Přejít na obsah

Grafik

Grafik Photoshop Need

• Tohle téma je uzamčeno Toto téma je uzamčeno
4 odpovědí

Jaker

Jaker

Emmet

• Uživatel
  • Je tu celkem: 1d 6h 40m 25s

Zdravím vás, 

jelikož v chatu nic tak zkouším zde přes téma :d

Není tu prosím nějaký šikovný grafik? Jelikož bych potřeboval něco malého udělat.

Předem všem díky

• 0

ig.png

S pozdravem,

Dominik 'jAkErCZ' Korčák - Zástupce majitele 

jak3r@inspire-gaming.cz |

inspire-gaming.cz |

Jaker bylo uděleno varování za tento příspěvek od Gabe Newell: Špatné umístění tématu / neužití prefixu

Satoshi

Satoshi

松本サトシ

• Uživatel
  • Je tu celkem: 26d 23h 58m 57s

Grafik? A na co? A co za to ten grafik dostane? Se trochu vic rozepis, ne?

• 0

What’s the difference between peanut butter and jam? I can’t peanut butter my dick up your ass.
Visual Basic... No neviem ci je otrasne jednoduchy alebo jednoducho otrasny (https://rikarin.org/)

Zensky jsou jako parkovaci mista, ty nejlepsi jsou uz zabrany a ty, co zbyvaji, jsou bud pro postizeny a nebo jsou placeny.

Obsah sáčku vysypeme do 0,5l vroucí vody, přidáme vejce a promícháme. Hotové dogma podáváme téplé a šíříme řetězovou reakcí.

Please stop posting non-informative and non-specific questions. Respect others' time. Debug your stuff first, don't throw it at people.

15027530_10211115224940762_3579412360712

Jaker

Jaker

Emmet

• Uživatel

Pro náš portál potřebuji udělat jen 2 slidery. No nevím co by za to měl chtít... Hledám člověka který dostane support u nás na webu... A pokud má někdo zájem  stačí mě kontaktovat SZ tam to více vysvětlím. 

• 0

ig.png

S pozdravem,

inspire-gaming.cz |

Ingnition

Ingnition

Grafik

• Uživatel
  • Je tu celkem: 23h 49m 16s

Jak může mít někdo zájem, když zde nenapíšeš ani co z toho bude mít. A mě nějaký "support u nás na webu" fakt nic neřekne. Ty si myslíš, že někdo bude investovat svůj volný čas vůbec pro nic? Ani ty sám by jsi něco takového neudělal... Hlavně že se tu předvádíš v podpisu že jsi nějaký zástupce majitele, ale tvůj projev a zájem je tak laxní, že bych se být majitele styděl za to, kdo prezentuje a zastupuje jeho "projekt".

PS: Jo jasně, když nemám zájem tak se nevyjadřuj. Typická reakce, když člověk nemá jak reagovat. Zkuste se zasebou zamyslet. Hrajete si tu na majitele a zástupce majitelů, ale nic pro to neuděláte a přijde mi, že ani nevíte co pořádně jaká pozice obnáší. Hlavně že to z vás dělá ohromně dospělý jedince a podnikatele...

• 1

1.png
2.png
3.png4.png5.png6.png
mezera.png
*><* ( -_-) *<>* (_|_) *><* į dęɓįɭą ɱųşįş ɓŗąţ vąʐŋę
Slova, dělal jsem to "z nudy" a "na rychlo" je jen jinej výraz pro - neumím to, ale nebudu tak blbej abych se k tomu doslova přiznal.

Jaker

Jaker

Emmet

• Uživatel
Další inteligentní příspěvek který tu vůbec nemusí být. Myslíš že ja nikdy nic zadarmo a jen tak proto že mě to baví nedělal? Ptal jsem se v chatu zda-li tu někdo je aby se mi ozval jelikož náš grafik je momentálně indisponován a tak jsem tu zkusil zde, a vidím že to byla chyba! Nedivím se že to tu není tak aktivní jak bylo kdysi :)

P.S Byl bych moc rád aby si mě soudil až mě budeš znát a jen tak mezi námi majitel projektu je semnou naprosto spokojený jelikož odvádím opravdu dobrou práci. A je pravda jak je tato společnost skažena dokonce i zde na pawnu kde sem tak rád trávil čas s normálními lidmi :)

Prosím moderátora o uzamčení příspěvku nemá to tu za těchto podmínek smysl. Děkuji

Upraveno uživatelem Jaker: 03 prosinec 2016 - 20:12:39

• 1

ig.png

S pozdravem,

inspire-gaming.cz |

Také označeno jedním nebo více klíčovými slovy: Hledám, Grafik, Photoshop, Need

0 uživatelů si prohlíží toto fórum

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

© 2015 IPS, Inc.

TOPlist

Zajímat Vás mohou ještě aktuální zprávy. sleviště, slevy dnes Herbalife je skvělou cestou pro dobré zdraví. Je libo dětský web?