Přejít na obsah

Upravení GameQ V3

• Tohle téma je uzamčeno Toto téma je uzamčeno
Žádné odpovědi

Jaker

Jaker

Emmet

• Uživatel
  • Je tu celkem: 1d 6h 6m 59s

Zdravím pánové,
mám takový problém chtěl hledal jsem nějaký systém na game server status a našel jsem jeden který se mi velice líbí a jmenuje se GameQ v3 je v něm vše co potřebuji ale mám problém s úpravou...

Kód který definuje systém aby fungoval.... plus vypisuje všechny informace které tento systém umí zjistit ale to vím....

Please Login or Register to see this Hidden Content

Když chci určitý data o serveru přidat do templates musím to dělat pomocí

Což mi přijde zbytečně složitý když si uvědomím že časem těch serverů bude více a přidávat každou funkci zvlášť....

Chtěl bych abych mohl třeba funkce volat $results->gg_hostname nebo $results->gg_adress atd....

a jen někam zadat typ hry,ip,port a potom mi to automaticky vypíše nový server do určité sekce které mám rozděleny podle typu hry....

Tak jak to mají na 

můj kamarád mi poslal jak tento systém používal ty ale problém je v tom že to má podle staré verze tudíž když sem se to pokusil opravit nelíbilo se mu zapisování $servers

Opravdu se to snažím udělat sám ale nějak to nejde proto sem chtěl požádat o pomoc vás zkušenější...

předem děkuji za pomoc smile.png

S pozdravem
jAk3r
  • 0

ig.png

S pozdravem,

Dominik 'jAkErCZ' Korčák - Zástupce majitele 

jak3r@inspire-gaming.cz |

inspire-gaming.cz |

Také označeno jedním nebo více klíčovými slovy: Pomoc

0 uživatelů si prohlíží toto fórum

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

© 2015 IPS, Inc.

TOPlist

Zajímat Vás mohou ještě aktuální zprávy. sleviště, slevy dnes Herbalife je skvělou cestou pro dobré zdraví. Je libo dětský web?