Jump to content

ostatní Podvodník CryGame


vEnd

Recommended Posts

  • Hlavní moderátor

Zdravím, rád bych Vás upozornil na jednoho místního uživatele, a to na uživatele CryGame. Tento uživatel si zde před několika dny podal žádost o pawnera. Ozval jsem se mu a přes SZ a Skype jsme se dohodli. Nechal jsem si poslat třetinu jako zálohu, do této chvíle to probíhalo v pořádku.

 

Během dvou dnů jsem dělal to, co po mně chtěl, nascriptoval jsem mu event systém a oznámení přes textdrawy. Dnes jsem mu script poslal a čekal jsem, až mi pošle peníze (PayPal). Platba nedocházela a on říkal různé věci: nejdříve mu nešel PayPal, tak že to pošle bratranec. Nic nepřišlo, tak potom zase říkal, že ozve podpoře a zjistí, co má s účtem. Nakonec z něj vypadlo, že script nevypadá tak, jak si představoval, a že když mu to pomůžu upravit, tak že to nakonec doplatí.

 

Lidi, teď fakt, jak vůl jsem odpovídal na každou jeho žádost o pomoc (na ty, které jsem neodpověděl, jsou tady na fóru). Ve všem jsem mu vyhověl, všechno jsme spolu testovali, na všechno říkal "ok", "yy", "dobre". Pro mě je to akorát jeden z těch, co za práci nehodlají zaplatit.

 

Proto váš všechny před tímto týpkem varuji. Žádný kšeft s ním neuzavírejte, pokud do toho fakt chcete jít, chtějte peníze předem. Vzhledem k tomu, že taková hovada nemám rád, tak vás taky chci požádat, abyste jej ignorovali co se žádostí o pomoc týče.

 

Vše, co jsem chtěl napsat, díky za přečtení.

vEnd

  • Líbí se mi to! (+1) 2
Link to comment
Share on other sites

  • Administrátor

Máš nějakej větší důkaz ? PRostě jen screen kde říká že je ti slibuje ty peníze ? Nejde o to že bych ti nevěřil jen chci mít co ukázat lidem až se budou ptát proč má ban

 

Edit: Už nemusíš našel jsem tohle

 

multiacc.png

Link to comment
Share on other sites

  • Administrátor

Měl celkem tři učty  několik účtů

 

Crygame

Teror

Teror_

LukasB

 

Všechno zabanové plus ta jeho proxyna taky

  • Líbí se mi to! (+1) 3
Link to comment
Share on other sites

  • Administrátor

Když zjistil že dostal ban. Tak vEndovi všechno doplatil a požádal o unban. Unban nedostal. Jednak z důvodu že podovníky a podobnou havěť tu nechceme. A druhak že tu měl několik dalších účtů. Dokonce si založil help. A na ten help si odpověděl z druhého učtu.

 

Celkem tu měl minimálně 5 accountů. 6. si založil asi dvě hodiny zpět. Ten mu byl také zabanován. Nyní už ale bez jakéhokoliv nároku na unban. 

Link to comment
Share on other sites

  • Globální moderátor

Som rád že to nakoniec doplatil, hlavne kvôli vEndovi. Každopádne, toľko acc mal že do toľko ani napočítať neviem

Link to comment
Share on other sites

  • Administrátor

Nejvtipnější je že jeden z jeho acc se jmenoval Teror a druhý se jmenoval Teror_ . Divím se že si toho nikdo nevšiml dřív

Link to comment
Share on other sites

  • Administrátor

Na to se vykašli. To je zbytečná ztráta času. Tady si neškrtne. Na Ewolutions taky ne. Celkem průser bejt admin na jedinejch dvou pawn forech v cz/sk :d Teda pro něj :d

Link to comment
Share on other sites

Na to se vykašli. To je zbytečná ztráta času. Tady si neškrtne. Na Ewolutions taky ne. Celkem průser bejt admin na jedinejch dvou pawn forech v cz/sk :d Teda pro něj :d

Teda nechcel by som byť na chlapcovom mieste :d :D :d

 

Ale fakt mi hoď tu IP, nudím sa :d

Link to comment
Share on other sites

Když zjistil že dostal ban. Tak vEndovi všechno doplatil a požádal o unban. Unban nedostal. Jednak z důvodu že podovníky a podobnou havěť tu nechceme. A druhak že tu měl několik dalších účtů. Dokonce si založil help. A na ten help si odpověděl z druhého učtu.

 

Celkem tu měl minimálně 5 accountů. 6. si založil asi dvě hodiny zpět. Ten mu byl také zabanován. Nyní už ale bez jakéhokoliv nároku na unban. 

Ježiš to je toho, prostě smurfil  :keepo:

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...