Jump to content

pomoc Map Editor - gta_sa.exe není aktivní


VolfikCZ

Recommended Posts

Zdarec, mám takový menší problém s Map Editorem od JernejL jde o to že když ho spustím a kliknu tzv. na tlačítko "LOAD" tak mi to zobrazí tuto clientovou hlášku. zde no a jde o to že nemám vůbec zaplé GTA San Andreas, ani singl ani SA:MP a ani MTA :d Nevím, stou to hláškou se potkávám poprvé, co si nevím rady, zkoušel jsem i offic. fórum a také officiální topic s map editorem, a jako že moc toho jsem teda nenašel, navíc používám tu nejnovější verzi co JernejL zveřejnil, tak že nevím kde může být chyba.Pokud někdo má návrhy popřípadě už se stím to podobným problémem setkal tak budu rád za každou užitečnou radu. ;)

Link to comment
Share on other sites

Stačí keď vypne hru a pôjde to .

 

A toto je co?

 

nemám vůbec zaplé GTA San Andreas, ani singl ani SA:MP a ani MTA :d

 

Udělej to, co říkal Matess, pokud ani to nepomůže, tak by sis měl udělat v pořádek v procesech a aplikací, které se spouštějí při startu systému.

Link to comment
Share on other sites

Fakt díky za nápady ale nic moc no :( To co psal Matess jestli to náhodou nemůže být ve Správce úloh tzv. v procesech tak tam to právě taky není to gta_sa.exe jinak bych to právě ukončil a zkusil to jenom že ono to tam není a stejně to píše tu hlášku.Dokonce zkoušel jsem i zapnout GTA a zároven zapnout map editor a spustit ho "LOAD" samozřejmě mi to napsalo tu hlášku tak pak jsem zase vypnul GTA a mrknul do procesů a zase zkusil "LOAD" a nic, zkusil jsem to jestli to třeba není buglé nebo něco takového, a všiml jsem si na forku offic. tam psali taky stím to problémem, ale nějak jsem se nedočetl jak to vyřešit..

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...