Jump to content

Velmi spolehlivý AntiCheat

Uživatel
 • Příspěvků

  861
 • Registrován

 • Aktivní

 • Vítězných dnů

  69

Velmi spolehlivý AntiCheat last won the day on Červen 14

Velmi spolehlivý AntiCheat had the most liked content!

Reputace

345 Madd Dog

1 Follower

About Velmi spolehlivý AntiCheat

 • Moto
  Dostaneš ban jen když hacky NEMÁŠ!

Kontaktní údaje

 • Web
  Array
 • Jabber
  Array
 • Skype
  Array
 • Steam
  Array
 • Twitter
  Array

Návštěvníci

 1. Prokrastinace je dost silný protivník. Ale dokud mám čas a výsledek bude stejný, jen v jiném čase, tak proč to neodložit?
 2. A alespoň na co bude ten mód zaměřen? Real-life, Deathmatch, post-apokaliptický? Nechce se mi psát email, jen abych zjistil zda budu mít zájem nebo ne.
 3. Dobrý den. Jsem váš AntiCheat, a jsem velmi spolehlivý! Garantuji vám, že BAN dostanou pouze obyčejní hráči. :)

  1. vEnd

   vEnd

   Shut up and take my money.

 4. Zfušovaný mód tak, že ho dokážu vytvořit (minimálně slušný základ), klidně i do měsíce. A já očekával, že hledáš kvalitu a slušné zpracování se stejnou nabídkou, ale jestliže si radši potrpíš na historismus, a hledáš zastaralé módy...
 5. Si děláš srandu? Takže radši mód, který je starý, neaktivní, stoprocentně plný bugů a nedodělaného, který byl slavný návštěvností tak 10 lidí denně z toho 7 z AT, který, ani neexistuje, protože žádný takový mód, k dispozici navíc, v intervalu ode dneška až do 2 let zpátky... tak za něj zaplatíš trojnásobek, než za krásný čistý nový mód?
 6. A co kdybych ho za měsíc zfušoval i když by měl nulovou návštěvnost? Furt by byla nabídnuta cena stejná?
 7. new Float:var; var = 2.0; format (str, sizeof str, "Damage %.1f", var); Jediný problém spočívá v tom, že funkce chce pouze proměnné s datovým typem int, takže buď se ve formátování smíříš s tím, že to nebude přesně na desetiny. var = 50; format (str, sizeof str, "Damage %i.0", var); A nebo budeš měnit typ proměnné rovnou v fci (zaokrouhlit, či měnit datový typ s int()).
 8. Nejde přidat kus kódu k již kompilovanému kódu... Jediné řešení je udělat si vlastní "locksystém" a udělat ho co nejpodobnější tomu, co je v módě.
 9. Můj názor: Více mě vytáčí to neustále vyskakování okna Vypni AdBlock! než ty reklamy samotné. Dokud to není pop-up reklama, tak v pohodě.
 10. Za 1. nevím, proč na to používáš vlastní funkci, když porovnání pickupid máš v publicu. A za 2. nevrátí ti print("0") protože 0/false blok ukončuješ a sotva ti vrátí hodnotu. Jestli chceš, aby ti vracel hodnotu a ne ukončení, vkládej jinou hodnotu, třeba -1: stock Dum_PickUpPickup(playerid,pickupid) { if (new i = 0; i < MAX_Dum; i++) { if (pickupid == DumPickup[i]) return 1; } return -1; } if(Dum_PickUpPickup(playerid, 1) == 1) print("1"); if(Dum_PickUpPickup(playerid, 2) == -1) print("0");
 11. #define MAX_Dum 20 new DumPickup[MAX_Dum]; DumPickup[0] = CreatePickup(1273,1,0,0,1,0); DumPickup[1] = CreatePickup(1273,1,0,0,0,0); public OnPlayerPickUpPickup(playerid, pickupid) { new i; while (i++ < MAX_Dum) { if (pickupid == DumPickup[i]) { printf ("pickupid: %i", i); break; } } return 1; }
 12. za a) Nemusíš vůbec přidávat stock, jestliže tu fci stejně použiješ a za b) void si klidně přidat můžeš, stačí si přidat makro na prázdný znak : #define void A je to void AddRadio (name[], url[]) { // Sample code without return } nebo klidně i 7x: void void void void void void void AddRadio (...) { Pawn úplně nemá rád, když do velikosti pole dáváš hodnoty, které můžeš měnit. Radši nějaké konstantní s + - 1: new str[MAX_RADIO_LEN + 1]; // A nebo ještě #define MAX_RADIO 256 new str[MAX_RADIO * 128];
 13. https://pastebin.com/FdvfuZYj Ale jinak pokus dobrý...
×
×
 • Create New...