Jump to content

info Achievementy / Úspechy


Recommended Posts

  • Administrátor

Zdravím komunitu Pawno.cz!

 

V tejto rannej hodine bol spojazdnený systém takzvaných úspechov alebo nám viacej známe achievementov.

Za určité akcie dostanete odznak.

Všetky si môžete pozrieť tu: KLIK.

 

Pokiaľ ste ho ešte nedostali aj keď ste splnili požiadavku, napr. máte 200 príspevkov, ale nedostali ste odznak za 200 príspevkov, stačí ak napíšte akúkoľvek správu, aby sa vám udelil odznak.

Bola vytvorená téma, do ktorej môžete napísať aby ste dostali váš odznak. Napíšte do tejto témy iba JEDEN príspevok - KLIK.

Téma sa automaticky uzavrie 31.12.2016   20:00.

 

S pozdravom,

Gabe Newell (Spy).

Link to comment
Share on other sites

Hezká věc, ale vidím pár chybek.

 

Hned jsem si všiml, že nahoře v menu je nápis "Odcenění" místo "Ocenění"

 

A druhá věc, když jsem dostal ocenění "750 příspěvků Given on Dnes, 09:45:26" neměl bych automaticky dostat i ty nižší počty příspěvků které jsem logicky také musel už mít hotové ?

Link to comment
Share on other sites

  • Hlavní moderátor

 

 

A druhá věc, když jsem dostal ocenění "750 příspěvků Given on Dnes, 09:45:26"

Díky za upozornění. Nerad překládám úseky, u nichž neznám kontext, proto najdeš pár nepřeložených věcí. Klidně upozorni i na další, až je najdeš.

  • Líbí se mi to! (+1) 1
Link to comment
Share on other sites

  • Hlavní moderátor

Takže já mám skoro všechny achievementy, krom 5000 příspěvků a blogu ne ?obrazek jsem nahral a soubor taky.

Přijde mi, že tam není časovač, který by počase kontroloval, zda jsi to už provedl (takže dodatečné achievementy asi nebudou :( ). I achievement za příspěvky se mi dal až po tom, co jsem něčím přispěl.

 

A co se týče toho, proč nemáš všechny ostatní (1. příspěvek, 10 příspěvků atd.), tak to asi z toho důvodu, že pro jednu kategorii můžeš mít jen jeden achievement. To je ale má domněnka, taky to může být bug pluginu, až se k tomu vyjádří Spy, budeš mít přesnější informace.

Link to comment
Share on other sites

  • Administrátor

Plugin vám automaticky dá najväčšie odcenenie na ktoré máte nárok, teda ak máte 1000 príspevkov, tak vám dám odznak za 1000 príspevkov, ak získate 1350 príspevkov, zobrazí vám ikonku za 1350 príspevkov, ale predošlú nie, aby sa predišlo zbytočnému spamu odznakov.

  • Líbí se mi to! (+1) 1
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...