Jump to content

pomoc Help - PHP BB - Vlastní BB Code


JohnyS

Recommended Posts

Zdravím,

Nevěděl jsem kam toto téma umístit tak jsem jej umístil zde. Pokud by se mělo nacháze v jiné sekci, klidně to tam lze přesunout.

 

K věci,

Rád bych si přidal na fórum vlastní BB Code. Jedná se o tři jednoduché tabulky. Ovšem jsem nenašel nikde nějaký návod či popis toho jak tohle mohu zrealizovat. Jestli by bylo možno HEXy bych si nastavil sám. Doufám že s tímhle nebude nějaký problém.

 

Jedna tabulka by byla v zelené barvě. Vlevo nahoře by byla nějaká custom ikonka přibližně 60x60 px a uvnitř ikonky fajfka. a tabulka by byla obtáhla o něco tmavší zelenou než vyplněná. Sloužila by například k potvrzení něčeho atd.

EgED.png

 

Druhá tabulka v přesném opaku. To znamená červená výplň a vlevo nahoře opět ikonka 60x60 px s tmavě červeným křížkem. A obtažení o něco tavší než výplň. Tato by sloužila například k zamítnutí něčeho atd.

Zwcx.png

A v poslední řadě informační tabulka. Jednalo by se o nějaký odstím tmavší či světlejší modré. Ikonka by byla ve tvaru nějakého "i" jako informace. Sloužila by pro nějaké informační texty atd.

Edited by JohnyS
Link to comment
Share on other sites

na to je plugin nebo přímo kod na ofik foru

Ano, ale nikde jsem nic takového nenašel. Pakliže o něčem víš, rád bych uvítal odkaz přímo na daný plugin nebo téma natom forku.

Link to comment
Share on other sites

  • Hlavní moderátor

Asi máš...

...

...na mysli tohle

...

 

Nejsem si jist, zda je tohle i na PHP BB, ale jestli dovoluje vytvářet BB kódy běžně přes HTML, dalo by se to nasimulovat.

 

Edit: Zkus se podívat na tohle. ;)

Link to comment
Share on other sites

Asi máš...

...

...na mysli tohle

...

 

Nejsem si jist, zda je tohle i na PHP BB, ale jestli dovoluje vytvářet BB kódy běžně přes HTML, dalo by se to nasimulovat.

 

Edit: Zkus se podívat na tohle. ;)

Tak, k první věci. Ano dá.. K vytvoření toho nového BB kódu je potřeba právě nějaká HTML "náhrada". Koukal jsem se na ten odkaz, ano něco takového jsem scháněl bohužel je to z poloviny nefunkční. Hodil jsem to na forko a za a) tu fajfku v kroužku to nezobrazuje a za b ) nezobrazuje to text. Dal jsem to na zkoušku do formátu [successbox] [/successbox], jakmile něco vložím mezi ty závorky tak to tam nezobrazí ale místo toho textu mezi závorkama to zobrazí pouze "{SIMPLETEXT}" ..

 

Edit: Na chybu s nevypsáním textu jsem přišel, nápad jak opravit tu fajfku taky mám. zatím to funguje. Díky. :)

Edited by JohnyS
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...