Přejít na obsah

Achievementy / Úspechy

pawno achievement úspech info

• Pokud chcete odpovědět, přihlaste se
8 odpovědí

Gabe Newell

Gabe Newell

Owner of VALVE

• Globální moderátor
  • Je tu celkem: 4d 18h 32m 41s

Zdravím komunitu Pawno.cz!

V tejto rannej hodine bol spojazdnený systém takzvaných úspechov alebo nám viacej známe achievementov.

Za určité akcie dostanete odznak.

Všetky si môžete pozrieť tu: KLIK.

Pokiaľ ste ho ešte nedostali aj keď ste splnili požiadavku, napr. máte 200 príspevkov, ale nedostali ste odznak za 200 príspevkov, stačí ak napíšte akúkoľvek správu, aby sa vám udelil odznak.

Bola vytvorená téma, do ktorej môžete napísať aby ste dostali váš odznak. Napíšte do tejto témy iba JEDEN príspevok - KLIK.

Téma sa automaticky uzavrie 31.12.2016   20:00.

S pozdravom,

Gabe Newell (Spy).

• 0

KSWJdVg.png

jenkings

jenkings

Frajer s.r.o

• Uživatel
  • Je tu celkem: 1d 15h 53m 30s

Hezká věc, ale vidím pár chybek.

Hned jsem si všiml, že nahoře v menu je nápis "Odcenění" místo "Ocenění"

A druhá věc, když jsem dostal ocenění "750 příspěvků Given on Dnes, 09:45:26" neměl bych automaticky dostat i ty nižší počty příspěvků které jsem logicky také musel už mít hotové ?

• 0

c39184173ac10a90f8b682f9e7533036.gif

woody12

woody12

Tichošlápek

• Uživatel
  • Je tu celkem: 4d 20h 46m 35s
Nemůžu nic napsat do toho topicu, tak píší sem: Čůůůůs
  • 0

BNZn00DCMAAYCDz.jpg    funny-chemistry-joke-the-base-is-under-a

vEnd

vEnd

Marc Wayne "B-Dup"

• Globální moderátor
  • Je tu celkem: 39d 8h 39m 4s

A druhá věc, když jsem dostal ocenění "750 příspěvků Given on Dnes, 09:45:26"

Díky za upozornění. Nerad překládám úseky, u nichž neznám kontext, proto najdeš pár nepřeložených věcí. Klidně upozorni i na další, až je najdeš.

• 1

96b259ac47244701b5097887d9439120.png

I always enjoy meeting people more chemically imbalanced than myself. -Trevor Philips
Roses are gay, violets are gayer, fuck the poem and listen to Slayer.

Roses are red. Violets are blue. When I Listen to Metallica My neighbors do too!

Unix is user friendly. It just happens to be very selective about who it decides to make friends with.

What's the object-oriented way to become wealthy? Inheritance.

Steam wallet

Steam wallet

Kent Paul

• Uživatel

Steam Profile

• Je tu celkem: 55d 5h 40m 46s

Takže já mám skoro všechny achievementy, krom 5000 příspěvků a blogu ne ?obrazek jsem nahral a soubor taky.

• 0
Vložený obrázek

Satoshi

Satoshi

松本サトシ

• Uživatel
  • Je tu celkem: 30d 21h 3m 16s

Lorem ipsum dolor sit amet

• 0

What’s the difference between peanut butter and jam? I can’t peanut butter my dick up your ass.
Visual Basic... No neviem ci je otrasne jednoduchy alebo jednoducho otrasny (https://rikarin.org/)

Zensky jsou jako parkovaci mista, ty nejlepsi jsou uz zabrany a ty, co zbyvaji, jsou bud pro postizeny a nebo jsou placeny.

Obsah sáčku vysypeme do 0,5l vroucí vody, přidáme vejce a promícháme. Hotové dogma podáváme téplé a šíříme řetězovou reakcí.

Please stop posting non-informative and non-specific questions. Respect others' time. Debug your stuff first, don't throw it at people.

source.gif

Lukasz

Lukasz

Sassenach

• Uživatel
  • Je tu celkem: 45d 6h 43m 8s
nejde prispivat do toho topicu
  • 0
hsmpodpis.png

vEnd

vEnd

Marc Wayne "B-Dup"

• Globální moderátor
  • Je tu celkem: 39d 8h 39m 4s

Takže já mám skoro všechny achievementy, krom 5000 příspěvků a blogu ne ?obrazek jsem nahral a soubor taky.

Přijde mi, že tam není časovač, který by počase kontroloval, zda jsi to už provedl (takže dodatečné achievementy asi nebudou :( ). I achievement za příspěvky se mi dal až po tom, co jsem něčím přispěl.

A co se týče toho, proč nemáš všechny ostatní (1. příspěvek, 10 příspěvků atd.), tak to asi z toho důvodu, že pro jednu kategorii můžeš mít jen jeden achievement. To je ale má domněnka, taky to může být bug pluginu, až se k tomu vyjádří Spy, budeš mít přesnější informace.

• 0

96b259ac47244701b5097887d9439120.png

I always enjoy meeting people more chemically imbalanced than myself. -Trevor Philips
Roses are gay, violets are gayer, fuck the poem and listen to Slayer.

Roses are red. Violets are blue. When I Listen to Metallica My neighbors do too!

Unix is user friendly. It just happens to be very selective about who it decides to make friends with.

What's the object-oriented way to become wealthy? Inheritance.

Gabe Newell

Gabe Newell

Owner of VALVE

• Globální moderátor
  • Je tu celkem: 4d 18h 32m 41s

Plugin vám automaticky dá najväčšie odcenenie na ktoré máte nárok, teda ak máte 1000 príspevkov, tak vám dám odznak za 1000 príspevkov, ak získate 1350 príspevkov, zobrazí vám ikonku za 1350 príspevkov, ale predošlú nie, aby sa predišlo zbytočnému spamu odznakov.

• 1

KSWJdVg.png

Také označeno jedním nebo více klíčovými slovy: Info, pawno, achievement, úspech, info

0 uživatelů si prohlíží toto fórum

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

© 2015 IPS, Inc.

TOPlist

Zajímat Vás mohou ještě aktuální zprávy. sleviště, slevy dnes Herbalife je skvělou cestou pro dobré zdraví. Je libo dětský web?