Jump to content

návrh Sekce z názvy módu...


Recommended Posts

O co se jedná?:

 

http://pawno.cz/topic/51485-n%C3%A1zvy-dokon%C4%8Den%C3%BDch-m%C3%B3dov/

 

Vyjádření:

 

Bylo by mnohem lepší kdyby něco takového udělala osoba která na fórum moderuje a ne osoba která to jen tak založí už jen proto že ta osoba ví velké kulové a nerozezná jak typ módu tak ani autory. To je vše jenom bych byl rád aby byl nějaký funkční list a ne něco co založí osoba která ví ho*no. 

  • Líbí se mi to! (+1) 2
Link to comment
Share on other sites

To že tam zapisuješ módy ačkoliv neznáš typy módu a autory módu... :) A už vůbec nevíš jestli ten mód je v provozu nebo ne.

Link to comment
Share on other sites

  • Administrátor

Můj původní topic který Danny řekněme "kopíruje" ( nic ve zlém ) byl založen z důvodu aby nedošlo k duplicitě ve jménech ne k reklamě na server jak je to vedené v Dannyho příspěvku ( přijde mi to tak ).

 

 

 

rEf

Pokud Danny ví ho*no o těch módech ... Tak ty víš ho*no o češtině.

 

 

Link to comment
Share on other sites

To že tam zapisuješ módy ačkoliv neznáš typy módu a autory módu... :) A už vůbec nevíš jestli ten mód je v provozu nebo ne.

Tak pozor pozor... jasne v prispevku uvadzam, ze ak je niekde chyba, tak uzivatelov prosim o opravenie do sukromnej spravy a ja to opravim. To iste plati aj s provozom modu.. vela modov som kopiroval od jakera, kedze to je starsi, neaktivny podobny typ prispevku, tak nemozem vediet ci su aktivne, alebo nie. Na vsetky mody som si dohladaval officialne servery a ako mozes vidiet, tak vsetky funguju a dany mod je na nich umiestneny. Om3n si to tema skontroloval a nakoniec ho pripichol ako dolezite, teda pochybujem ze sa mu to zda malo slane, i ked nema preco, ked si myslim ze tomu nic nechyba.

 

Dalej keby moderatori mali kompetencie, urcite by taky topick uz davno predomnou obnovili.

Link to comment
Share on other sites

  • Administrátor

Zlepšení : 

 - Jméno módu - Typ - Stav - Autor

 

Ex 

- Virtual City - RL - Innactive - Ewwe

- RZE - RL - Active - ATomas

 

 

.. Neřešte jestil je ten mód aktivní nebo ne... Já například nechci aby jméno mého módu někdo využíval i když už třeba neběží ( záleží na domluvě s konkrétním člověkem )  Jméno autora v tagu

 [member] 

Ve jmene modu odkaz na topic s prezentací ...

Link to comment
Share on other sites

Ewwe ty zalez odkud si vylez (pal do piče).

Om3n to nemůžete udělat něco že si uživatel bude moct přidat když už to tu máte? Nebo to smazat (bo když už to tu je takhle to systémově k ničemu bo ta osoba co to dělá si ani nezjistí info nebo tak předtím než to přidá).

Danny no to mě poser fakt velká aktualizace... (ještě tak znát autory a ip adresy když už je tam dáváš nemluvím o těch typech to mě furt dojímá)

 

Můj názor na ten debilní topic a nebo smazat.

Link to comment
Share on other sites

  • Administrátor

Ewwe ty zalez odkud si vylez (pal do piče).

Om3n to nemůžete udělat něco že si uživatel bude moct přidat když už to tu máte? Nebo to smazat (bo když už to tu je takhle to systémově k ničemu bo ta osoba co to dělá si ani nezjistí info nebo tak předtím než to přidá).

Danny no to mě poser fakt velká aktualizace... (ještě tak znát autory a ip adresy když už je tam dáváš nemluvím o těch typech to mě furt dojímá)

 

Můj názor na ten debilní topic a nebo smazat.

Ty taky neumíš nic než kritizovat... ty "Sekce z názvů". 

A radši místo kritiky si po sobě kontroluj co píšeš ... Zajímalo by mě jestli máš ze slohu pětky nebo jestli ti jako dementovi dávají lehčí zadání

Edited by Ewwe
Link to comment
Share on other sites

Kámo já sem proletěl už v 8 třídě ale i tak sem na střední kde mam dvojky, trojky a to jak píšu tady je mi úplně u prdele. Ty zase řeš mojí kritiku a ne to jestli píšu čárky, y/i nebo co vůbec řešíš za sračky chlapče :) Tak nebo tak mam tvůj názor v píči jedu si svoje a hatery mam v pí*i mojí ex.

Link to comment
Share on other sites

  • Administrátor

Ty to pořád nechápeš... Ty neumíš přijmout kritiku... Reaguješ přehnaně... V tom návodu co jsi psal to byla krásná ukázka.. Já tě nechci shazovat pro jsem dal to šťouchnutí do spoileru. Fakt nemám za potřebí se tady s někým hádat jestli je někdo idiot nebo neni idiot... Já chápu že jsi se třeba přepsal. Komu by se to nestalo. Tak na to bud nereaguju a titulek upravím a nebo titulek upravím a zareaguju třeba "No aby si se neposral :d ". Ale ty reaguješ nepřátelsky a přehnaně ke všem. Pak se divíš jakej flame se rozjíždí v tvých tématech...

Link to comment
Share on other sites

  • Globální moderátor

tak tedy k témě, jestli seznam tak navrhuju jako je nahoře ID list tak vedle další kartu s modama, následně to hodit pod plnou správu vedení fóra.

Link to comment
Share on other sites

tak tedy k témě, jestli seznam tak navrhuju jako je nahoře ID list tak vedle další kartu s modama, následně to hodit pod plnou správu vedení fóra.

 

To bude asi nejlepší nápad, taktéž nebudou vznikat žádné hádky a narážky,jsme tu od toho my.Pokud bude někdo mít zájem přidání svého modu do seznamu napíše SZ mod. týmu.To bude asi nejlepší řešení.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...