Jump to content

Žebříček


Populární obsah

Showing content with the highest reputation on 17.12.2018 in all areas

 1. 2 points
  Zdarec, Epic Games rozdávájí Subnautiku free https://www.epicgames.com/store/en-US/product/subnautica/home
 2. 1 point
  Její největší problém je už strašně dlooooooooouho odkládaný multiplayer
 3. 1 point
  Má hodně nízká hodnocení no...
 4. 1 point
  Nazdar, premenná connect má tag MySQL:, takže by ten tag mala mať aj funkcia, ktorá ju vracia. stock MySQL:Connect() {...} Toto potom ešte spôsobí ďalší tag mismatch na riadku: "return Connect();", takže tag MySQL budeš musieť pridať aj do publicu podobným spôsobom.
 5. 0 points
  Nabízím mód ve stylu RolePlay na kterém jsem dělal nějakou tu dobu ale teď už to nechci a třeba to nikomu k něčemu může být.. Mód obsahuje různé featury jako jsou kdekoliv jinde, není tam nic co by bylo jedinečné.. Nebudu vypisovat co jak funguje.. Par screenu je zde v albu. Komu mód daruji? Mód dám tomu kdo bude mít přesvědčivé argumenty že chce na projektu pracovat. Kontaktovat mě můžete na Skype : pawntomas99 V PC mám i plno různé další práce převážně v podobě scriptu pawn a nějaké themplaty. Takže zda zrovna chcete něco pro své servery můžete mi napsat třeba to budu mít.. Vše dávám zadarmo, rozhodl jsem se skončit s jakoukoli práci na PC.
 6. 0 points
  Čo sa ti na tej hre nepáči prosím ťa ? Podľa mňa je to perfektná hra chcel som si ju osobne aj kúpiť. a 20,99 € nieje až tak veľa za hru, sú aj horšie prípady kde za nejakú strielačku ktorá je zabugovaná a kopec iných zlých faktorov a vyžadajú občas oveľa viac ako túto sumu.
 7. 0 points
  Nechápu jak za takovou hru mohli vůbec chtít €20.99 Ale tak ZADARMO neber to. Díky za upozornění.


×
×
 • Create New...