Přejít na obsah

Pravidlá pre zakladanie HELP topicu

HELP Pravidlá Topic Dôležité Pawno UareBuggedDiktatura

• Tohle téma je uzamčeno Toto téma je uzamčeno
Žádné odpovědi

UareBugged

UareBugged

Your nightmare

• Globální moderátor

Steam Profile

• Je tu celkem: 20d 23h 21m 10s

PRAVIDLÁ VYTVÁRANIA HELP TOPICU

(Platné od 1.6.2015)

(Topic ktorý sa nebude riadiť týmito pravidlami, bude okamžite zmazaný Moderátorom.)

Pravidlá pre tvorcu topicu:

• - Snažiť sa písať bez gramatických chýb a dodržiavať slovosled aby sa vám dalo čo najlepšie porozumieť.
  • - Nepoužívať žiadne nadávky alebo rasistické poznámky.
  • - Zakázané vytvoriť topic s podobným problémom aký už na fóre existuje a bol vyriešený.
  • - Dlhšie kódy ako 20 riadkov dávať do spoileru

Pravidlá pre radcov:

• - Nepoužívať žiadne nadávky alebo rasistické poznámky.
  • - Je zakázané urážať tvorcu HELPu, komentáre slúžia len pre tých ktorý chcu pomôcť.
  • - Dlhšie kódy ako 20 riadkov dávať do spoileru

ŠTRUKTÚRY

Štruktúra pre tvorcu topicu:

• - Jednoznačne popísať problém ktorý máte, ako sa problém správa(napr. „GetVehicleModel nevracia hodnotu“).
  • - Napísať čo chcete docieliť, ako chcete aby to malo fungovať(napr. „Potrebujem zistiť ID modelu vozidla “).
  • - Stručne popísať veci čo už ste skúsili na vyriešenie tohto problému.
  • - Do BBkódu <code> najprv vpísať riadok kde sa nachádza problém a potom 5 riadkov hore a 5 riadkov dole ak by sa náhodou nachádzal problém inde ako v danom riadku ktorý ukazuje compiler.

Príklad:

Zdravím,

• - Mám problém že funkcia GetPlayerID(); nevracia hodnotu
  • - Potrebujem zistiť ID modelu vozidla v ktorom práve hráč sedí a uložiť ho do premennej
  • - Neskúšal som ešte nič pretože ma nenapadlo žiadne riešenie ktoré by mohlo vyriešiť môj problém
  • Please Login or Register to see this Hidden Content

Štruktúra pre radcu:

• - Pokúsiť sa vysvetliť prečo problém nastal/čo urobil tvorca zle. Následne si to môže tvorca prečítať a zistí v čom bola chyba, v budúcnosti sa z nej môže poučiť.
  • - Do BBkódu <code> napísať opravený riadok/časť kódu a okomentovať ju pomocou „//“

Príklad:

Ahoj,

• - Problém nastal preto pretože funkcia GetVehicleModel(); zisťuje ID modelu vozidla na základe ID vozidla. Tým pádom nemôžeš použiť ID hráča.
  • Please Login or Register to see this Hidden Content

• 0

Také označeno jedním nebo více klíčovými slovy: Pravidla, HELP, Pravidlá, Topic, Dôležité, Pawno, UareBuggedDiktatura

0 uživatelů si prohlíží toto fórum

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

© 2015 IPS, Inc.

TOPlist

Zajímat Vás mohou ještě aktuální zprávy. sleviště, slevy dnes Herbalife je skvělou cestou pro dobré zdraví. Je libo dětský web?