Přejít na obsah

Oficiální sa-mp server Pawno.cz

• Pokud chcete odpovědět, přihlaste se
48 odpovědí

Anketa: Jaký typ modu pro oficialni server? (68 uživatelů hlasovalo)

Jaký typ modu pro oficialni server?

1. RolePlay (25 hlasů [36.76%] - Zobrazit)

Procento hlasů: 36.76%

2. Freeroam (bylo by mozno na nem nechat bezet scripty vytvorene komunitou) (36 hlasů [52.94%] - Zobrazit)

Procento hlasů: 52.94%

3. TDM (3 hlasů [4.41%] - Zobrazit)

Procento hlasů: 4.41%

4. Jinej (pokud dáte jinej tak napiste do odpovedi v tematu jakej konkretne) (4 hlasů [5.88%] - Zobrazit)

Procento hlasů: 5.88%

Hlasovat Návštěvníci nemohou hlasovat

ĐaVe

ĐaVe

autor >>>Tuning Town<<<

• Uživatel
  • Je tu celkem: 1h 7m 9s

pokud by jste chteli, mohli by jste zkusitjako mod muj >>>Tuning Town 15<<< freeroam mod, planoval ho zkusit po 3/4 roku znovu spustit tak kdyby jste chteli...

• 0

Ano, jsem to já, DaVe

MrShoTys

MrShoTys

Jethro

• Uživatel
  • :

pokud by jste chteli, mohli by jste zkusitjako mod muj >>>Tuning Town 15<<< freeroam mod, planoval ho zkusit po 3/4 roku znovu spustit tak kdyby jste chteli...

aaa... Myslím že to by stratilo ten princip tohoto tématu :) Stále si stojím za svojím že by MOD mali spraviť uživatelia pawna
.. a to od základu :)  :)

Upraveno uživatelem MrShoTys: 09 únor 2015 - 15:55:35

• 0

Vložený obrázek

Chlapcov svrbí kár!
Spoiler

ĐaVe

ĐaVe

autor >>>Tuning Town<<<

• Uživatel

:)

• 0

Ano, jsem to já, DaVe

Mivco

Mivco

I Love Drink Jagermeister

• Uživatel
  • Je tu celkem: 6d 1h 4m 42s

Dave a čo keby sme použili tvoj GM mod menom Harry Potter :d :d

• 0

ĐaVe

ĐaVe

autor >>>Tuning Town<<<

• Uživatel

Dave a čo keby sme použili tvoj GM mod menom Harry Potter :d :d

velice vtipne pouzit mod co ma pouze 3-4 000 radku.. na kterem se delalo tak 4-5 mesicu max.... tt mod ma 70570 radku to je rozdil oproti 4 tisicum ;)

dejme tomu ze 17 000 radku jsou createdynamicobject.... domy tam jsou totiz vlastni je tam toho hodne namapovanyho :) vyhrali jsme si pri tvorbe modu

• 0

Ano, jsem to já, DaVe

w.endelin

w.endelin

Marc Wayne "B-Dup"

• Uživatel
  • Je tu celkem: 1d 22h 29m 26s

velice vtipne pouzit mod co ma pouze 3-4 000 radku.. na kterem se delalo tak 4-5 mesicu max.... tt mod ma 70570 radku to je rozdil oproti 4 tisicum ;)

dejme tomu ze 17 000 radku jsou createdynamicobject.... domy tam jsou totiz vlastni je tam toho hodne namapovanyho :) vyhrali jsme si pri tvorbe modu

Ten server nemá bejt o tom hodit tam mod a jet.. ae vytvořit ten server i s modem uplně od záčátku mimo to, jestli jsi to pozorně pročetl, měl om3n prosbu, že by to chtěl celé bez jediného příkazu, vše jen s Textdrawama..

• 0

San Francisco and near Villages Life   v1-0
- WIP, more info comming soon

ĐaVe

ĐaVe

autor >>>Tuning Town<<<

• Uživatel

Ten server nemá bejt o tom hodit tam mod a jet.. ae vytvořit ten server i s modem uplně od záčátku mimo to, jestli jsi to pozorně pročetl, měl om3n prosbu, že by to chtěl celé bez jediného příkazu, vše jen s Textdrawama..

aha :) to jsem cetl jen okem :) ne vsechno :) omlouvam se :d

• 0

Ano, jsem to já, DaVe

rEf

rEf

король

• Uživatel

Steam Profile

• Je tu celkem: 1d 15h 53m 16s

Jenom doufám že pawno.cz uvede do provozu VIP ... Bože ... Nemá to smysl, kravina ... 

• 0

Пожалуйста, дайте мне жить.

Jestli chcete přímou pomoc (ne zesměšňování) můžete mi napsat na: skype_ref (v případě volného času vám pomohu)

Om3n

Om3n

Nikdo

• Uživatel
  • Je tu celkem: 5d 15h 43m 59s
Jasneeee. Vsechno je kravina a vsechno je k prdu. Mimochodem nechapu na co VIP. tady jde o to ze vidim jak se spousta lidi nudi na chatu. Chci dat vyvojarum serveru moznost si zahrat na nejakej komunitnim serveru kde bude moznost si zajrat jako hrac. Odreagovat se a zablbnout si podle libosti. Vyzkouset si ruzny zajimavy mechaniky a tak.
  • 0

Hledám mappera pro svůj projekt. Jednalo by se o úpravu konkrétních částí mapy. Zombie tématika. Za kvalitní mapy s radostí zaplatím. Zájemci prosím pište do SZ.zelogo.png

Také označeno jedním nebo více klíčovými slovy: Návrh

0 uživatelů si prohlíží toto fórum

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

© 2015 IPS, Inc.

TOPlist

Zajímat Vás mohou ještě aktuální zprávy. sleviště, slevy dnes Herbalife je skvělou cestou pro dobré zdraví. Je libo dětský web?