Jump to content

ostatní ixEl.cz Hosting - FREE!


DragoCZ

Recommended Posts

Ahoj!

 

Plno z Vás pamatuje na hosting xEl.cz, já jsem jeho zakladatel, taky plno z Vás ví, že hosting byl prodán novému majitelovi, ten ho přejmenoval tak xEl neexistoval.

Tímto Vám chci sdělit jeho částečné obnovení, bohužel na jiné doméně (ixEl.cz)

 

Co Vám dokážeme poskytnout:

- ZDARMA

- SA:MP server

- 50 slotů (možno více)

- 10 NPC

- Vyhrazený výkon procesoru

- Neomezenou RAM

 

Při velkém zatížení hostitelského serveru máme právo výkon Vašeho serveru omezit.

 

Na Administračním prostředí stále pracuji tzn. opravuji "bugy", přidávám nové věci, hraju si s designem apod.

Web zatím nemáme, ale pokuď se mezi Vámí někdo najde a byl by ochotný něco navrhnout nebraním se tomu a jsem ochotný něco zaplatit. :)

Omezil jsem maximální počet hostovaných serverů na 50, to nám dokáže zajistit všechny servery bez lagů.

 

Registrovat se můžete na: http://samp.ixel.cz/apanel!

Edited by DragoCZ
Link to comment
Share on other sites

  • Globální moderátor

Fungujeme, jen něco musím doladit, byla akorát vyplá administrace. Protože nějaký chytrolín začal psat HTML do neošetřené zóný..

 

Vy chytráci..

tak na to si mal myslieť pred spustením :) vždy sa bohužiaľ nájde niekto kto robí takéto veci :)

Link to comment
Share on other sites

Fungujeme, jen něco musím doladit, byla akorát vyplá administrace. Protože nějaký chytrolín začal psat HTML do neošetřené zóný..

 

Vy chytráci..

totálně náš problém že ty tam máš chybu :) chytráku

Link to comment
Share on other sites

  • Globální moderátor

Nejde sa zaregistrovať, pri registrácii vypisuje že email,nick a heslo má obsahovať iba znaky A-z , 0-9 , nejak si zabudol že email musí obsahovať @ a . , ale gratulujem účet s emailovou adresou ktora nieje vlastne emailova adresa regnúť ide napr. "testmail" ide

Link to comment
Share on other sites

Nejde sa zaregistrovať, pri registrácii vypisuje že email,nick a heslo má obsahovať iba znaky A-z , 0-9 , nejak si zabudol že email musí obsahovať @ a . , ale gratulujem účet s emailovou adresou ktora nieje vlastne emailova adresa regnúť ide napr. "testmail" ide

No aspoň, že to má ošetřené, sice špatně, ale má najdou se i tací, kteří to ani neošetří... :d;)

 

Jinak doladit pár chyb a bude to OK. Autor sám píše, že to je pouze na testování nebo na ukázky našich módu, takže nemůžete čekat zázraky... ;) Je to zadara, takže investovat do toho nějak moc volnýho času se nevyplatí, pokud tě to teda nebaví... :d (Kdo ti proplácí tu elektriku, kterou server sežere? :d). Design stránek by sice mohl být hezčí, ale co je to přece zadara, ne? :d

Link to comment
Share on other sites

Na tom serveru nebezi jen tento web.. Mam na tom i par jinych veci ktere potrebuji.

Bohuzel jsem tu administraci vyhrabal v starem pc a nic jsem na tom tenkrat nezabezpecoval (bylo mi 13) :d  ...

 

Presne.. Je to zadara, tak nechapu jak vsichni muzou nadavat a chtit po me, abych jim zaridil kvalitni hosting z ktereho nic nemam!

Link to comment
Share on other sites

Uhm píše hacked nejde objednať :d

 

Dlho vydržalo :d Super admin panel 

 

Nice hosting 

 

Máš 9 příspěvků, z toho, když se kouknu na tvojí reputaci, máš tam: "lol zas je to hacknute  :d ". Nevím jak ostatní, ale já si o tobě obrázek udělal...

 

Bez tak nechápu, co si tím chtějí (chcete) dokazovat, tím, že "hacknete" něčí stránku. Akorát si tím mastíte už své dost vysoké ego, jaký jste dobrý, že jste dokázali "hacknout" stránku... Ano sice, tam má chyby, které by tam mít neměl, ale jak už jsem jednou psal(i autor), je to zadarmo, nečekejte, že z toho bude ultra bezpečnej web. Kvůli takovýmto lidem, to akorát zruší a ti, co budou chtít jeho služeb skutečně využít (a nevadí jim, že to je prostě zastaralá adminka plná chyb) budou mít hold smůlu. Však jo, proč někoho informovat o tom, že tam má chybu a případně mu s ní pomoct??!!, ne rovnou té chyby využijeme a nějak mu upravíme popř. shodíme web... Gratuluji !!! Jste fakt machři... (co ovládají HTML... :d)

Link to comment
Share on other sites

Máš 9 příspěvků, z toho, když se kouknu na tvojí reputaci, máš tam: "lol zas je to hacknute  :d ". Nevím jak ostatní, ale já si o tobě obrázek udělal...

 

Bez tak nechápu, co si tím chtějí (chcete) dokazovat, tím, že "hacknete" něčí stránku. Akorát si tím mastíte už své dost vysoké ego, jaký jste dobrý, že jste dokázali "hacknout" stránku... Ano sice, tam má chyby, které by tam mít neměl, ale jak už jsem jednou psal(i autor), je to zadarmo, nečekejte, že z toho bude ultra bezpečnej web. Kvůli takovýmto lidem, to akorát zruší a ti, co budou chtít jeho služeb skutečně využít (a nevadí jim, že to je prostě zastaralá adminka plná chyb) budou mít hold smůlu. Však jo, proč někoho informovat o tom, že tam má chybu a případně mu s ní pomoct??!!, ne rovnou té chyby využijeme a nějak mu upravíme popř. shodíme web... Gratuluji !!! Jste fakt machři... (co ovládají HTML... :d)

škoda že je tady déle jak ty :(

Link to comment
Share on other sites

  • Globální moderátor

Nechápu, jak si můžeš dovolit mít viditelná hesla všech uživatelů v nastavení serveru.

z toho vyplýva že heslá ani vôbec nehashuje , čo je dosť smutné

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...