Jump to content
Prosíme všetkých užívateľov, ktorý sa chcú opätovne pripojiť na discord aby znovu spárovali svoje účty kliknutím na "Discord" v navigácií a pripojili sa na server Read more... ×

Žebříček


Populární obsah

Showing content with the highest reputation since 16.6.2019 in all areas

 1. 2 points
  Čo si to tak opraviť sám, aby si sa priučil niečo viac?
 2. 2 points
  public OnPlayerPickUpPickup(playerid, pickupid){ if(pickupid == A3){ ShowPlayerDialog(playerid, DETROID_PRVNI, DIALOG_STYLE_MSGBOX, "Konec", "Chcete opravdu ukončit příběh?", "Pokračovat", "Dále"); //Pokračovat, Dále - to mi zní jako (vcelku) totéž, být tebou tak slovo 'dále' nahradím. } return 1; } public OnDialogResponse(playerid, dialogid, response, listitem, inputtext[]){ if(dialogid == DETROID_PRVNI){ if(response){ print("Pokračovat"); }else{ print("Dále"); } return 1; } return 0; }
 3. 2 points
  Nechapu proc zakladas furt dokola nove topicy, mohl jsi znovu-pouzit ten stary. Kazdopadne tvuj popis je taky hodne obecny a z toho neni patrny co ti presne nefunguje... Dalsi vec, ten string je pomerne kratky (pomineme-li ten hnus co tam je), tak ho muzes vecpat do toho argumentu ShowPlayerDialog(playerid, DETROID_PRVNI, DIALOG_STYLE_MSGBOX, "Konec","Chcete opravdu ukončit příběh ?\n", "Pokračovat", "Dále");
 4. 1 point
  Jako really? Největší hosting v Česku, který hostuje většinu webů na českém internetu.
 5. 1 point
  Ta borina na začátku má skvělej přízvuk. Jinak mě trailer nějak extra nezaujal, na druhou stranu bych se na to klidně i kouknul, kdybych měl cestu do Brna.
 6. 1 point
  public OnDialogResponse(playerid, dialogid, response, listitem, inputtext[]) { if (dialogid == DETROID_PRVNI) { if (!response) return true; //sample code return true; } return false;
 7. 1 point
  Jasne a budem byvat pod mostom a zrat labute.
 8. 1 point
  Tahle hra nás všechny doprovodi az do hrobu tomu věřim
 9. 1 point
  V pohodě, neberu si to zle, každého zajímá něco jiného Ale díky za komentář, já sám se tomu divím Věřím, že tato hra tu s námi bude ještě dlouho.
 10. 1 point
  Já bych bral 150,- KČ na hodinu ale do smlouvy musíš uvést že v případě že ten mód nedokončím z jakýchkoliv důvodu nebudeš žádat peníze zpět a tvořit to budu přibližně 60 let.
 11. 1 point
  Řekl bych, že tam máš chybu. V OnPlayerText spoustíš pokaždé nový timer pro soutěž (pokud hráč zadá správný text). Zároveň ten timer spouštíš v samotném callbacku. Takhle bude docházet k exponencionálnímu růstu spuštěných timerů (?)
 12. 1 point
  No nevím chlapče. Už jen ta první mise vypadá dobře A prosím nesrovnávej 2 různé hry... jako je Borderlands a Mafie....
 13. 0 points
  Nikdo tam nehraje. Jediný kdo je tam furt jsi ty tak já nevím komu to nabízíš
 14. 0 points
  Je mi trapne to uz len pocuvat
 15. 0 points
  Twl wedos, to este existuje? Ked som mal 8 rokov som tam zakladal prve stranky.
 16. 0 points
  Ten začátek jsem myslel že se jedná o porno
 17. 0 points

 18. 0 points
  díky, my po ní chtěli ruskej přízvuk a pak jsme zjistili, že takhle mluví normálně, protože je z ruska
 19. 0 points
  Takže mi chceš povedať, že ty mu to spravíš zadarmo, za nejaký čas tvojho života čo na tom stráviš bez tého aby si z toho niečo mal. Ty si vlastne taky dobračisko, nechceš mi pokosiť záhradu, upratať dom? Len tak pretože, ty už vlastne jednu robotu máš a tam si zarábaš.
 20. 0 points
  Tak určitě lidi jsou dospělí je jim tak +- 18 - 36 tak chodí do práce ne
 21. 0 points
  Poslední věc konečně, Do pickupu bych chtěl zařadit dialog kde bude rozhodnutí mezi 2 věcma. Jenže problém nastává tehdy, kdy do pickupu dám dialog a všechyn ty potřeby k tomu a ono to nefunguje když do dám do OnDialogResponse tak to taky nefunguje.
 22. 0 points
  Jako díky 1 věc sem podle tebe udělal ale jen radit a psát umí každý co třeba zkusit to opravit podle sebe abych se přiučil něco víc ?
 23. 0 points
  Ahoj, Potřebuju pomoc s podmínkou. Když hráč v zoně nesebere všechny checkpointy tak nedostane odměnu., Ovšem existuje jeden pickup, který má jiné ID než ostatní a tím pickupem pokud na něj hráč vztoupí tak mu to oznámí že nesebral všechny pickupy.
 24. 0 points
  - Ten koho baví pawno to udělá zdarma. - Proč kopírovat Reálnou Zemi co má ATomas ? Proč si nevymyslet vlastní tema na čem ten GM bude ? - Aktuální Gamemdoe je Reálná Zeme ? Od kdy ? === Aktuální gamemode je ten GM co se vytvoří jako poslední na světě. Tudíž právě teď někdo dokončil GM a je aktuální Nebo chceš říct známý GM
 25. 0 points
  A systém registrace k tomu jako bonus
×