Přejít na obsah

Hľadám pawnerov

CS 1.6 CS:GO SLOVAK CZECH NEW PROJECT NÁBOR

• Pokud chcete odpovědět, přihlaste se
3 odpovědí

Joffre

Joffre

Jonny Sindacco

• Uživatel
  • Je tu celkem: 1h 20m 48s

Zdravím používateľov pawno.cz,

dostal som pár nápadov, na vytvorenie nového projektu, v ktorom by dúfam bol i potenciál na profit, avšak sám to nezvládnem, preto hľadám pomoc.  Hľadám ľudí, ktorí by mi vedeli pomôcť s vytvorením nového projektu, konkrétne ľudí, ktorí sa vyznajú v pawnovaní, resp. vytváraní pluginov pre herné servery CS 1.6, CS:GO (VALVE servery). 

Viem ponúknuť finančnú odmenu, zavisí od kvality finálnej podoby úloh, ktoré by vedenie projektu zadalo. Avšak budú isté podmienky, ktoré nechcem skrývať a napísať všetko na rovinu. V prvom rade by som rád videl servery, resp. IP vašich prác, či už ide o vaše portály alebo čisto len vytvorené herné servery na ukážku; druhou podmienkou bude jasne si stanoviť cenník vašich prác, čiže od čoho závisí finálna cena; rýchla komunikácia -  tu budem vyžadovať Skype alebo facebook, som tam on-line non-stop, čiže ak by bol problém, nejasnosť alebo dotaz, tak odpoveď máte max. do 30 minút, to isté by som rád očakával aj od vás, resp. stanovili by sme od - do kedy, by ste mohli na tom pracovať tak, aby ak by som ja niečo chcel zmeniť/upraviť/pridať/odstrániť, aby ste boli v stanovený čas k dispozícií; diskrétnosť -  snažíme sa vytvoriť niečo originálnejšie než to, čo na SK/CZ trhu máme, preto by sme neboli radi, ak by niekto vykecal niečo skôr, ako by to bolo už hotové, snáď sa chápeme.

Ak sa potvrdí, že spolupráca bude istá, bude nám vyhovovať daný človek a i my jemu, či už s komunikáciou, cenou alebo spoluprácou všeobecne, vieme ponúknuť zálohu, na ktorej by sme sa dohodli.

Dodám už len toľko, že po dohode s cenou a prispôsobeným vašim časom bude určený aj čas dokončenia, dokedy by sme by ste to mali stihnúť, nechceme sťahované pluginy, ktoré len premení autora a bude sa tváriť, že je to jeho! Chceme, aby to aspoň nevyzeralo, ako to, čo si iní môžu stiahnuť :-) Bude sa jednať o viac serverov, či už public, only alebo módované herné servery na obe typy hier. Nebránime sa ani množnému číslu ľudí, ktorí by tieto servery zrobili, rozdelili by sa úlohy (jeden CS 1.6., druhý CS:GO), projekt by bol tak o niečo skôr hotový, avšak kto by vedel všetko alebo viac, tým aj viac odmeny, logicky, dostane.  Peniaze vyplácame jedine cez bankový účet - u nás to je TatraBanka - na SR do 3-5 prac. dní a do CZ max. do 7 dní peniaze prídu, čiže treba s tým počítať. 

Snáď som napísal všetko, čo je pre vás podstatné. V prípade otázok alebo záujmu, napíšte komentár.

Upraveno uživatelem Joffre: 25 prosinec 2016 - 00:22:09

• 0

Satoshi

Satoshi

松本サトシ

• Uživatel
  • Je tu celkem: 26d 23h 12m 30s

1. Myslim, ze tu pawnera na cs nezozenies. Teda, este som tu nikoho takeho nevidel.

2. Len zo zvedavosti by ma zaujimalo, kolko si ochotny platit tomu pawnerovi na hodinu.

• 0

What’s the difference between peanut butter and jam? I can’t peanut butter my dick up your ass.
Visual Basic... No neviem ci je otrasne jednoduchy alebo jednoducho otrasny (https://rikarin.org/)

Zensky jsou jako parkovaci mista, ty nejlepsi jsou uz zabrany a ty, co zbyvaji, jsou bud pro postizeny a nebo jsou placeny.

Obsah sáčku vysypeme do 0,5l vroucí vody, přidáme vejce a promícháme. Hotové dogma podáváme téplé a šíříme řetězovou reakcí.

Please stop posting non-informative and non-specific questions. Respect others' time. Debug your stuff first, don't throw it at people.

15027530_10211115224940762_3579412360712

Joffre

Joffre

Jonny Sindacco

• Uživatel
  • Je tu celkem: 1h 20m 48s

Ako som písal, celková suma by sa dohodla s pawnerom. Nemá zmyseľ sem písať priamo cenu, je lepšie sa dohodnúť na fixnej cene a potom prípadne by sa doplatil zvyšok, ak by bolo niečo na viac. Už som vyššie spomenul, že som ochotný dať predom i zálohu po dohode, čiže sa nie je čoho obávať, všetko záleží po dohode.

• 0

vEnd

vEnd

Programátor apod.

• Globální moderátor
  • Je tu celkem: 33d 12h 43m 22s

Pouze pro zájemce

Off topic promazán. Přispívejte prosím jen když máte o danou nabídku zájem, nebo chcete doplnit informace. Jakékoli jiné záležitosti vyřizujte pomocí soukromých zpráv.

Děkuji.

• 0

96b259ac47244701b5097887d9439120.png

I always enjoy meeting people more chemically imbalanced than myself. -Trevor Philips
Roses are gay, violets are gayer, fuck the poem and listen to Slayer.

Roses are red. Violets are blue. When I Listen to Metallica My neighbors do too!

Unix is user friendly. It just happens to be very selective about who it decides to make friends with.

What's the object-oriented way to become wealthy? Inheritance.

Také označeno jedním nebo více klíčovými slovy: Hledám, CS 1.6, CS:GO, SLOVAK, CZECH, NEW PROJECT, NÁBOR

0 uživatelů si prohlíží toto fórum

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

© 2015 IPS, Inc.

TOPlist

Zajímat Vás mohou ještě aktuální zprávy. sleviště, slevy dnes Herbalife je skvělou cestou pro dobré zdraví. Je libo dětský web?