Přejít na obsah

Negativni reputace

• Tohle téma je uzamčeno Toto téma je uzamčeno
55 odpovědí

Anketa: Negativni reputace (42 uživatelů hlasovalo)

Chcete tady mit tlacitko pro negativni reputaci?

1. Ano (31 hlasů [73.81%] - Zobrazit)

Procento hlasů: 73.81%

2. Ne (11 hlasů [26.19%] - Zobrazit)

Procento hlasů: 26.19%

Hlasovat

rEf

rEf

король

• Uživatel

Steam Profile

• Je tu celkem: 1d 15h 53m 16s

To sem rovnou můžete dát like/dislike :-D

Ty fakt chceš, aby mě tu lidé vymínuskovali, co? :d
PS: jinak si myslím, že to je dobrý nápad, i to omezení časové + rankingové. Jen je otázka, jestli to má skutečně budoucnost z hlediska "správného" užívání.

Podle mě to nemá budoucnost s toho důvodu že člověk může mít nižší reputaci a hned neznamená že ti kteří mají vyšší nejsou dětinští nebo zakomplexovaní a opačně.

Další věc je že každý má na všechno jiný pohled a i jiné faktory se najdou.

Ale tak celkově je mi to jedno mě osobně o žádné reputace nejde tak jako o případnou pomoc nebo komunikaci s lidmi.

Upraveno uživatelem rEf: 23 červen 2016 - 09:35:56

• 0

Пожалуйста, дайте мне жить.

Jestli chcete přímou pomoc (ne zesměšňování) můžete mi napsat na: skype_ref (v případě volného času vám pomohu)

Satoshi

Satoshi

松本サトシ

• Uživatel
  • Je tu celkem: 26d 23h 13m 14s

To, že zde mám jen pár příspěvků, neznamená že nic nevím. Nemusím zde mít milión příspěvků, abych něco věděl. Kdo chce, naučí se i sám, bez toho aby zde vypisoval.

Jasne, taky prindes do nove prace a hned jim budes diktovat co maj jak delat, ne? :d

• 0

What’s the difference between peanut butter and jam? I can’t peanut butter my dick up your ass.
Visual Basic... No neviem ci je otrasne jednoduchy alebo jednoducho otrasny (https://rikarin.org/)

Zensky jsou jako parkovaci mista, ty nejlepsi jsou uz zabrany a ty, co zbyvaji, jsou bud pro postizeny a nebo jsou placeny.

Obsah sáčku vysypeme do 0,5l vroucí vody, přidáme vejce a promícháme. Hotové dogma podáváme téplé a šíříme řetězovou reakcí.

Please stop posting non-informative and non-specific questions. Respect others' time. Debug your stuff first, don't throw it at people.

15027530_10211115224940762_3579412360712

maiki83

maiki83

Nismo

• Uživatel
  • Je tu celkem: 13h 52m 56s

Jasne, taky prindes do nove prace a hned jim budes diktovat co maj jak delat, ne? :d

Představ si, že jo. Pokud tě někdo zaměstná na poštu, kde máš pod sebou lidí, kterým musíš rozdělovat práci, tak ano.
Dál už to s tebou rozebírat nemíním, protože s tupcem, co nepochopí jednoduchou věc se nemá cenu hádat.
  • 0

Satoshi

Satoshi

松本サトシ

• Uživatel

Představ si, že jo. Pokud tě někdo zaměstná na poštu, kde máš pod sebou lidí, kterým musíš rozdělovat práci, tak ano.
Dál už to s tebou rozebírat nemíním, protože s tupcem, co nepochopí jednoduchou věc se nemá cenu hádat.

:d :d :d reklo 16-ti lete dite. Bez cucat tatovy dick a strc si sve nazory do prdele.

EDIT: Na poste budes diktovat svim podrizenim, co maj delat a ne vedeni posty. V tom je rozdil. Ale to ty asi nechapes.

EDIT2: NE, ale musis zde mit "milion" prispevku aby te nekdo bral vazne. Lidi tady te neznaj a jses jim u prdele.

• 0

What’s the difference between peanut butter and jam? I can’t peanut butter my dick up your ass.
Visual Basic... No neviem ci je otrasne jednoduchy alebo jednoducho otrasny (https://rikarin.org/)

Zensky jsou jako parkovaci mista, ty nejlepsi jsou uz zabrany a ty, co zbyvaji, jsou bud pro postizeny a nebo jsou placeny.

Obsah sáčku vysypeme do 0,5l vroucí vody, přidáme vejce a promícháme. Hotové dogma podáváme téplé a šíříme řetězovou reakcí.

Please stop posting non-informative and non-specific questions. Respect others' time. Debug your stuff first, don't throw it at people.

maiki83

maiki83

Nismo

• Uživatel

:d :d :d reklo 16-ti lete dite. Bez cucat tatovy dick a strc si sve nazory do prdele.EDIT: Na poste budes diktovat svim podrizenim, co maj delat a ne vedeni posty. V tom je rozdil. Ale to ty asi nechapes.
EDIT2: NE, ale musis zde mit "milion" prispevku aby te nekdo bral vazne. Lidi tady te neznaj a jses jim u prdele.

1. Píši přes tel.. kde to rádo přehazuje slova.
2. Když jsem ti u prdele, tak proč stále reagujes.
3. Tím 16 letym dodatkem myslíš spíš sebe.
4. Toto je moje poslední odpověď na tvoje dementni posty. Jelikož jak jsem již dříve zmínil. S tupcem se nemá cenu hádat.
  • 0

woody12

woody12

Tichošlápek

• Uživatel
  • Je tu celkem: 3d 5h 36m 30s

:d :d :d reklo 16-ti lete dite. Bez cucat tatovy dick a strc si sve nazory do prdele.

EDIT: Na poste budes diktovat svim podrizenim, co maj delat a ne vedeni posty. V tom je rozdil. Ale to ty asi nechapes.

Ty mi jseš taky u prdele, i když máš nějakých 3k příspěvků. Ale pokračuj v chování namyšleného a arogantního hovada, které vše zná nejlépe.

• 0

„Hloupý člověk by udělal nejlépe, kdyby mlčel. Ale kdyby věděl, že má

mlčet, nebyl by tak hloupý.“

– Čínské přísloví

xX420_Pu55yArmaged0n_420Xx

Professional Noscoper

• Uživatel
  • Je tu celkem: 5d 23h 38m 53s

Odporúčal by som uzavrieť tento topic, lebo tu začína flame war.

• 0

WOLOLO

-AOE Priest, 1997

Om3n

Om3n

Nikdo

• Uživatel
  • Je tu celkem: 5d 15h 43m 59s

tohle je spíš shitstorm :d

• 1

Hledám mappera pro svůj projekt. Jednalo by se o úpravu konkrétních částí mapy. Zombie tématika. Za kvalitní mapy s radostí zaplatím. Zájemci prosím pište do SZ.zelogo.png

SkiBig18

SkiBig18

Expert ve satanistickém díle YSI4

• Uživatel
  • Je tu celkem: 10d 15h 44m 7s
Určovat charakter a osobnost podle počtů příspěvků mi přijde jako naprostá slabost a jen jako důkaz, že ta daná osoba už neví, jak reagovat... jelikož, každý přispívá jinak. Jeden tu napíše například 1x za týden, další píše klidně i srač*y do čeho může, jen aby měl ten jeden blbý příspěvek navíc.
  • 0

Satoshi

Satoshi

松本サトシ

• Uživatel

Ty mi jseš taky u prdele, i když máš nějakých 3k příspěvků. Ale pokračuj v chování namyšleného a arogantního hovada, které vše zná nejlépe.

hlavne aby ses tady nerozbrecel

• 0

Professional Noscoper

• Uživatel
  • Je tu celkem: 5d 23h 38m 53s

Určovat charakter a osobnost podle počtů příspěvků mi přijde jako naprostá slabost a jen jako důkaz, že ta daná osoba už neví, jak reagovat... jelikož, každý přispívá jinak. Jeden tu napíše například 1x za týden, další píše klidně i srač*y do čeho může, jen aby měl ten jeden blbý příspěvek navíc.

Proste bohužial, tu v komunite je zvykom že nový ludia = kidi.S tým nič nenarobí, len si nahnať viac postov a urobiť si dobrú reputáciu, ale keď niekto nevie dať FS na server, len ludí utvrdzuje v tom že je to proste ko*ot.

• 2

WOLOLO

-AOE Priest, 1997

Satoshi

Satoshi

松本サトシ

• Uživatel

jses k***t? Ja jsem napsal, ze by clovek s 50-ti prispevkama nemel kecat do chodu fora a rikat, ze lidi tady neumijou pouzivat rep+... Kde tady proboha urcuju charakter cloveka podla poctu jeho prispevku.

Zas tady prevracite, to co tady ostatni rikaj jak ostatne...

• 0

vEnd

vEnd

Programátor apod.

• Globální moderátor
  • Je tu celkem: 34d 2h 18m 58s

3856013-555.jpg

• 1

96b259ac47244701b5097887d9439120.png

I always enjoy meeting people more chemically imbalanced than myself. -Trevor Philips
Roses are gay, violets are gayer, fuck the poem and listen to Slayer.

Roses are red. Violets are blue. When I Listen to Metallica My neighbors do too!

Unix is user friendly. It just happens to be very selective about who it decides to make friends with.

What's the object-oriented way to become wealthy? Inheritance.

SkiBig18

SkiBig18

Expert ve satanistickém díle YSI4

• Uživatel
  • Je tu celkem: 10d 15h 44m 7s

jses k***t? Ja jsem napsal, ze by clovek s 50-ti prispevkama nemel kecat do chodu fora a rikat, ze lidi tady neumijou pouzivat rep+... Kde tady proboha urcuju charakter cloveka podla poctu jeho prispevku.

Zas tady prevracite, to co tady ostatni rikaj jak ostatne...

A já zase v příspěvku nikoho necitoval, tak jak můžeš být na 100% jistý, že je to reakce zrovna na tebe? :)
  • 0

Satoshi

Satoshi

松本サトシ

• Uživatel

A já zase v příspěvku nikoho necitoval, tak jak můžeš být na 100% jistý, že je to reakce zrovna na tebe? :)

Tak naco bys to sem potom psal?

• 0

maiki83

maiki83

Nismo

• Uživatel
Takový malý detail. Na tomto fóru jsem registrován 5 let a vidím co se zde děje, aniž bych musel psát x příspěvků.
  • 0

Také označeno jedním nebo více klíčovými slovy: Návrh

0 uživatelů si prohlíží toto fórum

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

© 2015 IPS, Inc.

TOPlist

Zajímat Vás mohou ještě aktuální zprávy. sleviště, slevy dnes Herbalife je skvělou cestou pro dobré zdraví. Je libo dětský web?