Jump to content

ostatní PAWN Soutěž! NEUVĚŘITELNÉ! (Clickbait)


Lukasz

Recommended Posts

 

 

Samotnému autorovi nemá smysl psát a je lepší řešit tuto kolektivní záležitost takto veřejně.
 

 

S tím musím souhlasit. Když se soutěž jaksi pozastavila, tak jsem psal Polisovi, jestli s ní třeba nechce pomoc (měl statusy, že mu nejde pc nebo něco). Ovšem bez odpovědi, když jsem se ho ještě několikrát ptal, proč se soutěží nic neděje, tak mi od něho nikdy nepřišlá žádná odpověď... ;)

 

Myslím, že tu nejde ani tak o výhry (i ten Pawn Mistr by byl uspokující), z mého pohledu se snažili nějak zvýšit aktivitu, což si myslím, že mohl být dobrý krok, kdyby se na to ovšem po chvilce nevykašlali. :(

Link to comment
Share on other sites

Dobrý deň/večer. Dovolte mi sa vyjadriť k danej problematike. 
Táto téma je čisto diskutabilná a nepríde mi priam ako dobrý nápad opätovne riešiť už dávno zabudnutú súťaž ktorá skončila dosť závratním koncom. 
Jeho dôvody mohli byť istotne veľmi vážne. Tu by som sa chcel skôr miesto toho aby sa polemizovalo nad danou skutočnosťou poznamenať na skutočne vážny problém. 
Neviem prečo si to väčšina nevšimla ale hlavný problém je že toto fórum vydalo súťaž cez sprostredkovateľa s užívateľským menom Polish_Polishmanovic a nebola patrične ukončená prípadne odškodnená zúčastnením stranám. 
Myslím si že užívatelia ktorý sa zapojili do súťaže by mali dostať aspoň ospravedlňujúcu správu prípadne sa poučiť z tejto chyby. Moderátor je súčasťou istého tímu v tomto prípade užívateľ Polish_Polishmanovic zastupoval webovú stránku pawno.cz kde musel dostať istý súhlas od vedenia prípadne vedenie o tom vedelo že sa uskutočňuje nejaká súťaž a tím pádom sa očakáva že podobné akcie sú kryté v prípade že navrhovateľ danej akcie nebude môcť pokračovať.
Týmto nekorektným prístupom stránka prišla o istý post dôveryhodnosti ktorý na základe skúseností vďaka takýmto udalostiam stráca naďalej svoju popularitu a dôveryhodnosť čo som už samozrejme vyššie naznačil.
Tak tiež istí druh ľudí môže poukazovať že na chybe je iba užívateľ Polish_Polishmanovic. On má samozrejme istú mieru viny ktorú nesie spolu s daním vedením ktorý pôsobil v Máji. Neviem ako riešia tieto problémy medzi sebou čo sa tíka teamu moderátorov ale hádam zreorganizujú svoje rady. Niektorý užívatelia aj napriek tomu že sú moderátori svoje posty už nevykonávajú prípadne ničia dobrú povesť a meno tejto stránky ako sa stalo v danej kauze " Pawno Soutež ". 

Dúfam že sa administrátorský tím poučil/poučí a nebudú nastávať podobné komplikácie. 

S pozdravom CMatus

  • Líbí se mi to! (+1) 2
Link to comment
Share on other sites

o tom jestli nekdo je nebo neni kompetentni delat moderátora rozhodnu s dovolením já

 

To si mysleli vseci admini tohoto fora. A pozri jak skoncili :d :D

Pokial nebudes jednat v prospech ludi fora, tak si ta znenavidia a zosadia ta (alebo odidu).

 

Samozrejme, ze forum je vo vlasnictve sukromnej osoby, ale vseci ludia su tu dobrovolne a mozu kedy kolvek odist.

Ak si ich tu chces udrzat a prilakat dalsich, tak tu musi vladnut  volnost a demokracia. Nikdo nechodi rad na forum, kde mu nejake 17 rocne decko, co tu dela modratora da Warn za blbost iba aby si tu nad nim pohonil ego.

Link to comment
Share on other sites

  • Administrátor

 

 

co tu dela modratora da Warn za blbost iba aby si tu nad nim pohonil ego.

 

Pokud se ti něco takového stalo. Tak jsi to měl s tím daným moderátorem řešit. Bohužel já konkrétně jsem u žádného takového sporu nebyl tudíž nemůžu  ten spor rozsoudit 

Link to comment
Share on other sites

Pokud se ti něco takového stalo. Tak jsi to měl s tím daným moderátorem řešit. Bohužel já konkrétně jsem u žádného takového sporu nebyl tudíž nemůžu  ten spor rozsoudit 

 

S nim a resit? Vsak je to deb*l, ja na to nemam ani cas ani chut a je mi to vice mene u prdele. A jeho autizmus bych mel resit spis s jeho lekarem nez s nim...

Link to comment
Share on other sites

Zdravím,Abych se konečně vyjádřil řekl bych že nato čekají asi všichni..

Tudiž začnu asi takhle..Soutěž jsem začal s plnou vervou a těšením z účasti a rozvíjení možnosti fora.

Za účelem soutěže bylo přitahnutí více lidí k PAWN tak i přitahnutí více lidí na tuto stránku.

Bohužel došlo k pár problémům kvuli kterým jsem soutěž musel nechat být..Jistě mohl jsem napsat že soutěž ukončuji ať to všichni vědi..Toto bylo mé pochybení za které se hluboce omlouvám všem kteří očekávali nějaké pokračování a rozvíjení soutěže..Jedním s hlavním důvodu proč jsem neměl čas na soutěž byl osobní důvod abych to více přiblížil Rodiný důvod který zde nechci moc rozebírat. Dalším důvodem byla účast.

Do soutěže se mi zapojil pouze 1 člověk a jak jste již psali měl bych asi nějak zůčastěné odškodnit tudiž:

Pokud uživatel pepcaarn  mi napíše jeho PayPAL jsem ochoten mu zaplatit úhradu za zůčastění v částce 12 Eur.

Další věc kterou bych rád vyřešil je mé ignorování uživatele GaRGoyLeS  v soukromých zprávách vtom když mi chtěl pomoci bylo to převážně tím že jsem neměl vůbec čas což mě ale vůbec neomlouvá a proto bych se mu zde hluboce veřejně omluvil..

Tudiž ano uznávám měl jsem napsat do soutěžního tématu že soutěž uzavírám což jsem neudělal a zde došlo kmému pochybení zaco se ještě jednou omlouvám všem..

K Satoshimu se vyjadřovat vůbec nebudu řekl bych že vzpor co máš ty ke mě už začíná být osobní tudiž já osobu jako jsi ty přestávám řešit..

Dále bych vám rád slíbil že pokud vytvořím ještě nějakou podobnou akci tak ji už dotáhnu do konce za každou cenu i kdybych vté soutěži měl být přihlášen sám.

Omlouvám se a věřím že se to opakovat nebude.

Nashledanou a krásný zbytek dne všem.

Polis_Polismanovic

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...