Jump to content

info Prodej fóra, změna majitele


Hip

Recommended Posts

  • Globální moderátor

Vážení přátelé,

je mi líto, že právě já Vám musím oznámit tuto špatnou zprávu.

 

Jak jistě víte, tak to zde vlastní Lukáš již několik let. Dnes se rohodl, že fórum prodá jedné nejmenované firmě. Nechci to tady rozebírat, je mi to moc líto.

 

Spolu s tím se bude kompletně měnit celý moderátorský team. 

 

ZDE je šance pro Vás!

 

Máte-li zájem o vstup do nového moderátorského teamu, zašlete mi SZ s krátkým motivačním dopisem.

Čas na to máte do dnešního večera. Výsledky budou vyhlášeny do dvou dnů.

 

Lukáš se s Vámi loučí. Přeji pěkný zbytek dne.

 

S pozdravem

Hip

Link to comment
Share on other sites

Takze uz budeme mit tretiho majitele v rade :) No zase dobra zprava ze se tento web takto dlouho udrzel, i kdyz byl vlastne zalozen jen z hecu :d

Link to comment
Share on other sites

píšeš že we to prodává nejmenované firmě.
Tak mě zajímá jestli tnto web zustane zaměřen především na pawn nebo se z toho stane nějakej komerční web plnej sraček?

Link to comment
Share on other sites

  • Globální moderátor

Čo sme sa rozprávali s lukášom tá firma sa nevenuje počítačom. Takže je dosť možné že pawno bude len názov ale téma bude úplne iné

Link to comment
Share on other sites

opravdu blbé datum k oznámení této správy. Každopádně si myslím že pokud se tento web zaměří na neco jiné než jsou stávající témata nebude to dobre pro budoucnost. Stávající lidé odejdou, ale zase na druhou stranu třeba to přiláká někoho nového.

Link to comment
Share on other sites

Spolu s tím se bude kompletně měnit celý moderátorský team. 

 

ZDE je šance pro Vás!

 

Máte-li zájem o vstup do nového moderátorského teamu, zašlete mi SZ s krátkým motivačním dopisem.

Čas na to máte do dnešního večera. Výsledky budou vyhlášeny do dvou dnů.

 

 

Z toho co vím já tak tu nemá být ani fórum

 

Zajímavé nemá to být fórum a chce sestavit nový moderátorský team... A jaký důvod by měli k tomu, aby rozpustili (snad) fungují moderátorský team a celý by ho nahradili nezkušenými nováčky? :d

 

Apríl je to jinak dobrej... :d Každopádně dobrý postřeh PetrPaulik. :d

Edited by GaRGoyLeS
Link to comment
Share on other sites

Dík :d Ale taky je blbost, proč by moderátor měl dávat do kupy nový moderátorský team? To si snad složí ta Firma né? :d :d Fakt super Apríl hoši :d Trošku to tu oživí :d

Edited by PetrPaulik
Link to comment
Share on other sites

  • Globální moderátor

Já jsem to dostal na starost, protože Lukáš sem nemá čas chodit, kontrolovat odpovědi a aktuálně řeší podmínky prodeje s novým majitelem. 

 

S firmou už je domluveno, že já budu správcem fóra. Motivační dopisi se posílají mě, a to proto, protože já budu jeden ze dvou, který bude vybírat team ze zájemců.

 

Jestli se ptáte proč nenechají aktuální team, tak to skutečně nevím proč. Chtějí ho obněnit a to tím způsobem, že si vyberou své vlastní lidi podle motivačních dopisů. Asi z důvodu, že to zde nebude fórum jak ho známe. Samozřejmě stávající moderátoři mají taky možnot se přihlásit. (A někteří se již přihlásili)

 

Bližší informace dostanu zase večer.

Link to comment
Share on other sites

  • Globální moderátor

Síce si z toho robíte srandu ale sa dosmejete keď to tu v nedelu odpoja

Link to comment
Share on other sites

Takže ani nevíte, zda se fórum bude věnovat programování nebo alespoň jazyku pawn?

Je taky dost možné, že se lidi přihlásí na moderování a pak budou moderovat fórum vášnivých zahrádkářů. :d

  • Líbí se mi to! (+1) 2
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...