Jump to content

mapa Villa v Bayside


Andreyy

Recommended Posts

opravil by som tam nejake bugy, vylepsil niektore nedostatky, napada ma spravit tam tenisovy kurt s plotom, ciarami(na zemi) a neviem cim este a nie len takto, ale zas neni tam vela miesta. Akoze neni to zle, len si nevyuzil potencial tej mapy, dalo by sa tam toho VELA urobit lepsie alebo nieco pridat. Inak si pekne vyuzil ten priestor, aj ked mne sa to miesto vzdy pacilo take ake bolo ;D

Link to comment
Share on other sites

Takové mapy mi přijdou nejlepší, nejsou křiklavé, nijak do ničeho nezasahují, kdo nezná tak si toho ani nemusí všimnout ale působí to líp než normálně :)

Link to comment
Share on other sites

Pekné to je, ale nič zaujímavé mi na tom nepríde, taká jednoduchá mapa, neviem no :)

V této mapě mi šlo hlavně o práci s texturami, ale ještě tuhle mapu budu vylepšovat, tak možná příště se ti bude ještě víc líbit :)

 

zkus udělat i interier. jinak je to fakt moc jednoduchá mapa...

Interier ještě chystám, momentálně ale hlavně si musím promyslet co a jak udělat.

 

opravil by som tam nejake bugy, vylepsil niektore nedostatky, napada ma spravit tam tenisovy kurt s plotom, ciarami(na zemi) a neviem cim este a nie len takto, ale zas neni tam vela miesta. Akoze neni to zle, len si nevyuzil potencial tej mapy, dalo by sa tam toho VELA urobit lepsie alebo nieco pridat. Inak si pekne vyuzil ten priestor, aj ked mne sa to miesto vzdy pacilo take ake bolo ;D

Některé bugy viditelné hodně ještě opravím. Tenisový kurt by šel udělat i na takovém místě :) Stačí se pohrát s texturami. Takže se ho pokusím udělat ještě.

 

Takové mapy mi přijdou nejlepší, nejsou křiklavé, nijak do ničeho nezasahují, kdo nezná tak si toho ani nemusí všimnout ale působí to líp než normálně :)

Děkuji ^^

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • Globální moderátor

5/10 je to pěkné, sedí to k sobě, ale není na tom nic extra. Práce na půl hodinky toto :) chybí tam detaily.

Link to comment
Share on other sites

Super, dobře vybraná pozice na umístění, detaily propracované, přidal bych interiér :)

 

8/10

Edited by Waymoot
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...