Jump to content

pomoc Obchádzanie banu


Guyy

Recommended Posts

Ahoj :)

Včera som dostal ban, a do večera som sa pokúšal ho nejako obísť.. Použil som Hotspot Shield lenže ten my hádzal velký Ping (okolo 500), zmenil som si IPku, lenže stále nič.. Nebude to tým že tam mám ten istý nick, lebo ked som sa tam pripojil s tým istým nickom, akurát že som bol pripojený na Americké VPS tak ma pripojilo, ale aj vyhodilo za velký ping.. Prosím, povedzte ako ho obísť.. Ďakujem :)

Link to comment
Share on other sites

Dynamická IP adresa ťa nenapadla? ...

 

Btw, keď si dostal ban tak asi kvôli nejakému dôvodu - nesnaž sa ho obísť...

Ano mám Dynamickú IP, lenže ked som vypojil Router, tak stále som mal Ban.. IPčka sa nezmenila, a musím ho obýsť ! :d Nedostal som ho od Admina, ale od AC :d

 

 

HotSpot shield je na píču .. jednou mi dojebal PC použij CyberGhost a nastavit si CZ IP. či SK

dík :) Teraz Ping skáče len po 100 :) To nieje také hrozné ;) A práve teraz ten server nejde :(:d

Edited by Carlosoo
Link to comment
Share on other sites

Jak my mame vedet, jak funguje na nejakem serveru banovani

Tak viem že to niesú a_samp funkcie, lebo to zobrazí dialog a napíše kedy som ho dostal, do kedy je a začo som ho dostal.. Takže asi zapisovanie do zložky.. :)

Link to comment
Share on other sites

Vážení užívateľ. 
Ban na nejakom serveri nedostanete len tak pre zábavu aj keď sú aj také serveri. Server na ktorom si dostal ban očividne k tkv. srandy serverom nepatrí keď poznajú aj iný ban než je len IP. V každom prípade všetci čo sme tu skôr bojujú proti obchádzaniu banu než pomáhanie k jeho obýdeniu. 
Preto ti hádam nepomôžu k terorizovaniu nejakého serveru. 

Edited by Matus.Cernava
Link to comment
Share on other sites

Ja ho neterorizujem, len tam chcem hrať.. :) Pre tochu zrýchlenia v Práci som použil Speed Hack no.. :d


Takže mám problém, pokial si dám hociakú IP, či už Českú.. Tak niektoré servery v Favourites nejdú, Prison Fox River nejde ale Sector 47 ide. Neviete ako to vyriešiť ?? :(

Edited by Carlosoo
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...