti klidně databázi" a pak skutek utek. Já věřím, že to dokážeš, ale nebylo by lepší, kdybych tu chybu našel i bez tebe? A ohledně Trackeru. Zkoušel jsem ten tvůj tracker, ale ačkoliv jsem vytvořil ten soubor, nešel mi web ověřit. Tak jsem si řekl, že to zkusím a šlo mi hlavně o to ověřování. Ale když to fungovalo, tak jsem v tom pokračoval, zatím jsem to nedokončil a neoptimalizoval, protože ten můj grabber je moc pomalý. Můj názor, respektuji i tvůj.
 9. Taky si Domm inspiroval? https://www.developphp.com/video/PHP/Hashtag-System-and-Regex-PHP-Programming-Tutorial
 10. Tak já vám to opět shrnu. Tento příspěvek jsem měl jsem dát já. Nevím proč jsi to tak udělal, pokud se ti ten web nelíbil, neměl jsi tam už v životě chodit. Na Remesite se stále pracuje. Některé chyby jsem opravil, ale určitě né všechny. Ale není mojí povinností jít hned za tebou a prosit tě o seznam chyb. To bych pak musel pokaždé když něco udělám ti hned psát, jestli by jsi to mohl zase zkontrolovat atd... Takže by to byla rutina, která by nebavila ani jednoho z nás. DWE je sice pěkný systém, ale s ním já nic společného nemám. Jestli myslíš ExPress tak ti může být jasné, že to EXWE(DWE) ale ExPress(WordPress). Kritiku příjmu, ale psát mi že mi smažeš databázi je sice hezké a je dobře že si mě o tom informoval, ale spíš mi to zatím připadá, že jsi můj internetovej stalker. Pochopil bych to kdybych to nabízel a kdybych ještě za to bral prachy, ale nikde nemám napsáno, že si chci přivydělat nebo někomu udělat web. To že mi to ten člověk napíše, neznamená že to hned příjmu a když budu vědět, že to nedám, tak mu to upřímně napíšu/řeknu. Já se nemám za co stydět. Ani za to, že neumím vše, nebo že dělám chyby. Každej dělá chyby. I vy děláte chyby. A když budete tvrdit, že neděláte, tak jste jen namyšlení... Já mám právo dělat chyby, stejně mám právo neposlouchat vaše rady, stejně mám právo si vytvářet weby jaký chci, stejně mám právo kopírovat, protože kdo to v dnešní době nedělá? Ale je rozdíl mezi kopírováním a tím jak to potom vypadá. Takže mi laskavě dejte pokoj a nebo se ke mě chovejte jako rovný rovnýmu. Jo a ještě Až na to že jsem to nebyl já. A určitě někdo to tu moc dobře ví, kdo to byl. Požádal jsem o smazání a do pondělí mi bude vyhověno. Tak čau a doufám že tu zas nevyvolám další téma, které bude mít 5 stránek.
 11. 1) Tvé rady jsem si přečetl a to že to neopravím hned, neznamená že jsem se na to vysral... 2) Nějaké rady jako "rovnou ho zruš" si nech. Můžu mít web jakýkoliv chci i kdyby ses měl pod**at 3) ROW třída tam opravdu je. 4) Poslední dobou nemám tolik času, abych si spravoval všechny weby co mám... 5) Věc na obrázku opravena. 6) Pomalejší načítání stránky nejspíš způsobuje můj rozdělanej, nedokončenej a neoptimalizovanej projekt Tracker. Jinak máš asi divný Internet... Mě se to načte do 910 ms. //Edit : Obrázek přidán do spoileru
 12. No SpyHuntera jsem nezkoušel, ale minule když jsem ho stáhl, tak jsem ho pak nemohl dostat z PC. Takže pokud opravdu nic nezabere, tak to zkusím. Mám ho zaplé, ale nepoužívám, ale mohlo by to být i ono, takže to také zkusím. Napadlo mě, že by to také mohl být Groove Explorer, ani nevím jak se mi tam vzal, ale to mi napsala Microsoft Podpora.
 13. Díky, po smazání záloh z Avastu a pro jistotu i přeinstalování to už zatím nedělají. Update tak to bohužel nepomohlo po restartu se to děje zas. Stačilo zapnout Steam, vložit klíč na novou hru a začalo se to pomalu měnit a po najetí myší se to rovnou změnilo... Prostě nevím, jak se toho zbavím.
 14. Ahoj, dnes jsem si všiml problému s plochou. Mám asi 120+ ikon na ploše, ale když jsem například 1 hodinu na internetu, resp. v prohlížeči Chrome, a pak po hodině přepnu, ikony na ploše se mi změní. Místo abych tam měl takovou tu ikonu toho zástupce(ta šipka) tak mám křížky a nebo zelené kolečko s bílou fajfkou uvnitř. Tady je obrázek. Možná to může být i nějakým virem, to nevím, ale ani Windows Defender, aVast nebo Malware bytes mi nic nenašel. Díky za užitečné odpovědi. PS. Většinou pomůže odhlášení a přihlášení. A docela dost mě to štve.
×
×
 • Create New...