Jump to content

mapa Prison Čo mám ešte pridať ? Poradte


Recommended Posts

Čaute chcel by som vám predstaviť moju first mapu  :hallo: Ovšem nebude download ked sa vám to nebude páčiť :d

Takže tu máte obrázky A poradte my čo mám ešte doplniť.http://starzzgaming.tk/gtasanandreas/uncategorized/prison-obrazky-z-mapy/

changelog: +Jedáleň + ScreenShot

                   +Footbalové ihrisko- iba trávnik 

                   - 2 ringy odstránené 

                   + Pridané boxovacie pytle 

                   + Pridané posilovacie stroje

                   + Pridané Keypady na otváranie dverí 

                   + Pridaný billboard na reklamu (Vždy sa zíde. :d

                   *Zarovnávanie 

Pracuje sa na sprchách a dokončený ihriska!

 

VIDEO

Link to comment
Share on other sites

Pekná mapa, ale chce to viac vecí pridať.. Určite by som tam teraz pridal nejaké autá aby mali na čom chodiť policajti a vezni pri útekoch, jedáleň kde by si mohli doplňovať zdravie..

Link to comment
Share on other sites

Pekná mapa, ale chce to viac vecí pridať.. Určite by som tam teraz pridal nejaké autá aby mali na čom chodiť policajti a vezni pri útekoch, jedáleň kde by si mohli doplňovať zdravie..

 

To je kopírovanie z druheho servera, ked už si robí nový server s podobným modom nech skusí niečo nové .. Lepšie aby zaujalo hráčov. To kde inde nebýva.

Link to comment
Share on other sites

To je kopírovanie z druheho servera, ked už si robí nový server s podobným modom nech skusí niečo nové .. Lepšie aby zaujalo hráčov. To kde inde nebýva.

Ja niesom typ na kopírovanie ale na vytváranie toto nebude nudný prison že utečiem dostanem body a idem odznova a tak sa to opakuje až kým nebudeš policajt ja to takto nebudem mať. Po 1. Na začiatku to bude taká mini story , keď vaša postava je jednou nohou v kriminále bude musieť uťekať z jedneho konca na druhý až kým ho policajti nechytia a nepošlú do vezenia , pri stráženej zóne kde si musí odsedieť v reálnom čase 20-25 dní kým nebude schopný sa rozhodnúť a povedať "Dosť idem z tejto zakliatej veznice utiecť " a tak to dalej bude pokračovať...

A ešte by the way pridal som Bar s občerstvením a garáž pre policajtov . Keď si kúpite páčidlo budete môcť rozbiť zámok a zobrať si auto :d

A ešte dodám že je to moja prvá mapa !! :d

Link to comment
Share on other sites

Aky nudny prison? Ja som na PFR hraval strasne dlho. Perfektny mod.
*Ak tu niekto hraval na PFR, pamätá si na "cucalov"? :d TO som bol ja :DDD. Som na tych paralelnych pripojeniach za jeden den nastreamoval len v samp cez 1 GB.
Reálny čas 20 dní? Kokoooos :d. Ne, vobec nebude nuda :d
Nepaci sa mi, ze je tam milion boxerskych ringov vedla seba, inak v pohode.
 

Link to comment
Share on other sites

Tá mapa je veľmi hnusná. Ak by sa tvoj prison mód odohrával na tejto mape tak ti tam nebude nikto hrať. Čo zlepšiť ? Skúsiť všetko spraviť odznova.

Link to comment
Share on other sites

Kto hovoril o PFR ?? Ja PFR neprekonám :d to my je jasné ale aj tak ja mám na mysli tie prisony ktoré majú skoro všetky tú istú mapu .


Aky nudny prison? Ja som na PFR hraval strasne dlho. Perfektny mod.
*Ak tu niekto hraval na PFR, pamätá si na "cucalov"? :d TO som bol ja :DDD. Som na tych paralelnych pripojeniach za jeden den nastreamoval len v samp cez 1 GB.
Reálny čas 20 dní? Kokoooos :d. Ne, vobec nebude nuda :d
Nepaci sa mi, ze je tam milion boxerskych ringov vedla seba, inak v pohode.
 

 

Tá mapa je asi vo fázi " buď alebo " všetko sa dá odstrániť ale zas aj pridať . Mapa je asi verzia 0.001 a PFR je verzia 4 Tak to je rozdiel. A inač ja som hrával PFR tiež dlho a nebol to 1 deň ale omnoho viac (Približne 3-6 mesiacov)  a moj brat ešte ovela viac.A ešťe ku tím dňom ešte sa nevie či aj nebude 1-3 dni.Teraz sa len robí mapa nie pawn mod :d

Link to comment
Share on other sites

Tie ringy sú už iba 2 :d

A ešte neviete či sú nejaké bránky na football keď sú pls ID.


Ako mám urobiť v pwn code ked uplynie časomiera nech to vykoná príkaz ?? 

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...