Přejít na obsah

ixEl.cz Hosting - FREE!

hosting samp gta xel ixel

• Pokud chcete odpovědět, přihlaste se
68 odpovědí

DragoCZ

DragoCZ

Jethro

• Uživatel
  • Je tu celkem: 6h 4m 2s

Ahoj!

Plno z Vás pamatuje na hosting xEl.cz, já jsem jeho zakladatel, taky plno z Vás ví, že hosting byl prodán novému majitelovi, ten ho přejmenoval tak xEl neexistoval.

Tímto Vám chci sdělit jeho částečné obnovení, bohužel na jiné doméně (ixEl.cz)

Co Vám dokážeme poskytnout:

- ZDARMA

- SA:MP server

- 50 slotů (možno více)

- 10 NPC

- Vyhrazený výkon procesoru

- Neomezenou RAM

Při velkém zatížení hostitelského serveru máme právo výkon Vašeho serveru omezit.

Na Administračním prostředí stále pracuji tzn. opravuji "bugy", přidávám nové věci, hraju si s designem apod.

Web zatím nemáme, ale pokuď se mezi Vámí někdo najde a byl by ochotný něco navrhnout nebraním se tomu a jsem ochotný něco zaplatit. :)

Omezil jsem maximální počet hostovaných serverů na 50, to nám dokáže zajistit všechny servery bez lagů.

Registrovat se můžete na: 

Please Login or Register to see this Hidden Content

!

Upraveno uživatelem DragoCZ: 28 únor 2016 - 14:40:59

• 0

logo.png

DragoCZ

DragoCZ

Jethro

• Uživatel

Nyní registrace serveru rychle a snadno!

Stačí kliknout na Registraci na odkazu: 

• 0

logo.png

UareBugged

UareBugged

Your nightmare

• Globální moderátor

Steam Profile

• Je tu celkem: 23d 17h 16m 12s

Link nefunguje

• 0

VolfikCZ

VolfikCZ

www.la-rp.cz

• Uživatel
  • Je tu celkem: 2d 20h 50m 12s

To už jsme skončily ? No to bylo rychlé :d

• 0

Steam wallet

Steam wallet

Kent Paul

• Uživatel

Steam Profile

• Je tu celkem: 55d 3h 35m 13s

twl proč někdo z moderatoru neudělá pravidlo že shit hostingy co jednou max 5h se sem nesměj dávat ?:d

• 1
Vložený obrázek

DragoCZ

DragoCZ

Jethro

• Uživatel

Fungujeme, jen něco musím doladit, byla akorát vyplá administrace. Protože nějaký chytrolín začal psat HTML do neošetřené zóný..

Vy chytráci..

• 0

logo.png

UareBugged

UareBugged

Your nightmare

• Globální moderátor

Steam Profile

Fungujeme, jen něco musím doladit, byla akorát vyplá administrace. Protože nějaký chytrolín začal psat HTML do neošetřené zóný..

Vy chytráci..

tak na to si mal myslieť pred spustením :) vždy sa bohužiaľ nájde niekto kto robí takéto veci :)

• 0

Steam wallet

Steam wallet

Kent Paul

• Uživatel

Steam Profile

Vy chytráci..

totálně náš problém že ty tam máš chybu :) chytráku

• 0
Vložený obrázek

UareBugged

UareBugged

Your nightmare

• Globální moderátor

Steam Profile

Nejde sa zaregistrovať, pri registrácii vypisuje že email,nick a heslo má obsahovať iba znaky A-z , 0-9 , nejak si zabudol že email musí obsahovať @ a . , ale gratulujem účet s emailovou adresou ktora nieje vlastne emailova adresa regnúť ide napr. "testmail" ide

• 0

DragoCZ

DragoCZ

Jethro

• Uživatel

Pracuju na tom...

• 0

logo.png

GaRGoyLeS

GaRGoyLeS

I thought it was the end, but it was actually just the beginning

• Ověřený uživatel
  •   
  • Je tu celkem: 7d 17h 12m 4s

Nejde sa zaregistrovať, pri registrácii vypisuje že email,nick a heslo má obsahovať iba znaky A-z , 0-9 , nejak si zabudol že email musí obsahovať @ a . , ale gratulujem účet s emailovou adresou ktora nieje vlastne emailova adresa regnúť ide napr. "testmail" ide

No aspoň, že to má ošetřené, sice špatně, ale má najdou se i tací, kteří to ani neošetří... :d ;)

Jinak doladit pár chyb a bude to OK. Autor sám píše, že to je pouze na testování nebo na ukázky našich módu, takže nemůžete čekat zázraky... ;) Je to zadara, takže investovat do toho nějak moc volnýho času se nevyplatí, pokud tě to teda nebaví... :d (Kdo ti proplácí tu elektriku, kterou server sežere? :d). Design stránek by sice mohl být hezčí, ale co je to přece zadara, ne? :d

• 0

DragoCZ

DragoCZ

Jethro

• Uživatel

Na tom serveru nebezi jen tento web.. Mam na tom i par jinych veci ktere potrebuji.

Bohuzel jsem tu administraci vyhrabal v starem pc a nic jsem na tom tenkrat nezabezpecoval (bylo mi 13) :d  ...

Presne.. Je to zadara, tak nechapu jak vsichni muzou nadavat a chtit po me, abych jim zaridil kvalitni hosting z ktereho nic nemam!

• 0

logo.png

Lukasz

Lukasz

Sassenach

• Uživatel
  • Je tu celkem: 45d 4h 31m 17s

A teď ti je podle vyjadřování "už" 14?

Přestaň se chovat jako bychom za nedostatky na tvém hostingu mohli. Tleskám za spuštění skoro nefunkčního "hostingu" CG.

• 0
hsmpodpis.png

DragoCZ

DragoCZ

Jethro

• Uživatel

Jasne, 12 :d.. Co je na tom nefunkcni? ;)

• 0

logo.png

DragoCZ

DragoCZ

Jethro

• Uživatel

@Nová administrace...

• 0

logo.png

psovod

psovod

Nováček

• Uživatel
  • :

Uhm píše hacked nejde objednať :d

Dlho vydržalo :d Super admin panel 

Nice hosting 

• 0
zabanovaný uživatel za více účtů

GaRGoyLeS

GaRGoyLeS

I thought it was the end, but it was actually just the beginning

• Ověřený uživatel
  •   
  • Je tu celkem: 7d 17h 12m 4s

Uhm píše hacked nejde objednať :d

Dlho vydržalo :d Super admin panel 

Nice hosting 

Máš 9 příspěvků, z toho, když se kouknu na tvojí reputaci, máš tam: "lol zas je to hacknute  :d ". Nevím jak ostatní, ale já si o tobě obrázek udělal...

Bez tak nechápu, co si tím chtějí (chcete) dokazovat, tím, že "hacknete" něčí stránku. Akorát si tím mastíte už své dost vysoké ego, jaký jste dobrý, že jste dokázali "hacknout" stránku... Ano sice, tam má chyby, které by tam mít neměl, ale jak už jsem jednou psal(i autor), je to zadarmo, nečekejte, že z toho bude ultra bezpečnej web. Kvůli takovýmto lidem, to akorát zruší a ti, co budou chtít jeho služeb skutečně využít (a nevadí jim, že to je prostě zastaralá adminka plná chyb) budou mít hold smůlu. Však jo, proč někoho informovat o tom, že tam má chybu a případně mu s ní pomoct??!!, ne rovnou té chyby využijeme a nějak mu upravíme popř. shodíme web... Gratuluji !!! Jste fakt machři... (co ovládají HTML... :d)

• 0

Steam wallet

Steam wallet

Kent Paul

• Uživatel

Steam Profile

Máš 9 příspěvků, z toho, když se kouknu na tvojí reputaci, máš tam: "lol zas je to hacknute  :d ". Nevím jak ostatní, ale já si o tobě obrázek udělal...

Bez tak nechápu, co si tím chtějí (chcete) dokazovat, tím, že "hacknete" něčí stránku. Akorát si tím mastíte už své dost vysoké ego, jaký jste dobrý, že jste dokázali "hacknout" stránku... Ano sice, tam má chyby, které by tam mít neměl, ale jak už jsem jednou psal(i autor), je to zadarmo, nečekejte, že z toho bude ultra bezpečnej web. Kvůli takovýmto lidem, to akorát zruší a ti, co budou chtít jeho služeb skutečně využít (a nevadí jim, že to je prostě zastaralá adminka plná chyb) budou mít hold smůlu. Však jo, proč někoho informovat o tom, že tam má chybu a případně mu s ní pomoct??!!, ne rovnou té chyby využijeme a nějak mu upravíme popř. shodíme web... Gratuluji !!! Jste fakt machři... (co ovládají HTML... :d)

škoda že je tady déle jak ty :(

• 0
Vložený obrázek

Fakerko_

Fakerko_

#Panda

• Uživatel
  • Je tu celkem: 31d 9h 44m 27s

Na chybu upozorněno :)

252,94K   6 stažení

• 0

DragoCZ

DragoCZ

Jethro

• Uživatel

@ Administrace funčkní.

• 0

logo.png

Také označeno jedním nebo více klíčovými slovy: Ostatní, hosting, samp, gta, xel, ixel

0 uživatelů si prohlíží toto fórum

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

© 2015 IPS, Inc.

TOPlist

Zajímat Vás mohou ještě aktuální zprávy. sleviště, slevy dnes Herbalife je skvělou cestou pro dobré zdraví. Je libo dětský web?