Přejít na obsah

Oficialni pawno.cz mod

• Pokud chcete odpovědět, přihlaste se
34 odpovědí

HighPrint

HighPrint

Proud =NTP= Member

• Uživatel
  • Je tu celkem: 13d 14h 29m 46s

Třeba to tu je aby se pokusil sjednotit hlavy a vytvořit něco pro nováčky? Případně obrovskej sandbox? Možná proto tu je?

To ty ses tady najednou objevil a zarejpal do toho, že to jsou prvky/nápady z RZ... Nemluvě o tom, že vEnd doložil fakt, že RZ nepřišel s těmito nápady jako první a ty napíšeš, s prominutím, takovou mrdku jako že hledáš souvislosti s RZ. Jednak to vůbec nesouvisí s tématem a jednak je to bullshit argument, proto se ptám proč je hledáš? Třeba k tomu máš důvod... Zatím to teda chápu jako pokus o vytvoření reklamy, která akorát zanechává negativní dojem na RZ, které kdysi bylo tak slavné

• 0

podpis.png

Riko

Riko

Reálný Život

• Uživatel

Steam Profile

• RiKo - Offline
    Since: Dnes, 07:04:39
    10,3 hrs last 2 weeks.
    Add Friend

• Je tu celkem: 18h 3m 30s

Každý si může napsat, co chce :)

Třeba jsem to jen srovnal k RŽ, nikde jsem netvrdil, že to RŽ vymyslelo, napřed si to pořádně přečti, ju? ;)

• 0

rzbanner.png

play.realny-zivot.cz:7777

EEEE

EEEE

Da Boss

• Uživatel
  • Je tu celkem: 1d 5h 49m 48s

To potom môžeme kvôli zamestnaniu "popelář" "srovnávat" s XY hranými aj nehranými módmi...

Třeba jsem to jen srovnal k RŽ, nikde jsem netvrdil, že to RŽ vymyslelo, napřed si to pořádně přečti, ju? ;)

Nj rýchlo sa z toho radšej vykrúť, lebo si tu robíš akurát hanbu. BTW s tou registráciou si ma dostal.

• 0

Pre pokus o znovu-oživenie spúšťame server PFR na novej IP: 82.208.17.10:27110 

Satoshi

Satoshi

松本サトシ

• Uživatel
  • Je tu celkem: 26d 23h 12m 30s

Nic takového netvrdím, samozřejmě že měl, jen hledám souvislosti spojené s RŽ, nic víc ;)

RZ sem nikdy nehral a ani ma to nijako nelaka.

• 1

What’s the difference between peanut butter and jam? I can’t peanut butter my dick up your ass.
Visual Basic... No neviem ci je otrasne jednoduchy alebo jednoducho otrasny (https://rikarin.org/)

Zensky jsou jako parkovaci mista, ty nejlepsi jsou uz zabrany a ty, co zbyvaji, jsou bud pro postizeny a nebo jsou placeny.

Obsah sáčku vysypeme do 0,5l vroucí vody, přidáme vejce a promícháme. Hotové dogma podáváme téplé a šíříme řetězovou reakcí.

Please stop posting non-informative and non-specific questions. Respect others' time. Debug your stuff first, don't throw it at people.

15027530_10211115224940762_3579412360712

HighPrint

HighPrint

Proud =NTP= Member

• Uživatel
  • Je tu celkem: 13d 14h 29m 46s

Třeba jsem to jen srovnal k RŽ, nikde jsem netvrdil, že to RŽ vymyslelo, napřed si to pořádně přečti, ju?  ;)

třeba? Proč? Co tě k tomu vede? Jen si hledal souvislosti? Dokážeš odpovědět na tyto otázky a ne se z toho furt vykrucovat? Furt si mi neodpověděl na moji první otázku, kterou jsem položil smysluplně a bez konfliktu. Tys mě akorát poslal pak v podstatě do píči. 

A kde jsem tvrdil, že RZ vymyslelo tyto dokonalé a úžasné prvky? A proč bych si to měl znova přečíst, když mi nejsi schopen odpovědět na tak jednoduchou otázku?

Ano každý si může psát co chce, ale k tomu je třeba mít rozum, příspěvek musí mít hlavu a patu a ne vypustit nesmysly hned z hlavy, což ty očividně děláš.

• 1

podpis.png

Steam wallet

Steam wallet

Trolloloooo

• Uživatel

Steam Profile

• Je tu celkem: 53d 17h 14m 42s

Pak to dopadá stejně jako tohle... když se nějaký idiot najde co musí mít svou pravdu.

http://pawno.cz/topi...layforfun-001/ 

Víc zde, tam se můžeš inspirovat abys vědel co nemáš dělat... :d

• 0
Vložený obrázek

DeNisKo

DeNisKo

Jethro

• Uživatel
  • Je tu celkem: 7d 12h 7m 18s

Tak čo, ako vyzerá mód? 

• 0

Satoshi

Satoshi

松本サトシ

• Uživatel

Tak čo, ako vyzerá mód? 

asi ako ohlasy a ucast ostatnych uzivatelov pawna. Biedne :d

• 0

What’s the difference between peanut butter and jam? I can’t peanut butter my dick up your ass.
Visual Basic... No neviem ci je otrasne jednoduchy alebo jednoducho otrasny (https://rikarin.org/)

Zensky jsou jako parkovaci mista, ty nejlepsi jsou uz zabrany a ty, co zbyvaji, jsou bud pro postizeny a nebo jsou placeny.

Obsah sáčku vysypeme do 0,5l vroucí vody, přidáme vejce a promícháme. Hotové dogma podáváme téplé a šíříme řetězovou reakcí.

Please stop posting non-informative and non-specific questions. Respect others' time. Debug your stuff first, don't throw it at people.

DeNisKo

DeNisKo

Jethro

• Uživatel
  • Je tu celkem: 7d 12h 7m 18s

Škoda no .. :d 

• 0

jenkings

jenkings

Frajer s.r.o

• Uživatel
  • Je tu celkem: 1d 15h 43m 45s

poslední commit -> 2 months ago :d :d

• 0

c39184173ac10a90f8b682f9e7533036.gif

Satoshi

Satoshi

松本サトシ

• Uživatel

poslední commit -> 2 months ago :d :d

Tak, nedokazal som tu najst jedneho jedineho cloveka, ktory by bol ochotny sa pripojit do vyvoja modu alespon tim, ze by naspawnoval auta do SF.

Od zaciatku nebol o mod velky zaujem, tak som to dropol a zacal sa venovst niecomu inemu.

• 0

CGuwno

CGuwno

Jonny Sindacco

• Uživatel
  • Je tu celkem: 3d 20h 46m 51s

Tak, nedokazal som tu najst jedneho jedineho cloveka, ktory by bol ochotny sa pripojit do vyvoja modu alespon tim, ze by naspawnoval auta do SF.
Od zaciatku nebol o mod velky zaujem, tak som to dropol a zacal sa venovst niecomu inemu.

To su tvrdé slová :d
  • 0
DriverCity 💜

Satoshi

Satoshi

松本サトシ

• Uživatel

To su tvrdé slová :d

Preco? Zakladal som tu tema, kde som daval uzivatelom moznost pripojit sa do yvoja modu. Nikdo sa nepridal.

V chate som sa X-krat pytal, kdo by bol ochotny naspawnovat zopar aut po SF. Nikdo....

• 0

CGuwno

CGuwno

Jonny Sindacco

• Uživatel
  • Je tu celkem: 3d 20h 46m 51s

Preco? Zakladal som tu tema, kde som daval uzivatelom moznost pripojit sa do yvoja modu. Nikdo sa nepridal.
V chate som sa X-krat pytal, kdo by bol ochotny naspawnovat zopar aut po SF. Nikdo....

Ja by som ti naspawnoval autá po SF :d

Upraveno uživatelem CGuwno: 21 prosinec 2016 - 21:13:54

• 0
DriverCity 💜

woody12

woody12

Tichošlápek

• Uživatel
  • Je tu celkem: 3d 4h 56m 28s

Ja by som ti naspawnoval autá po SF :d

Pozdě bycha honit

• 0

„Hloupý člověk by udělal nejlépe, kdyby mlčel. Ale kdyby věděl, že má

mlčet, nebyl by tak hloupý.“

– Čínské přísloví

Také označeno jedním nebo více klíčovými slovy: Návrh

0 uživatelů si prohlíží toto fórum

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

© 2015 IPS, Inc.

TOPlist

Zajímat Vás mohou ještě aktuální zprávy. sleviště, slevy dnes Herbalife je skvělou cestou pro dobré zdraví. Je libo dětský web?